od kamošky z afterparty, so stručným komentárom "španieli sa nezaprú" :)) :beer: :d: :ninja: Hermida, Coloma, Lejarreta

Prílohy:

inaki.jpg
inaki.jpg 45.95 KiB thumb_up0thumb_down

carlos.jpg
carlos.jpg 71.34 KiB thumb_up0thumb_down

antonio.jpg
antonio.jpg 68.25 KiB thumb_up0thumb_down

08.08.2011 - 19:55:51
00
Marco Fontana tiež tancoval o život, Francúzom zasa chutil radler :)
08.08.2011 - 20:15:41
00
K trati by asi bolo dobré keby sa vyjadril niekto kto tam aj pretekal. Dúfam, že dynatom niečím prispeje a prípadne porovná s našimi maratónmi, keď tu po tom niektorí tak túžia. :lol:
08.08.2011 - 20:19:24
00
nemôžeš porovnávať neporovnateľné, xc a maratón sú odlišné akcie a trate takisto
08.08.2011 - 20:46:33
00
ja si myslím to isté, len boli tu takí, ktorí s tým mali problém :D
08.08.2011 - 20:53:54
00
Mne sa páčilo, i keď v bufete rad dovidenia, ale ľahko som oželel.
Trať bola super.
Parking v danom počasí ok.
S angličtinou to nebolo až také žalostné. Výslovnosť síce priemerná a rozsah slovnej zásoby obmedzený, ale nemyslím, že by to mnoho ľudí dokázalo lepšie odmoderovať, i keď sa to väčšinou ľuďom javilo ako fraška. Ja som porozumel všetkému. Kto nerozumel, mal by sa v jazyku zlepšiť. To platí ale aj pre moderátora, aby to malo vyššiu úroveň.
08.08.2011 - 22:46:42
00
tu sú nejaké fotky aj odo mňa, škoda že nemám poriady blesk, boli by lepšie... celkom by ma zaujímali aký mali na organizáciu a vôbec názor pretekári (a nemyslím ten interview "názor" že všetko je super), snáď sa im tu páčilo (:

https://picasaweb.google.com/114243989763049559487/MEVXCDohnany2011BySteju
08.08.2011 - 22:57:13
00
Pekné fotečky :y:
09.08.2011 - 08:27:35
00
elita zeny...zopar fotiek

https://picasaweb.google.com/102825310958534676721/MEXCDohnany2011ElitaZeny
09.08.2011 - 18:07:52
00
Suhlasim s Foxom. Anglictina moderatora velmi zla, chybala mu sl.zasoba, vyslovnost aj myslienka. Bola to taka slovenska anglictina so slovenskou skladbou viet ale akoze po anglicky. Na takomto podujati musi byt moderator s absolutne 100% anglictinou - myslim, ze to v dnesnej dobe nie je problem. Velmi mi to rezalo usi a verim, ze nielen mne.

Atmosfera - podujatia trpelo na malost Dohnan a malost slovenskeho cloveka..myslim, ze take preteky by sa mali organizovat tam kde je naozaj nieco zaujimave(alebo tam nieco zaujimve priniest/vytvorit) - nie uprostred nicoho:) Nic v zlom ale prislo mi to ako nafuknuty dedinsky pretek, alebo tiez slovensky maratonsky standart. S europskou urovnou to spolocneho vela nemalo..

Obcerstvenie a strava - rady, rady rady.. vyber standart, vycapov a vydajni jedal malo byt 3x viac. Logisticky nezvladnute.

Trat - chybal mi tam aspon 1 poriadny tech usek. To, ze to drnca lebo je to byvala oranina neberiem ako argument. Inak obiv k vykonom, 8x jazdit tuto trat dokola tak by ma odviezli, naozaj kondicne narocna:)

EXPO - NC.



Nechcem to nejako hodnotil a prekrucat tvoje slova a nazor lebo som tam osobne nebol, ale ked sa prezident Walkiewicz vyjadril ze to boli najlepsie zorganizovany eu.sampionat za poslednych 10 rokov tak to take zle nemohlo byt. A hodnotit sampionat podla dlzky cakania v rade na klobasu tak to je uz potom o com??
10.08.2011 - 07:19:50
00
... o tom, že organizátorom nezáležalo na návštevníkoch - fanúšikoch, ktorí mali,mohli - a aj pricestovali na MAJSTROVSTVÁ EURÓPY MTB do DOHNIAN!!!, alebo si vôbec nepomysleli, že tam prídu?, alebo si mysleli, že aká-taká angličtina stačí?, alebo si myslia že niekto tam v budúcnosti na ich podujatie príde a bude bez primeraného občerstvenia? ... jak fajne na Slovensku, vlastne treba prísť, zaplatiť náklady spojené s cestou a pobytom a byť rád,že niekto niečo zanedbal.
11.08.2011 - 14:10:15
00
... ale paani,,,, tri dni pred nedelou,si gastro a výčapy (tí ludia niesú usporiadatelia) všetci pochvalovali,, a zvlášť zahraniční hostia,včetne cien,,ale je samozrejmé, že po nedelnom závode, kde prišlo cez 12000 ludí a v jednom momente chce každý piť, je toto nemožné.... inak firma, čo zabezpečovala pitie a jedlo to už v dohňanoch robí asi tretí rok, a bolo s ňou max. spokojnosť,,sú velmi prontní a kreatívni, ale v tom nedelnom in.čase to bolo nad ich sily... tomu,komu sa nelenilo a išiel na najzaujímavejšiu časť trate,pre divakou to bol plac č.3,, tak tam rada na pivo nebola celý deň... pritom to bolo také jednoduché... :-)
...moderátor robil to, čo mal robiť..! angličtinu mal takú, aby jej rozumeli ludia zo všetkých krajín, ktorí všetci nevedia super po anglicky!! mal v scenári hovoriť jednoduchou angličtinou...! kebyže sa o to dôkladnejšie zaujímate, tak až tak nekritizujete.. na slovensku asi zatial lepšieho moderatora nezoženiete na takéto podujatie.. a to už v dohňanoch moderoval aj p. Bakalář,, nenarážam na angličtinu,, (česť jeho pamiatke..), ktorý bohužial už nedorazil...
..takže nedostatky boli,ale nič podstatné,, atie čo možno trochu boli podstatné, tie ste tu ani nespomenuli... .-) a dalo by sa takto pokračovať ďalej...
..osobne už som bol na ME XC, aj na SP XC a veru zda sa mi že niektorí tu čo píšete, asi ani neviete čo by ste chceli,, no nič, pozrieme to teraz v tom novom meste na morave a uvidíme... :-)
12.08.2011 - 14:04:55
00
moje video 1 km po štarte ženy
http://www.youtube.com/watch?v=QT3SdnqrEe4

zopár fotiek ženy + muži
https://picasaweb.google.com/113426196521268059441/MEXCDohnany2011EliteZenyAMuzi

video 1 km po štarte muži
http://www.youtube.com/watch?v=UI7mR948GJo

videa sú otrasné, hlavne si prepnite na 720 pixelov :)
13.08.2011 - 16:19:45
00
K trati by asi bolo dobré keby sa vyjadril niekto kto tam aj pretekal. Dúfam, že dynatom niečím prispeje a prípadne porovná s našimi maratónmi, keď tu po tom niektorí tak túžia. :lol:


Myslím, že to treba :D
Trať fizicky náročná, prevýšenie, priemerka hovorí za všetko, technicky až tak nie až na pár fakt pekných úsekov :)Ale na moj vkus rýchla trať. 13.8.2011 som ešte štartoval na SP v Novom Meste na Moravě a tam nebolo kde oddychovať, škoda skrivenej reťaze a umiestnenia DNF :(
Prvý veľký pretek ME, umiestnenie, s akým som +/- počítal tuším 3., alebo 4. od konca, stiahli ma dve kolá pred koncom (pravidlo 80%) aj s ostatnými 4 slovákmi. Niet sa čo čudovať, na ME ide iba výber, tak som rád, že som mal možnosť vobec štartovať. Svet je úplne inde, prvý junior išiel najrýchlejšie kolo o 30s pomalšie, ako Absalon (najrýchlejší na okruhu) pre porovnanie Kostelničák by sa v junioroch umiestnil okolo 40-teho miesta (podľa priemerného času na kolo)A prvý junior by bol v ELITE do 10 :)
Zhrnutie: Ja mám priorityinde, zajazdiť si a byť štasný s bicyklovania, (SlP XC, maratóny) ako skúsenosť ME neni zlé, preto som skúsil aj SP, ale chalani sú fakt ďaleko.
16.08.2011 - 09:06:31
00
Myslím, že to treba :D
Trať fizicky náročná, prevýšenie, priemerka hovorí za všetko, technicky až tak nie až na pár fakt pekných úsekov :)Ale na moj vkus rýchla trať. 13.8.2011 som ešte štartoval na SP v Novom Meste na Moravě a tam nebolo kde oddychovať, škoda skrivenej reťaze a umiestnenia DNF :(
Prvý veľký pretek ME, umiestnenie, s akým som +/- počítal tuším 3., alebo 4. od konca, stiahli ma dve kolá pred koncom (pravidlo 80%) aj s ostatnými 4 slovákmi. Niet sa čo čudovať, na ME ide iba výber, tak som rád, že som mal možnosť vobec štartovať. Svet je úplne inde, prvý junior išiel najrýchlejšie kolo o 30s pomalšie, ako Absalon (najrýchlejší na okruhu) pre porovnanie Kostelničák by sa v junioroch umiestnil okolo 40-teho miesta (podľa priemerného času na kolo)A prvý junior by bol v ELITE do 10 :)
Zhrnutie: Ja mám priorityinde, zajazdiť si a byť štasný s bicyklovania, (SlP XC, maratóny) ako skúsenosť ME neni zlé, preto som skúsil aj SP, ale chalani sú fakt ďaleko.


Cize ty si bol 98 (tusim) - startovne cislo na SP? ;-)
16.08.2011 - 10:32:34
00
keyboard_arrow_up