ZRUŠENÉ Cyklomaratón Topoľčianky

27.07.2019
4. kolo - Slovenský pohár XCM
3. kolo - XCM Tour
4. kolo - Mountain Bike Spirit Tour
MTB maratón
Topoľčianky (Slovensko)

Propozície, Pozvánka
Zúčastnených bikerov (96)
10adidas10323marek23278birjanAlex2002bajobbbamatusBGPF1Billy28black_catbmartinBorislavBralajBranus6brunicekcarloscdlhycidlo1coledanny1Dano33DeniDudivotvorcaDixodominik81DudeldurmiDyonexeborisEMSI-CSLAennioerichmasiarferi_yogigrznmahartmannrodoHary13Hazardhelesrinmaljanohalikjanovargajaroslav_hjelo520johny29jojo1970joziCCJulkojulo93jura24kacerik577kiwipopkochhykondviKopkokrisLacoHodalLIGRLuboPDLuVim.kadorikmacekdmrMajkyFmarcel11MareKMMMarin1MarMalMartinJanegaMekonomMercedes9mijatmiroslav591mirozo1nickovw08pagi182bfpallPATRIOTSKpavol.cerny83peterpjPeto661PETOM23rewerzrichardlerobo96Roboop76romanesSlnkoSNBzuziSpecialmanstarsidurcovStrenkitarmacsl2the-redsoxTondo6tsabolUrsusyellowtreeBB
rtl no to som myslela 😁 tak sa to asi môže brať ako živelná pohroma 😂
02.08.2019 - 09:26:38
00
Tak prave na toto moze mat kazdy svoj nazor....Mna sa to sice na prvy pohlad netyka ale stalo sa mi nieco podobne na Bielej stope a mam v plane ine preteky, kde je podobna veta v propoziciach. Takze by ma zaujimal pohlad odbornika na zivelne pohromy.... Je burka a blato a voda na trase zivelna pohroma?
02.08.2019 - 09:40:35
00
rtl napísal:
Je burka a blato a voda na trase zivelna pohroma?

Ak by bolo "len" blato a voda na trase, tak by sa preteky uskutočnili.
02.08.2019 - 10:07:20
06
v texte je aj burka...
skor by som privital vetu v propoziciach:
Ked tratovy komisar po obhliadke trate vykonanej na zaklade poveternostnych podmienok vyhodnoti ako nebezpecnu, tak ma pravo organizator zrusit preteky bez nahrady startovneho..
02.08.2019 - 10:13:22
06
Ako je to so sluzbou foto hviezda? Maraton sa nekonal, foto nie su, netreba ziadne foto save, upload. Co s kodom, ktory som obdrzal?
Ako nahradu Raj nepojdem, zaplateny mam Kysucky maraton.
Dik za reakciu.
02.08.2019 - 10:56:55
00
Dobry deň,
V prvom rade treba povedať že “voucher” je číselný kód ktorý dostali pretekári mailom od Sao-Tatry pri prijatí platby za štartovné. Voucher je mozne použiť len na zakúpenie elektronických fotografii z MTB maratónov, na nič iné sa ako platidlo nedá použiť.
Postup ako voucher použiť je tiež v maily s voucherom.
V tomto prípade môžu voucher využiť nasledovne:
- môžu získať fotografie z akéhokoľvek iného MTB maratónu. Či z minulosti či v budúcnosti. Samozrejme pokial sme tam fotili a fotky sú na stránke: www.faxcopypro.sk v záložke Fotografovanie eventov
- voucher môžu darovať niekomu inému a ten môže získať svoje fotografie z MTB preteku
- krajná možnosť je že by ste peniaze za fotky vrátili. To záleží na vás. Toto je mimoriadna situácia, ešte nikdy sme takýto prípad nemali.
Budeme hľadať spôsob ako takéto niečo ošetriť.
(odpoveď od FAX COPY)
02.08.2019 - 11:28:10
01
rtl napísal:
v texte je aj burka....

?????
02.08.2019 - 11:50:19
00
mrzí ma, keď tu čítam, že chcete vrátiť 20 € alebo sa rieši voucher na fotky. príklad : keď ten fotograf prísť musel, musel si spraviť čas, možno odmietol inú prácu a počítal aj s tým, že bude ďalšie dni robiť na fotkách a zrazu nemá dostať peniaze? a čo tie hladné deti doma bez jedla? to isté sa týka všetkých častí maratónu. takáto situácia sa stala raz za x rokov (aj keď to bude v budúcnosti častejšie a častejšie) a preto radšej oželieť pár eur a vážiť si zdravie. a ako napísal organizátor, aj pre nich to bolo ťažké a smutné rozhodnutie.
otázka skôr na riaditeľov pretekov, atď, nie je či vrátiť peniaze a čo s kódom, ale či je šanca poistenia v nejakej poisťovne pred takýmito udalosťami a následnou možnou kompenzáciou. to len úvahy do budúcnosti.
02.08.2019 - 12:33:43
012
toygrik napísal:
takáto situácia sa stala raz za x rokov (aj keď to bude v budúcnosti častejšie a častejšie)

Maratonski pamatnici, stalo sa vobec nieco taketo na Slovensku v minulosti, alebo maju prvenstvo?
02.08.2019 - 14:19:53
00
martinla napísal:
Dobry deň,
V prvom rade treba povedať že “voucher” je číselný kód ktorý dostali pretekári mailom od Sao-Tatry pri prijatí platby za štartovné. Voucher je mozne použiť len na zakúpenie elektronických fotografii z MTB maratónov, na nič iné sa ako platidlo nedá použiť.
Postup ako voucher použiť je tiež v maily s voucherom.
V tomto prípade môžu voucher využiť nasledovne:
- môžu získať fotografie z akéhokoľvek iného MTB maratónu. Či z minulosti či v budúcnosti. Samozrejme pokial sme tam fotili a fotky sú na stránke: www.faxcopypro.sk v záložke Fotografovanie eventov
- voucher môžu darovať niekomu inému a ten môže získať svoje fotografie z MTB preteku
- krajná možnosť je že by ste peniaze za fotky vrátili. To záleží na vás. Toto je mimoriadna situácia, ešte nikdy sme takýto prípad nemali.
Budeme hľadať spôsob ako takéto niečo ošetriť.
(odpoveď od FAX COPY)


Dobry den,
dakujem za vyjadrenie k voucheru.
Spytat sa nan, viedla ma k tomu nevedomost ci ho mozem pouzit alebo email s kodom jednoducho vymazat.

Cudujem sa, ze niektori riesia vyklad podmienok a vratenie startovneho. Proste prirode nerozkazeme a vazim si usilie dat tim ludi a podujatie dat dokopy.
Dokonca som sa kratko pred zrusenim dlhej prezliekol do dresu a chcel zabojovat.

Vzdy sa rad vratim na Vas maraton, panuje tu prijemna atmosfera.
P.S. Gulas bol super.
02.08.2019 - 16:31:25
01
Ako tak pozerám na aktuálny radar a z terasy na oblohu,tak to vyzerá v Topolciankach na dejavu..
03.08.2019 - 12:59:44
00
Počasie ideálne, aj s osviežujúcou prehánkou pod Boriskom. Posielam zopár ftg.
https://photos.app.goo.gl/1kMdT5GyZoFPGimv5
03.08.2019 - 21:25:10
00
Ďakujeme za rýchle foto
03.08.2019 - 22:08:29
00
keyboard_arrow_up