Po sobotnajsom Kosickom singeltraku som si zasiel v nedelu vytocit nohy na tuto akciu, ktora
je v mojej blizkosti a na ktoru mam spomienky z minuleho roku. Organizator pripravil
dve trate , ja som si stupol na start tej dlhsej cca 41km-ovej . Pocasie nam dalo prilezitost
vychutnat si tereny s mnozstvom slnka a prijemnej teploty , trat bola rychla , lesne useky
sa striedali s lukami , vyslapy a zjazdy neboli nudne ,pekne sa to striedalo.
Mozno jeden dlhsi asfaltovy usek v zjazde tam nepasoval ale asi zatial neexistuje sposob ako
preklenut terenne useky , dalsim technickejsim terenom. Pretek som si ale vychutnal , hlavne
zaverecnu pasaz ktora pekne uberala zo sil . Celkovo velmi pekne prostredie, dobra organizacia,
nemam co vytknut organizatorom , bola to skvele sportovo stravena nedela v priatelskom duchu.
Pridem rad aj nabuduce , takze vdaka za organizaciu preteku ktory mam dalo by sa
povedat takmer za rohom. Toto MTB-cko urcite patri do kalendara cykloakcii a som rad ze
je to u nas na vychode . Este technicke info, podla mojeho garminu cca 41 km/1000m
16.09.2021 - 08:48:57
01
Po roku som sa znovu postavil na start pretekov na horskych bikoch v Raslaviciach. Vybral som si dlhsiu trat , ta predstavovala cca 47km s prevysenim 1050m . Trochu dazda ( na ktory nie sme tohto roku zvyknuti) nepokazilo dobry pocit z tohto podujatia , organizatori nam pripravili skvelu akciu so vsetkym co k tomu patri. Rychla prezentacia , dobre oznacena trat so vsetkymi moznymi povrchmi , vyzivne stupaciky, zjazdiky ci nadherne luky .Za mna perfektna akcia aj s peknou a kvalitnou ucastou a mnozstvom cien . Ja som si nedelu uzil a odchadzal s dobrym pocitom ze moje tohtorocne telo nieco zase zvladlo. Vdaka organizatorom , na buduci rok pridem zase ak to zdravie a vsetky okolnosti okolo umoznia .
13.09.2022 - 08:21:46
01
keyboard_arrow_up