Salzkammergut trophy

16.07.2011
7. kolo - Cyklomaratónska séria
3. kolo - Inter Mountain Series
MTB maratón
Bad Goisern am Hallstattersee (Rakúsko)

Propozície, Reportáže, Výsledky, Foto
Imroman, a koľko si utratil éčok za tie parádne fotky? Na Sportografe nie sú tie fotky zadarmo v takej veľkosti ako máš na FB. Inak bolo tam naozaj úžasne, či už na preteku alebo na pojazde. Veľmi rád sa tam opäť vrátim.
21.07.2011 - 22:55:46
00
Ja som startovne cislo zadal, aj dal suchen, dokonca mi to naslo aj moje foto. :D
Viete mi niekto poradit, ako sa da k tym fotkam dostat tak, ze by boli bez toho napisu na nich? Pripadne z kade ich stiahnut?
Dik.

hold to ti ostava len za tie fotky zaplatit, tak ako to urobil Imroman aj ja. Po uhrade ti poslu ID kod a s nim sa dostanes k fotkam v plnom rozliseni a bez napisu .
22.07.2011 - 06:28:35
00
komplet balíček individuálnych fotiek (Foto-flat) stojí 19,99 €, ak by si vyberal po jednom tak je to 4,99 €/ks, čo sa ti neoplatí...väčšinou sa platí cez Paypal alebo kartou, je to najrýchlejšie a fotky máš takmer okamžite k dispozícii na stiahnutie... ;)
22.07.2011 - 07:03:06
00
Na Sportografe nie sú tie fotky zadarmo v takej veľkosti ako máš na FB.


Kde na FB ich najdem? Vies poslat linku?
22.07.2011 - 08:24:18
00
nikde...to len Imro si ich už kúpil a Sportograf ti najprv dá len také "preview" fotky s menším rozlíšením a ich logom, neskôr už máš aj link na fotky v plnom rozlíšení... ;)

zabudnite na to, že to bude zadarmo 8)
22.07.2011 - 08:26:54
00
Tak ma hold asi caka dalsia investicia do maratonu :P
Pri tych prachoch uz pomaly zanedbatelna ciastka :D
Ale dik za info.
22.07.2011 - 08:41:23
00
:)
22.07.2011 - 23:20:34
00
Na Youtube sa objavilo krasne video z 120 km trate Salzkammergutu ceskeho pretekara s onboard kamerou. Ako prijemne sa teraz na to pozera.http://www.youtube.com/watch?v=MGy2kGhfF3A&feature=player_detailpage. Oplati sa to pozriet ma to 19 minut.
26.07.2011 - 19:36:35
00
Hej pekné video,na tube ich je pár ,ale toto je ozaj dobre spracované spolu shudbou.Zdá sa to take ľahké za pc,ale keď som došiel do cieľa mal som už nakupené.Pred očami som videl pivovar s orosenou odmenou.
26.07.2011 - 20:20:26
00
Tak, fotky su uz doma, pekne zaplatene a stiahnute
Par ich sem dam...

Prílohy:

2.jpg
2.jpg 121.09 KiB thumb_up0thumb_down

3.jpg
3.jpg 103.93 KiB thumb_up0thumb_down

7.jpg
7.jpg 190.69 KiB thumb_up0thumb_down

8.jpg
8.jpg 183.67 KiB thumb_up0thumb_down

9.jpg
9.jpg 178.23 KiB thumb_up0thumb_down

11.jpg
11.jpg 109.54 KiB thumb_up0thumb_down

14.jpg
14.jpg 100.47 KiB thumb_up0thumb_down

31.07.2011 - 23:39:24
00
No a este som "dlzny" moje dojmy :)

Jednoznacne stalo za to na tento maraton ist \o/ :clap: :y: .
Pocasie nam vyslo super :sun: , vyhlady boli nadherne :wasntme: , organizacia velmi dobra :y: , atmosfera pocas maratonu taktiez (velmi ma potesilo mnozstvo ludi okolo trate, ktori povzbudzovali kazdeho kto isiel okolo :clap: ).
Trochu som bol prekvapeny z narocnosti niektorych zjazdov :headbang: , nakolko som mal informacie, ze je vsetko v poho jazditelene, ze su tam same sotoline cesty a chodniky. Ja som si nahodil Race King-y v domneni, ze si budem vychutnavat jazdu :lol: , ale namiesto toho som sa na niektorych kamenistych usekoch obaval o svoje zdravie a radsej som z bike zosadol :tmi: :o . Pri jednom zjazde som si dokonca myslel, ze z tade rano vyhnali kamzikov a potom tam nahnali nas :@ ... neverim, ze to niekto zisiel na bike, ak ano, tak :handshake: :bow: (bol to zjazd pred jazdou okolo jazera).
Mam este "otazku" na 211-karov:
Ako ste riesili stravu pocas celeho dna zavodu?
Ja som sa na obcerstvovackach "krmil" gelom alebo tycinkou, zapil som to cistou vodou a potom som sa dotlacil "zemlou" so salamou alebo kolacom, do vrecka hodil banan na cestu a do flase iontak.
Toto som opakoval na kazdej zastavke a predsa mi cca 30km pred cielom (vytuzenym) zaludok dal jasne najavo, ze takto to nejde. Bolo mi tazko a nevolno :puke: :envy: .
Na poslednych dvoch som sa odvazil si dat len suchy rozok s cistou vodou :doh: .
Ked som sa horko-tazko dokotulal do ciela :doh: (nie kvoli noham, ale zaludku), tak som nevedel, kadial to zo mna skor "vyleti".
Preto by ma zaujimali vase nazory, co som robil zle, alebo ci to bolo len "nezvykom". Pripadne ako sa stravovali vy. Zaujem je preto, keby som sa nahodou rozhodol si toto absolvovat este raz a vylepsit si cas :o: :muscle: :rofl: .
01.08.2011 - 00:10:32
00
Ak si "hobik" tak vobec vysledny cas neries. Mas nas obdiv, ze si to zvladol v casovom limite. Podobny problem so zaludkom som mal v minulosti aj ja. Zistil som, ze je to jontakom. Nemozem pit len jontak, ale musim to striedat s cistou vodou a samozrejme dostat nieco "hustejsie" do zaludka okrem gelov. Prezrad mi, ako vyzerala tvoja priprava na tuto dlhu "streku" kolko km si najazdil v priprave pripadne co si jazdil (myslim dlhe kopce, cestu, intervaly atd.)
01.08.2011 - 07:18:08
00
johhny co sa tyka stravy tohto som sa aj ja obaval, nastastie som nemal jediny problem...4 gely...1. a 2. obcerstvovacka - 2 kusky bananu, plna flasa iontaku a islo sa dalej...na 3. som skusil kolacik a keks + to co predtym...zaludok hned povedal nie..takze som sa vratil ku klasike az dokonca...jedine som to potom zacal doplnat kolou...a na 75 km som este dal jednu zelmu - chalani mi robili defekt tak som si doprial lahke ranajky :) inak len banany, iontak, kola a fungovalo to super aj ked mi to liezlo krkom...ale hlavne som vela pil...v podstate 1 flasa medzi obcerstvovackami + priamo na obcerstvovackach...a Red Bull na 190 km..

lakko ja ti poviem moju, mozno to doda odvahu dalsim aby nas slovakov bolo na starte a v cieli viac - nerobil som nic ine ako po ine roky ked jazdim na bajku...jazdil som stale tie iste veci v Karpatoch v okoli Bratislavy...v priemere moj vyjazd pod 60 km a okolo 2:30 hod, ziaden systematicky trening, navyse kazdy druhy tyzden som min. 3 dni mimo domova (kvoli praci)..pred Sazlkou som mal najazdenych cca 3300 na MTB (ale urcite 1/4 z toho bol asfalt), 450 na ceste (tyzden v aprily na Gran Canarii), par hodin na spiningovom bajku a v zime nabehanych cca 300 km a par hodin na veslarskom trenazeri...v zivote som nesiel pretek dlhsi ako 82 km Horal...a vyjzdy nad 100 km u mna tiez nenajdes..moj nazor (po absolvovani) je ze musis mat najazdene tak aby si mal sancu to dokoncit po fyzickej stranke...avsak potom je to na 90% o hlave a o tom kolko sa donutis trpiet a povedat si ze ides dalej - mne bolo fakt zle uz na 85 km...a v podstate polku preteku telo hovorilo uz stacilo...ale vzdy som sa nejak presvedcil a zrazu som sa nenazdal a bol som po 14 hodinach v cieli :party:
01.08.2011 - 08:08:54
00
Tak 14 hod to je uz aj s peknou casovou rezervou. Ja som nastupoval na start 120-ky s velkym respektom. Tomu som prisposobil aj svoje pociatocne tempo a tomu zodpoveda aj cas tesne pod 9 hod. Syn sledoval v notebooku live timing a tvrdil mi ze som posupne od 65 km (za Salzbergom) zacal zrychloval. Teraz mozem povedat, ze som to presiel s "prstom v nose". Jediny a u mna staly problem su krce. Tie som chytil cca na 90 km v stupani medzi dvoma obcerstovackami v Gosau (tam ma predbehol Imroman). Trocha som potlacil, nohy si "oddychli" a uz problem do ciela nebol. Jazdim vsak na AM biku zo zdvihmi 140/150 s vahou 12,5kg, moja vaha sa tiez pohybuje okolo "nemaratonskych" 84-85kg, a vekom sa pomaly blizim k 50-ke. Snad raz naberiem odvahu a skusim aj tento "extrem". Mne by stacilo dojst v casovom limite.
01.08.2011 - 11:08:58
00
12,5 kg je dobré na AM bajk a hmotnosť sa tiež dá. Ja mám tiež nemaratónskych 88 kg :D Otázka je zase ale výška postavy :P
01.08.2011 - 12:12:49
00
keyboard_arrow_up