Inak ešte pár postrehov - Zuzka našla počas čakania na mňa košík hríbov (však čo bude robiť keď tento rok chodím len na dlhú... 8) ). Všetci chodci na poľskej strane sa pekne uhli, fandili prípadne postravili Dzien dobry. Fakt super, aj to že na trati povzbudovali miestni...
V jednom výjazde kde som vďaka prítlaku zadnej stavby jediný ťahal stredom cesty, ostatní tlačili (ale keď som povedal Proše pana tak rýchlo uhli) som si takto pyšne pedáloval, keď tu zrazu za mnou borec z krátkej trate hodil hlášku : "Nech pan idzie do dupy s tou cholernou celopruzkou, takto kurwa dzialeko dneska nezajdeme..." Normálne som sa skydol z biku do škarpy a rozosmial som sa tak že ma začali brušáky bolieť. :rofl:

BTW kde ste zmizli tak rýchlo? Som myslel že sa zastavíte aspoň na kus reči ale už vás nebolo...
20.09.2009 - 09:51:39
00
no my sme parkovali pri gymnaziu, no a nechcelo sa nam riešiť tú tombolu, tak sme sa šli najesť na Ochodzitu, som pánom doporučil miestnu dobrotu - diviaka na hubovej omáčke :inlove: :rock:
20.09.2009 - 09:55:23
00
My sme boli asi do pol siedmej, to sa už nedalo, ale čakal som na IMS dres, nakoniec som bol celkovo 12sty ale i tak spokojnost. Vyhlasovanie nemalo konca, vyhlasovalo sa 7 kategórii najprv pre Istebnu maraton, potom na Bike Challange Seriu, konečne na IMS sériu, potom ešte na na MTBmaraton sériu a keď začali vyhlasovať ešte totálnych víťazov tak sme išli do dupy. :@ Už bolo zima a Tina čakala celý deň vo voliere na nás... (starám sa teraz naším o psa)
Ale mám krásny IMS dres :l:
20.09.2009 - 10:01:00
00
to Kubo67: nakoniec som predsa len isiel do nemocnice...po ceste domov mi bolo hodne blbo tak istota je gulomet...po vyspati ovela lepsie :)
to Imroman: aby som to upresnil...plast bol vyzuty az po dopade...ale viem ze bol prazdny uz pred padom...to je posledne co som si vsimol...a ci som prerazil alebo nevsimol??? ani neviem...jedno aj druhe je mozne...ale skor sa priklanam k moznosti ze to rychlo sfucalo...mozno tomu pomohla aj "povaha" UST plastou...neviem...kazdopadne prvy defekt za celu celucicku sezonu...a hned som takto skoncil :@ a tych miest tam naozaj bolo vela :) a niektori poliaci to jazdili ako DH..hlavne jeden v drese Orbea...ten ma obehol v zjazde a nasledne som ho predbehol v stupani...a takto dokola asi 3 krat kym som nezahucal...ale tie zjazdy jazdil neskutocne...
20.09.2009 - 10:07:20
00
Takých "samovrahov" v zjazdoch bolo viacej. Keď ma chceli obiehať tam, kde sa vedľa seba ani nezmestili dva bajky, prípadne si vyberali najrozbitejšie miesta na trati, tak som len krútil hlavou. A to si zjazdy dávam celkom slušne. V najbližšom stúpaní som ich zase predbiehal ja. Potom to jeden položil rovno predo mnou. Zabrzdil som až na jeho bajku a prevodniky si vyrazil na členok. :-(
20.09.2009 - 10:30:27
00
to Kubo67: nakoniec som predsa len isiel do nemocnice...po ceste domov mi bolo hodne blbo tak istota je gulomet...po vyspati ovela lepsie :)
to Imroman: aby som to upresnil...plast bol vyzuty az po dopade...ale viem ze bol prazdny uz pred padom...to je posledne co som si vsimol...a ci som prerazil alebo nevsimol??? ani neviem...jedno aj druhe je mozne...ale skor sa priklanam k moznosti ze to rychlo sfucalo...mozno tomu pomohla aj "povaha" UST plastou...neviem...kazdopadne prvy defekt za celu celucicku sezonu...a hned som takto skoncil :@ a tych miest tam naozaj bolo vela :) a niektori poliaci to jazdili ako DH..hlavne jeden v drese Orbea...ten ma obehol v zjazde a nasledne som ho predbehol v stupani...a takto dokola asi 3 krat kym som nezahucal...ale tie zjazdy jazdil neskutocne...


no praveze si myslim, ze UST plaste tak rychlo nesfuknu...teda ak tam mas nieco naliate. A prerazit UST? To sa mi nechce verit....

No ale ak pouzivas UST napr. od schwalbe tak by som sa ani nedivil :) To su take papieraky...
20.09.2009 - 10:56:19
00
no my sme parkovali pri gymnaziu, no a nechcelo sa nam riešiť tú tombolu, tak sme sa šli najesť na Ochodzitu, som pánom doporučil miestnu dobrotu - diviaka na hubovej omáčke :inlove: :rock:


A jediny ja som to zjedol :rock: , a tom som este nieco zobral z taniera Katkovi a Kajcovi :rofl:
20.09.2009 - 10:58:45
00
bezodná jama... :rofl:

Prílohy:

190920093611.jpg
190920093611.jpg 133.16 KiB thumb_up0thumb_down

20.09.2009 - 11:01:27
00
no tak som to teraz vyzul a prestudoval...je tam malicka dierka...takze pravdepodobne to bolo tak ze som si to nevsimol a pomaly to sfukavalo az do doby ked sa mi to v tom zjazde vymklo spod kontroly...a ano pouzivam Schwalbe UST a nemam tam nic naliate - nedam na tento system dopustit a budem ho branit zubami nechtami :rofl: :rofl:
20.09.2009 - 12:51:05
00
Prva vec, ktoru by som na tvojom mieste spravil by bolo naliatie tmelu, napr. Slime. Taketo dierky totiz v pohode zvlada.Sice to priberie cca o 100 g ale ziskas skoro 100 % ochranu proti defektom ,co ak nejazdis na bednu, je myslim celkom vyhodne...Ja osobne vozim dost tazke plaste s hrubym vzorom plus tmel a necitim ze by ma to brzdilo...limitom su skor moje nohy ;)
20.09.2009 - 13:38:47
00
viac krat som nad tymto uvazoval...pravdaze 100 g ma fakt nezabije...avsak ja mam vyborne skusenosti v terene s UST od Schwalbe tak ako ich vozim...za cca 6000 km som mal jeden defekt (pripinacka) a teraz druhy a to niekedy jazdim ako prasa...takze podla mna nemam zatial dovod tam nic liat...i ked si myslim ze tmel je dobre riesenie...takze mozno v buducnosti :) ale keby si mal nejake rady na 100% funkcnost noh tak tie beriem hned :rofl:
20.09.2009 - 14:26:30
00
Skoda, ze do tych noh tiez nejde nieco naliat :lol:
20.09.2009 - 14:32:09
00
Este som zabudol na jednu celkom neprijemnu vec a to ze ked sme stupali na ten zaverecny kopec, tak nejaky "dobrak" strhol sipku zo stromu a dal ju tak ,ze ukazovala na zvaznicu ktora sla dole. Borec pred nami sa tam vybral, my za nim...po chvili sme si ale vsimli ze to nie je vobec vyjazdene. Chvilu sme tam stali, ja som aj krical ze kade (plus som nadaval :) ) Chlapik pred nami zmizol dole a my sme sa rozhodli vratit. Navyse to bolo strme a museli sme tlacit spat, co v zavere preteku je pekne na nasratie :swear:
20.09.2009 - 14:38:44
00
dalšie linky s fotkami
http://picasaweb.google.com/ulfik.maciej/MTBMarathonIstebna#

http://picasaweb.google.com/zenek.maratony/1909PoweradeMtbMarathonIstebna#
20.09.2009 - 19:56:39
00
keď niekto nevie tlačiť bike :rofl:

Prílohy:

imro.JPG
imro.JPG 76.05 KiB thumb_up0thumb_down

20.09.2009 - 21:02:39
00
keyboard_arrow_up