Salzkammergut Trophy

14.07.2012
8. kolo - Cyklomaratónska séria
MTB maratón
Bad Goisern (Rakúsko)

Propozície, Výsledky
Zúčastnených bikerov (21)
adkaadobikeander13bykiviDancaZvGlennaicemanjamminjohhhnyJojoJostylakkoLudineckaMamutkomartinpavMaVemilsurado.tilandyzuzu3011
Ahojte Salzkári, mam na Vás trochu nevšednú prosbu, dúfam že sa nájde dobrá duša ktorá by mi venovala (prinajhoršom predala) svoj poukaz na náramok s vlastným textom ktorý ste dostávali na Salzke (SAFESPORTID). Takže ak ste to niektorí nevyužili a nemáte ani záujem bol by som Vám veľmi vďačný keby ste mi ho venovali(predali).


No da sa kupit stoji 16 eur. Ako si myslel,to s "(vlastnym textom)" Ale tym ktori vyuzili moznost zadara ,posielali moznost kupit ho za 14. Ja uz to nemam. Pre tych co nevedia o co ide, je to taky uzky farebny pasik zaliaty Safesportid vo folii s kodom. Inak je to super poslu 5 velkosti.Ja som si tam dal aj obsah krvi, trocha recesie moze byt.
17.08.2012 - 12:22:54
00
Detaily si mozete precitat na www.safesportid.com na Salze to davali ako promo a nic neplatis. Aby som upresnil nie je to zaliate vo folii - je to ocelovy pruzok s tvojim lubovolnym textom. Ak si zvolis tensi(mini=12mm) muozes si ho nasadit aj na tvoj LIVESTRONG naramok...
17.08.2012 - 15:02:21
00
Zaliaty vo folii je papierovy listok s kodom,ktory sa bol v reklamnej taske s inymi vecami.
17.08.2012 - 19:32:43
00
...ano je to tak, nepochopil som ta uplne. Ja som ten papierovy kupon uz odhodil a zostal mi iba ten ocelovy pruzok :)
18.08.2012 - 21:42:53
00
keyboard_arrow_up