Znacenie trate je uz odstranene alebo niekto,kto sa nemohol v sobotu zucastnit a teraz by si chcel tu peknu trat prejst, ma este sancu?

odstránené su len igelitové faborky, inak značenie na stromoch /žlto-zelené/ šípky ostali
19.09.2011 - 13:35:32
00
Ziadne dalsie fotogalerie z maratonu nie su?
20.09.2011 - 11:22:45
00
Ziadne dalsie fotogalerie z maratonu nie su?

foto ešte najdete na FB : http://www.facebook.com/profile.php?id=100001974888157
20.09.2011 - 21:47:46
00
Nechapem naco si si bral bike ktory je viac menej na pohodu a potom si plakal ze ma nahovno geoemtriu a je tazky :D Zakladom 29 (na preteky) su hlavne LAHKE kolesa, inak to je zabite...A k tym prevodom...predpokladam ze to malo 38/24, co mam aj ja ale na 9 sp a teda po rovine problem vobec nemam. Na najtazsom a pri rozumnej kadenciu v pohode 50 km/h tak nechapem kade ste to jazdili ak si nestihal :D


No Imro, trochu ma zaráža že sa vyjadruješ ku preteku na ktorom si nebol. Bike som bral preto lebo ho usporiadatelia na svojej stránke ponúkli k testovaniu a považoval som za povinnosť upozorniť iných aby takúto chybu neurobili aj oni. Si známy ako "propagátor" Specialized, 29" kolies aj 2x10, ja ti tvoj názor neberiem a rozhodne ho rešpektujem a neseriem sa ti do tvojích diskusií, nechápem prečo nevieš byť toleratný a nenecháš ma vyjadriť svoj názor bez zbytočných komentárov.To že ho napr. Peter78 testoval na Dubnici a bol spokojný nič nemení na tom že názor mňa a aj iných testerov pre tento veľmi rýchly pretek je úplne iný. Svoju poznámku som sem dal preto lebo by som si prial aby ľudia zo zastúpenia Specializedu (ktorých si vážim, robia dobrú robotu) sem tam pohli rozumom a na takéto pekné rýchle preteky dali bike ktorý tam patrí, napr. Epic....

Kungpao by mal potrénovať zjazdy a nebude nanho nikto kričať. No a keď v zjazde chytíš defekt-nie prieraz tak to je smola a nie samozrejme . . .
Defekt ti na maratóne neprajem./aby ti to potom v cieli niekto nenaložil/ :clap:


Zle som to napísal, na mňa nikto v zjazde nekričal, uvedená príhoda "zľava" sa udiala v stúpaní. Samozrejme sa nehanbím za to že ma niekto sem tam obehne aj dolu kopcom, nie som najlepší, poukazoval som na premotivovanosť jednotlivcov ktorí ohrozovali seba, druhých a ešte aj často prišli o čas vinou voľby horšej stopy a následného defektu. Čo ma však zaráža Kaskaja je tvoja reakcia. Chvíľu sme spolu išli (tuším biely genius) a naozaj nemám dojem že zrovna ty by si mi mal dávať školenia o zjazdovaní. Ak ale pociťuješ potrebu povedať mi to osobne do očí resp. popriať mi nejaký ten defekt, kľudne ma oslov na nejakom maratóne, spravidla stávam v zadných radoch na dlhej trati, so svojimi 190 cm a 94 kilami sa nemôžeš netratiť. Uvidíme či aj potom budeš taký hrdina.
20.09.2011 - 23:11:22
00
Ozaj a ešte jednu veľkú pochvalu - v jednom singli stála taká pekná blondínka regulovčíčka :u: :inlove: :f: :e: :call: :makeup: , doteraz nemôžem jej tvár vymazať z pamäte. Dajte je pls. na mňa niekto kontakt :D :emo: 8) :rofl:
20.09.2011 - 23:15:15
00
Ale sak ja ti tvoj nazor neberiem, len som poukazal na to, ze ten bike proste nebol dobry vyber a hlavne ze aby si clovek uzil 29 potebuje lahke kolesa..to je len moj postreh. A k tym prevodom len tolko, ze proste som s tym bol uz na 3 pretekoch a nestalo sa mi, ze by som to neuslapal. Preto ma zarazilo, ze si s tym mal problem pretoze to by ste museli ist pretek na ceste a nie v terene...Tak sa hned nerozculuj lebo budes mat vysoky tlak :)
21.09.2011 - 14:30:11
00
a cisto pre zaujimavost, aky bike si si este mohol vybrat?
21.09.2011 - 14:44:22
00
maratony-xc/puchovsky-mtb-maraton-17-9-2011-puchov-t26829-30.html
21.09.2011 - 14:49:26
00
Nevyhral nahodou Kulhavy na tom Spesli svetovy pohar a MS v XC (mozno trosku vyssia verzia :))?
21.09.2011 - 14:53:46
00
Kulhavy jazdí na Specialized S-Works Epic 29er 2012 ak sa nemýlim a ten tuším nebol k výberu ;)
21.09.2011 - 14:58:14
00
Ozaj a ešte jednu veľkú pochvalu - v jednom singli stála taká pekná blondínka regulovčíčka :u: :inlove: :f: :e: :call: :makeup: , doteraz nemôžem jej tvár vymazať z pamäte. Dajte je pls. na mňa niekto kontakt :D :emo: 8) :rofl:

kungpao no čo ako pokračuje hladanie :P
21.09.2011 - 15:00:07
00
no tak to je faux pas, keď tam nemali aj ten... :)
21.09.2011 - 15:00:51
00
http://forum.mtbiker.sk/maratony-xc/puchovsky-mtb-maraton-17-9-2011-puchov-t26829-30.html


Diky. Ja byt tebou tak si vezmem HT Stumpjumpera. Prave na HT najviac "vyniknu" vyhody velkych kolies. Samozrejme S-works epic nechame bokom, to je uuuplne ina kategoria :D
21.09.2011 - 15:06:45
00
Zle som to napísal, na mňa nikto v zjazde nekričal, uvedená príhoda "zľava" sa udiala v stúpaní. Samozrejme sa nehanbím za to že ma niekto sem tam obehne aj dolu kopcom, nie som najlepší, poukazoval som na premotivovanosť jednotlivcov ktorí ohrozovali seba, druhých a ešte aj často prišli o čas vinou voľby horšej stopy a následného defektu. Čo ma však zaráža Kaskaja je tvoja reakcia. Chvíľu sme spolu išli (tuším biely genius) a naozaj nemám dojem že zrovna ty by si mi mal dávať školenia o zjazdovaní. Ak ale pociťuješ potrebu povedať mi to osobne do očí resp. popriať mi nejaký ten defekt, kľudne ma oslov na nejakom maratóne, spravidla stávam v zadných radoch na dlhej trati, so svojimi 190 cm a 94 kilami sa nemôžeš netratiť. Uvidíme či aj potom budeš taký hrdina.


No človek čítaj poriadne príspevky,defekt ti neprajem len som reagoval na tvoj príspevok,tak si to ešte raz prečítaj.So mnou si určite nešiel lebo ja som musel riešiť defekt po prvom zjazde a potom som len dobiehal.Genius mám ale čierny a ten chalan na tom bielom bol moj parťák s ktorým jazdím.No a osobný kontakt mi vobec nevadí tiež ma na štarte ľahko spoznáš 190cm a 103kg ale prilbu mám absolútne jedinečnú :emo: teším sa na najbližšie stretnutie napr. v Prešove. sia 8)
21.09.2011 - 21:25:53
00
chlapci "pästný súboj" bude pred, alebo po preteku ??
to by som nechcel zmeškať v PO :D
(alebo to bude súčasť programu pri vyhlasovaní ?)
22.09.2011 - 08:31:06
00
keyboard_arrow_up