už ked štartoval ten prvý to bolo degradované na totálku...o čo to mal lepšie ?
11.10.2020 - 21:32:04
00
Ked povies 🙄
11.10.2020 - 21:53:05
00
To že si to ty myslíš ešte neznamená že to tak bolo... 😉
11.10.2020 - 22:12:49
00
To ze ty napises ze to tak nebolo este neznamena ze to tak nebolo 😉
11.10.2020 - 22:26:14
00
Zaujalo ma, ze Rojcekov bike nevyzera ako Kellys, vygooglil som tento zaujmavy rozhovor.
https://dolekop.com/clanek/8528-rozhovor-adam-rojcek-prestoupil-do-banshee-racing-brigade
11.10.2020 - 22:48:22
00
Klubúk dole pred každou a každým kto sa tam vôbec v tých podmienkach spustil...
12.10.2020 - 04:46:19
01
ja si dobre pamatam zjazd v Nevegale z 1998, ktory mam doma este niekde nahraty na VHS.. tie podmienky boli voci Leogangu asi este horsie, a nikto tam nemrncal...
vo videu je aj Missi Giove za Volvo Cannondale :)

12.10.2020 - 08:15:47
11
Ako ste to pozerali? Mne Fat Bull TV píše, že som geoblokovaný.
12.10.2020 - 08:34:26
00
A aj tam skutocne niekto vyplakaval, alebo len tu na fore? :-)
12.10.2020 - 08:34:35
018
Palo TT - Rojček jazdí na Banshee, V Kellyse bol tuším rok. V zásade z našich nie je nikto profík, to je tiež veľký rozdiel. Sú polo-profíci alebo hobby jazdci tz nie sú za to platení, bikovanie ich neživí (ako svetová špička, ktorí sú zamestnaní a majú za to od klubu výplatu) ale dostávajú podporu formou biku, rôznej výbavy a teda štartovného a nákladov na výjazd, v niektorom klube má len lepšie ceny na výbavu,... už podľa podmienok a asi aj veľkosti klubu, za ktorý jazdia. Čiže môže jazdiť za nejaký klub s tým, že bike môže mať iný, to už asi od klubu záleží a ako sa dohodnú :)

Moderátor to pekne zhodnotil, povedal že "toľlko pádov na sveťáku som nevidel od 90.rokov" :D Presne ako dal Kimlo to video vyššie, lenže vtedy to bolo spôsobené asi aj bicyklami a výbavou, že to také bolo.

Scarinko - ja s tebou v podstate tiež čiastočne súhlasím v tom, že teda na niektorých miestach sa to mohlo zdať iné s postupom času, no nie diamtrálne. Niekto tu začal debatu s tým, že prečo to dali teraz a do Rakúska, tak v globále som zhodnotila, že už je to proste tak, že oni to neriešia. Inak podľa mňa by na sveťák v USA alebo v Austrálii kde by mohla byť záruka sucha asi neprišlo toľko jazdcov, teda okrem profíkov, lebo drahé letenky platiť a víza riešiť a korona a neviem čo.

Jauib - čo som večer čítala "instagrami" viacerých a mnohí zhodnotili, že to proste bolo mega náročné a že teda blahoželajú tým, ktorí to dali. Tuším Baránek vyzdvihol toho čo skončil tretí, že išiel ako keby jazdil rodeo lebo ho vyhadzovalo na tom biku fakt ako keby šiel na býkovi :D a teda najmä v tom mega strmom úseku. Pravda je, že Bruni sa ešte nevyjadril, ono celkovo tí francúzi sú takí viac nervní aj baby. Joooj chudátenko Cabirou a tak som tej malej držala palce pekne išla a potom katastrofa :) a tá druhá francúzka sa furt tvárila nasrato aj cez rúško to bolo vidno, že nevyhrala :D to zas chlapi si viac vzájomne blahoželajú.
12.10.2020 - 09:59:11
02
Jaiub napísal:
A aj tam skutocne niekto vyplakaval, alebo len tu na fore? :-)


Ja len že tuto temu ako aj ostatne ine zahnojil len jeden človek scarinko. Pretože komentuje odveci veci ktoré su mu na míle vzdialene. My ostatní ako aj jazdci sme situáciu pochopili a užili si závod. Kto bikoval v blate vie, že istú výhodu by mali prví jazdci ak by prestalo pršať na začiatku, keďže po daždi sa to blato lepí viac ako ked nan stále prší. Čo som registroval pršalo celý čas. Velmi malú výhodu mali ešte Briti čo jazdia dost často v blate a domáci Rakušan čo mal tú trať najazdenú asi viacej ako ostatní. U každého tam bola aj značná dávka risku lebo ak by si neriskoval na takejto trase tak by si strácal čas.
12.10.2020 - 10:42:08
08
ked uz sme v tom Leogangu, endurak Knapec isiel XC E-bike. Kedze on tuto disciplinu nejazdi beriem to ako plateny vylet, pekne nakladanie s financiami :-)
12.10.2020 - 11:02:28
00
Nikto z tých, čo tam boli nejazdí XC ale ak si videl tie podmienky a závod a tréning, tak sa dá tvrdiť, že skúsenosti z endura a DH boli len vítané :D išiel Staňo - viťaz SP 2019 v endure a 3.miesto na MS v DH 2020. Išiel aj Varhaňovský, ktorý myslím jazdí cestu lebo je z Dukly a teda ten Knapec. Nemáme oficiálnu reprezentáciu v ebike XC a MTB u nás je celé založené na hobby jazdcoch tak to by bolo lepšie aby tam nešiel nikto? :) SZC im to odklepol tak čo. Či komu chceš dávať tie peniaze? Akým cyklistom. Jediný profi MTB je myslím Haring z Dukly.
12.10.2020 - 11:16:57
00
Určite si jeho batéria prešla prísnym nominačným sitom SZC, po celý rok tvrdo makala a tak zaslúžila účasť na MS. :D
12.10.2020 - 11:27:30
01
fixska napísal:
Nikto z tých, čo tam boli nejazdí XC ale ak si videl tie podmienky a závod a tréning, tak sa dá tvrdiť, že skúsenosti z endura a DH boli len vítané :D išiel Staňo - viťaz SP 2019 v endure a 3.miesto na MS v DH 2020. Išiel aj Varhaňovský, ktorý myslím jazdí cestu lebo je z Dukly a teda ten Knapec. Nemáme oficiálnu reprezentáciu v ebike XC a MTB u nás je celé založené na hobby jazdcoch tak to by bolo lepšie aby tam nešiel nikto? :) SZC im to odklepol tak čo. Či komu chceš dávať tie peniaze? Akým cyklistom. Jediný profi MTB je myslím Haring z Dukly.

jaaj na tych zvysnych som zabudol. SZC ma prebytok financii v tychto casoch:-), a mozno to nakoniec ani neplatili potom som nic nepovedal.
12.10.2020 - 11:34:09
00
keyboard_arrow_up