ŠKODA DAVORIN Slovak Paradise

13.09.2014
9. kolo - XCM Tour
7. kolo - Slovenský pohár XCM
5. kolo - Škoda Bike Open Tour
MTB maratón
Hrabušice (Slovensko)

Propozície, Súťaž, Pozvánka, Reportáže, Výsledky, Foto
Zúčastnených bikerov (63)
Andrej68BralajbromobrunociciCRSDomestikDonArosaDurijoennioerichkfofo.ppGaliPetImromanjano280176jarko22jaro180Jaro1980jelo520jozino83Juraj-MTbikerjurajSKaskajakleberkokochhykozy1KreuzKupkoLIGRMarcoPMarek-04MareKMMmarenmaros1974Marshall382martinko76matooo7matttassMatys74milanatikmilsumiso.mmuniPalo_MyPavol.GrujbarPupokrichtoškarisovlcekRobo87rochussiso33SNBzuziSodjagstarsidurcovstefanvanickystevo1313tinoLMtomas.cicitomasbtoso2424tvarovacwendo
vinikajúci pretek organizácia ,škoda posunutého štartu trať bola vyborne značena regulovčici sa snažili, velmi velké mínus ma umývanie bajkov 2 vapky na takú masu ľudi v takom počasi ,ale snád do buducna bude ponaučenie :-D


Ja som na druhej strane ten posunutý štart uvítal. Neviem síce z akého dôvodu sa posúval, ale aspoň sme sa vyhli jazde v tom najväčšom lejaku.
17.09.2014 - 11:59:58
00
Štart sa posúval kvôli dažďu.
tvarovac okrem wapiek boli aj hadice.
Podľa mňa výborne zorganizované preteky. Akurát blata mohlo byť pomenej :-)
17.09.2014 - 12:19:49
00
ja mam Schwalbe Nobby Nic 2,25 .....LUXUS ;) v zjazdoch držalo stopu paradne a aj v stupaniach celkom v pohode, nafukal som menej ako inokedy a to mi asi pomohlo (vdaka tubeless)
17.09.2014 - 13:49:20
00
Štart sa posúval kvôli dažďu.
tvarovac okrem wapiek boli aj hadice.
Podľa mňa výborne zorganizované preteky. Akurát blata mohlo byť pomenej :-)

start sa neposuval kvôli dazdu ale preto, lebo vela,strasne vela ludi si nechava registraciu na poslednu chvilu.....15min pred startom bola koliba plna ludi co cakalo na registraciu....
17.09.2014 - 19:38:51
01
Pár fotiek aj od nás :)
ŠKODA BIKE OPEN TOUR 2014 - FINÁLE - ATMOSFÉRA
FOTO len víťazi maratónu a seriálu + tombola ŠKODA bicyklov
ŠKODA parašutisti ;)
18.09.2014 - 02:21:03
00
Znacenie vyborne. Zazemie spickove. Zaujimava varianta startov po 15 minutach mi kusok prekazala kedze som musel neustale obiehat ludi z 42km trati a nevedel som sa dostat do tempa a povacsine ani do dobrej stopy.
Kazdopadne vsetci sme mali rovnake podmienky takze nevravim nic- je to len moj osobny problem ze sa nedokazem sustredit ked musim neustale kluckovat...

Rad by som dal navrh pre organizatora na dalsi rocnik! V tomto mieste

http://luky14.rajce.idnes.cz/slovensky_raj_2014#DSCN3097.jpg

kde odbocovali 42 a 84 z asfaltu pochopitelne brali velky obluk po pravej strane a vznikali tak kolizne situacie s nami co sme pokracovali rovno na 15km trati. Mozno by pomohlo jednoducho nastriekat na asfalt oraznovu ciaru- nieco ako na cestach pred krizovatkami- metrovy pruh pre tych co idu dalej rovno a lavu stranu nechat tym co odbocuju :)

Pisem to len a len v zaujme bezpecnosti! Nemam ani som nemal problem zabrzdit a obist vydesenych odbocujucich sprava po trave ;)
19.09.2014 - 13:57:42
01
Videozáznam z môjho účinkovania...Myslel som že nebude nič vidno ale napodiv...Za rebríkmi keď som pozrel na kameru tak som sa zhrozil...sklíčko pred objektívom úplne biele...zarosené. Párkrát som čistil - bohužiaľ som nemal nič suché na čistenie....potom som vymenil dvierka z vodotesných za otvorené ale rosilo sa to tiež. No a zbadal som že som sám...asi posledný tak som do betlanovskej doliny už neišiel ale po asfaltke som sa vrátil...

youtube.com/watch?v=G9kBrzz2XII&t=0

19.09.2014 - 14:43:36
06
keyboard_arrow_up