Z welmi dobre informovaného zdroja je táto bohužial nepríjemná správa:"16.05.2009 sa Šarišský maratón neuskutoční!!!!!!!. :( :( :( :(
Nie je to žiadna kačica ani hus.Ak ste si všimli ani prihlášky nie sú online,čo o takom čase by už malo byť.
S hlbokým žialom v srdci....... :( :( :( :(
09.04.2009 - 10:45:12
00
Nech zije Kostitras! Zainteresovani vedia...
09.04.2009 - 11:50:14
00
Pre nezainteresovaných by si to nemohol objasniť? Ďakujem.
09.04.2009 - 11:57:36
00
Uz minuly rok bol Kostitras (o.z. - bicyklova skupina s poctom clenov 1) hlavny partner podujatia a vsetci, co tam boli, mohli vidiet podstatne zhorsenu kvalitu organizacie.

Kostitras "stavia" cyklotrasy, ktore uz davno postavene su. Vyznaci ich a zhrabne prachy zo vselijakych fondov a nadacii. Do projektu (maraton), kde treba prachy najprv vlozit sa urcite nepohrnie.
09.04.2009 - 12:09:47
00
dopad na seriu?
09.04.2009 - 12:35:52
00
dopad na seriu?

Vedenie CMS by malo urýchlene zareagovať a potvrdiť/vyvrátiť túto informáciu.

Ak Prešov vypadáva- taktiež by bolo dobré sa ešte pred 1.maratónom série vyjadriť k tomu, či zostáva bodovací systém bez zmeny (9 hodnotených pretekov z 11-tich)

Inak i k Partizánskemu by bolo tiež dobré už čo-to zverejniť -termín sa blíži.
09.04.2009 - 12:59:56
00
jo tak nejak, pripadne ci pribudne nejaky iny maraton do serie namiesto Sarisskeho (Sulov? :D )

8 hodnotenych z 11?
09.04.2009 - 13:19:05
00
Asi by sme mali pockat na oficialne vyjadrenie vedenia CMS. Ak je to ale pravda, tak je to velmi smutne, ked sa taketo veci deju. Ak boli hore spominany ludia zainteresovany aj v minulorocnom Slanskom maratone, tak sa necudujem, ze dali od toho ruky prec. Je to aj pre nase dobro :roll: Ak ale vypadne zo serie urcite by mali do serie zaradit iny pretek. Velmi dobru uroven mal Kralovsky maraton a aj XCM Paradise Slovensky raj. Pockajme ale na verdikt kompetentnych.
09.04.2009 - 14:03:57
00
Asi by sme mali pockat na oficialne vyjadrenie vedenia CMS. Ak je to ale pravda, tak je to velmi smutne, ked sa taketo veci deju. Ak boli hore spominany ludia zainteresovany aj v minulorocnom Slanskom maratone, tak sa necudujem, ze dali od toho ruky prec. Je to aj pre nase dobro :roll: Ak ale vypadne zo serie urcite by mali do serie zaradit iny pretek. Velmi dobru uroven mal Kralovsky maraton a aj XCM Paradise Slovensky raj. Pockajme ale na verdikt kompetentnych.


DEMA FATRANSKÝ MARATÓN
http://www.wdr.sk/index.php/maraton/what-is-new-in-1-5
09.04.2009 - 14:31:40
00
Asi by sme mali pockat na oficialne vyjadrenie vedenia CMS. Ak je to ale pravda, tak je to velmi smutne, ked sa taketo veci deju. Ak boli hore spominany ludia zainteresovany aj v minulorocnom Slanskom maratone, tak sa necudujem, ze dali od toho ruky prec. Je to aj pre nase dobro :roll: Ak ale vypadne zo serie urcite by mali do serie zaradit iny pretek. Velmi dobru uroven mal Kralovsky maraton a aj XCM Paradise Slovensky raj. Pockajme ale na verdikt kompetentnych.

Ako účastník maratónov série CMS je mi to ľúto. Pred stanovením počtu maratónov, výberom a pravidlami sme boli ako klub v jednaní s členom organizačného výboru. Na rokovaní som bol prítomný ako člen klubu. Nedostali sme sa tam aj keď sme deklarovali záujem, finančné pokrytie výdavkov na sezónu 2009, veľký nárast účasti pretekárov a výborný ohlas pretekárov a zúčastnených po preteku. Hovorím o DEMA Fatranskom MTB maratóne Stráňavy pri Žiline, ktorý nie je viazaný na žiadnu MTB sériu.
Ponuka je veľká, je z čoho vybrať. Ak je pravda to čo je v úvodnom príspevku, tak je to len a len na organizátoroch CMS.


Naposledy upravil jaroza dňa 10.04.2009 - 09:18:27, celkovo upravené 1 krát.

09.04.2009 - 15:21:13
00
... Velmi dobru uroven mal Kralovsky maraton ...

Suhlas. Ten by tam chybat urcite nemal a ostatni nech sa ucia, ako sa ma zorganizovat sportove podujatie po vsetkych strankach.
09.04.2009 - 16:31:51
00
Skoda ho .... tym padom uz nemozem oznacit ziadny z maratonov CMS za domaci :( a ked uz ho nahradit tak som za kralovsky ten bol eno nuno :D
09.04.2009 - 20:50:49
00
toto mi nerobte...mal som vybratych 8 pretekov serie aby som mohol pomyslat na ake take umiestnenie a medzi nimi bol aj Presov...na ine nemozem pretoze sa mi to terminovo kryje s 53x11 seriou :(

Olina asi fakt nakopem do riti nech sa zobudi s PE maratonom
09.04.2009 - 22:46:55
00
na www.cyklomaraton.sk uz je definitivne vyjadrenie, Presov nebude...
14.04.2009 - 19:38:42
00
Organizátor Šarišského maratónu oficiálne potvrdil, že v roku 2009 sa mu nepodarilo zabezpečiť dostatočné finančné krytie podujatia a tak sa tento pretek v roku 2009 neuskutoční. Zo seriálu však neodchádza a už teraz vrhá všetky sily do príprav preteku pre rok 2010. Aj touto cestou chcem poprosiť všetkých špekulantov, aby toto rozhodnutie nespájali s organizáciou Kostitras, ktorá tento pretek len zastrešuje a nie je za tým žiadne "nabaľovanie sa".


Nikto nikde nic nenapisal o nabalovani sa. Kostitras povazujem za zdruzenie, ktore velmi rychlo pochopilo, ako sa da zarobit na rozvoji cyklistiky a inych volnocasovych aktivit v suvislosti s peniazmi z eurofondov a roznych nadacii. CMS nepovazujem za dojnu kravu, preto Kostitras nevstupi do projektu, do ktoreho treba peniaze vlozit. Raz skusil, viac netreba. Vysledok sa dostavil pomerne rychlo.

V tejto chvíli sa mnohým z vás natíska otázka, či Prešovský maratón nenahradíme iným pretekom. Naša odpoveď je jednoznačná NIE!...
...Ja osobne by som skôr privítal snahu ostatných pretekov o vytvorenie nového seriálu, ako sa snažiť dostať do toho nášho.


Ivan, Ivan, kam len tymto pristupom spejete? Len sa aj nadalej hrajte na vlastnom piesocku a lepsich si medzi seba nepustajte. Este ze vas Horal drzi nad vodou.

Sklanam sa pred kazdym, kto je ochotny a schopny zorganizovat akekolvek sportove podujatie pre siroku verejnost. Ak by bol kazdy z maratonov ziskovy, doprajem kazdemu organizatorovi slusny podiel zo zisku. Plne si ho zasluzi.

Len tak na okraj: preteky je pomnozne podstatne meno.
15.04.2009 - 11:17:06
00
keyboard_arrow_up