Okolo Domaše

16.07.2011
Cykloturistika
Domaša (Dobrá) (Slovensko)

Propozície, Reportáže, Foto
no veď v pohode, ja sa len informujem či sa niečo nezmenilo náhodou :) ..tak v sobotu sa na vás teším ;)
14.07.2010 - 14:59:15
00
Ziadne gumaky netreba. Cisti sa nevratite, ale o zabavu bude postarane. Dnes prejdena trasa Valkov - Dobra a spat je sice na mnohych miestach blativa, ale pekne jazditelna. Uz dlho mi blato za jazdy neodlietavalo ponad hlavu.

Zajtra z Domase odchadzam, presuvam sa na Spis. Posielam srdecny pozdrav z krcmy u Rumpľa vsetkym ucastnikom peknej akcie. Nech vas pocasie nesklame.
14.07.2010 - 18:33:51
00
vďaka za aktuálne info z časti trate :y: ..ďakujeme, neviem či na spiš ideš bikovať, ale tiež si to uži ;)
14.07.2010 - 21:16:43
00
Ahoj, chysta sa niekto aj z PO(popripade blizkeho okolia) na tuto sobotnajsiu akciu ? 8)
15.07.2010 - 09:16:09
00
tak blato bude, aj za mostom cez vyrovnávačku smerom na Moniku a aj z Valkova na Dobrú
dnes bola búrka a asi hodinku pekne lialo, nešiel som bajkom, ale videl so stopy od blata po nejakom náklaďaku čo vychádzal na cestu spred mosta, kde sa odbočuje na terénnu časť smerom na Moniku

btw: ale veď to nikomu nevadí hlavne, že je pohoda \o/ :y:
16.07.2010 - 01:28:00
00
tak blato bude, aj za mostom cez vyrovnávačku smerom na Moniku ...
dnes bola búrka a asi hodinku pekne lialo, nešiel som bajkom, ale videl so stopy od blata po nejakom náklaďaku čo vychádzal na cestu spred mosta, kde sa odbočuje na terénnu časť smerom na Moniku

My sme to vcera sli na bajkoch s mojou polovicku pri spominanej burke, uz davno sme sa tak pekne nezadzubkali od blata, povalalo tam predtym aj dajake stromy.
Nakolko som (pri tom ?) dostal zapal takmer vsetkeho od pasu dole, tak mam nariadene lezat, aj s dovetkom "klud ma lozku" - akoby clovek v takom stave mohol robit na lozku aj daco nekludne :-(
Takze si to uzite zajtra. My si to cele prejdeme neskor, ked sa pozviecham z lozka.
16.07.2010 - 15:21:51
00
Dokonca pribudne jeden novy lesny usek cim sa vyskrtne jeden neprijemny asvaltovy kopec na kelcu.
V inom mesidzi som sa postazoval, ze suc priputany na lozko tam zajtra budem chybat. Ale rad by som si to neskor z nasej kananskej chalupy predsa len presiel. Da sa opisat, ci gpskovat, ci namalovat, kade ten novy usek vedie ?
16.07.2010 - 15:31:19
00
Geriatriu budeme zastupovat s Lubom. Mozete dat niekto trocha podrobnejsie ake su zmeny oproti minulemu roku? Asi do tej 10:00 na Dobru to stihneme, ale radsej pojdeme pomalsie aby ste sa nemuseli hanbit. :lol:
16.07.2010 - 17:02:40
00
Bolo fajn. http://picasaweb.google.sk/pista41/100717OkoloDomase?authkey=Gv1sRgCInCt9vm_s3R-AE#
17.07.2010 - 20:56:05
00
Prekvapilo ma kolko ludi sa nas tam nazberalo a pravdu povedat necakal som az taku ucast. Co sa trate tyka tak nebola v takom stave ako po minule roky pod co sa s casti podpisaly tie dlhotrvajuce dazde. Trebalo dost vela tlacit a prenasat cez popadane stromy. Nie kazdemu sa to pacilo no nebolo v nasich silach dostatocne trat pripravit. Dufam ze aj napriek tomu dobra nalada v pelotone zostala a uzili ste si to. Na zaver sa vam chcem vsetkym podakovat ze ste dosli a podporili tuto akciu. Vidime sa o rok tento krat uz na Okolo Domase ako to poznate z minulych rocnikov.
17.07.2010 - 22:13:10
00
Bol som nadseny tym kolko sa nazbieralo ludi, co nepotrebuju aby ich niekto vodil za rucicku. Pekna akcia. Dokonca sa nam podarilo objavit genialnu skratku v oblasti Novej Kelce. Uz robim na dokumentacii ... dnes - zajtra bude na Trone. BTW Podla mna bolo bahna omnoho menej, nez pred rokom a popadane stromy? To patri k zivotu bikera.
18.07.2010 - 06:09:55
00
Akosi ma ti zasrani nahanali, malo som fotil. Nepomozete mi niekto s fotkami na stranku Tronu?
Dakujem.
18.07.2010 - 13:13:05
00
Pišta musim užnať, že si šikovny, keď si stihol fotky hneď večer nahrať...tu sú nejaké odo mňa, kľudne použi ktoré budeš potrebovať ;) http://picasaweb.google.sk/MLbikers/OkoloDOMASE2010# Dosť sme sa na trase stretávali, tak sa na viacerých aj s partiou nájdete :whew: ...inak, bolo SUPER, akciu sme brali skôr ako spoločenskú udalosť tak sme si to vychutnávali, do cieľa sme sa vôbec neponáhľali, len škoda že mi viacerí ušli a nestihli sme viac porozprávať... Ja s bratom (Sparcus) si zvyčajne niekedy v auguste robíme súkromný pojazd tou istou trasou kedy si viac užívame jazdenie a menej zastavujeme :lol: Keby sme sa aj tento rok chystali, tak to tu vopred oznámim a môžete sa hocikto pridať 8)
18.07.2010 - 14:16:31
00
...bolo to super, malo to svoje čaro a ešte som so svojou polovičkou neprišiel ani ako posledný :rofl: Až na toho :sun: ten zo mňa vycical všetky tekutiny :beer: Zastavil som kde som chcel :handshake: vypil som čo som chcel :beer: zjedol som čo som chcel :P Pozdravujem Pištu z košickej geriatrie :handshake: jeho informáciu som zabudol po 100m jazdy :lol: ale určite ju nájdem na ich stránke. O rok na Domaši zas..
18.07.2010 - 14:23:37
00
Neviem ktoru myslis - viaceri sa pytali tak mozno toto

http://www.residencesegattini.it/en/residence.asp
18.07.2010 - 14:37:24
00
keyboard_arrow_up