ŠKODA Horal MTB maratón - 5. kolo

15.08.2015
5. kolo - Škoda Bike Open Tour
6. kolo - INTERSPORT MARATHON SERIE
8. kolo - XCM Tour
MTB maratón
Svit (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Výsledky, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (87)
03211MM1alex8anarchistaAndobikerandrej25bromobrunobubakbukajdano696DomestikDomin1kDurijoemsierichkfeltofofo.ppGaliPetGlevoGreywolfguroHazardhellwingshogermajstericemanjano280176jaro127jaroslav_hjaroslavgjasikjelo520johny.safoJulkoKaskajakbacenkoKristinalecoLIGRluck33majjermajky1184marek.kolesMareKMMMaros87martinko76Martino123MatejBacoMatho2matttassmilanatikmilsumirec321MoccaMTBHoralmullermNathalieNoriokooborPavol.GrujbarPeter1982peter22prakoloR.A.W.E.R.2.0Radoslav1RBprorefstanorobostrochussaki66Shamusimon97siso33SNBzuziSpeedyGonzalesstriezaSTULObikertatranectchebetinoLMTomikZAtommeeUrsuswhitemamutxbikerzobaniezrniek
moj 13ty horal zatial s najlepsim vysledkom - 24 - tak blizko bedni som este nikdy predtym nebol :D
ivan, mas u mna 1* za trasu do vikartoviec ktora v uvode obisla sunavu a za pocasie taktiez.
16.08.2015 - 15:37:49
01
výsledky 3. etapy
16.08.2015 - 15:46:18
00
No skutočne žasnem ako si chválite žážitok z búrky,vychutnávali a pod žvásty,chcela by som vidieť každého hrdinu včera , keď mu za zadkom strelil blesk a dunelo to dookola, nás to chytlo na 2x a bála som sa statočne - mám totiž rešpekt pred silou prírody!

Mas len respekt alebo aj zdravy rozum (=zosadla si z biku a cakala niekde ucupena kym to prejde)? Respekt bez toho druheho je v tomto pripade uplna zbytocnost...
Burka urcite nie je nic prijemne, obzvlast niekde vysoko na holiach. Nemam ani vyhraneny nazor, ako by sa v takychto situaciach mal spravat organizator. Na jednej strane biking je individualny sport, bikeri maju vlastny rozum (aj ked na maratonoch mnohi jazdia dolu kopcom tak na hrane svojich moznosti, ze sa o tom da pochybovat :) ) a podpisuju papier, ze idu na vlastne riziko ale na druhej strane je to predsa len organizovana akcia, ak sa nebodaj nieco stane, vina sa bude prisudzovat aj organizatorovi (nemyslim v zmysle trestnopravnom).
Organizatori koncertov v tom maju po par negativnych skusenostiach jasno http://kultura.sme.sk/c/7965958/festival-grape-zrusili-pre-burky-nad-piestanmi.html
16.08.2015 - 16:04:51
01
mne sa burky pacia ale samozrejme mam respekt,jedna vec je ked neprsi ani nebliska sa iba je tma jak v rohu a vkuse hrmi ako som to zazil vcera na panskej holi a druha vec je ked ti tresne blesk do hlavy...to pokazi den clovekovy :D neviem hadzat vinu na hlavu organizatora ze niekolko desiatok km od miesta podujatia je burka je hlupe...taktiez organizator ti nedrzi pistol pri hlave s tym ze musis vyslapat ten kopec :D ale ako pises bikeri maju vlastny rozum ale na druhej strane adrenalin posuva hranice strachu a bolesti a po niekolkych hodinach v sedle aj racionalne zmyslanie....keby prislo ku najhorsiemu tak pretek by bol pozastaveny tak ako dva roky do zadu na KH...
16.08.2015 - 16:41:54
01
Zosadni z biku, nechaj všetky kovové veci ďaleko od seba,nebuď na vrchole, pod vysokými stromami ,schovaj sa niekde ... keď si niekde hore v ri.. na hrebeni , tak si nechaj tie múdre rady pre seba . Vďaka za tvoj názor.Reagovala som len na tie vystatovačné ,hrdinské rečičky...
16.08.2015 - 16:53:13
01
To na tebe evidentne zanechalo dake stopy :-)
16.08.2015 - 18:57:17
05
No tak pre tých ktorí nepochopili môj príspevok : ja som neútočila na organizátorov,iba som reagovala na tie rečičky ako sme si užili tie hromy blesky a pod.- bol to môj názor .Organizácia preteku bola na 1,super vyznačená trať,človek nemusí hádať kam má ísť.
16.08.2015 - 20:46:03
00
no ked treslo do stožiara na KH tak to jedno nebolo nikomu :tmi: kto šlapal hore to už len teraz je každy frajer \o/ jeden sa tam aj otočil že ide dole ale si to rozmyslel a pekne šlapal dalej :lol:
16.08.2015 - 21:05:02
03
Zosadni z biku, nechaj všetky kovové veci ďaleko od seba,nebuď na vrchole, pod vysokými stromami ,schovaj sa niekde ... keď si niekde hore v ri.. na hrebeni , tak si nechaj tie múdre rady pre seba . Vďaka za tvoj názor.Reagovala som len na tie vystatovačné ,hrdinské rečičky...

Ja som zase reagoval najma na to, ze pokial rady ako sa spravat pocas burky zjavne dobre poznas, ale sama si ich nedodrzala (lebo maraton :) , tusim debna v tvojom pripade pokial som si dobre zatriedil info v sarisskej teme) tak je uplne zbytocne pisat, ze mas respekt a kritizovat vystatovacne reci inych.
Nestalo sa nikomu nic, to je dolezite a dufam, ze to tak ostane aj do buducnosti.
16.08.2015 - 21:43:55
00
Čo sa týka búrok tak si myslím ,že nie je nik taký hrdina ,aby si s toho nič nerobil . Sám som pred rokmi zažil jazdu uprostred letnej búrky ,keď sa pod bajkom otriasal každý záblesk . Bol som p..raty strachom a zároveň som si to užíval . Bolo to strašné a krásne zároveň . Nikto nie je hrdina ,ale i tak si to môže užiť . Podstatné je to čo napísal Palo TT a to ,že sa nikomu nič nestalo . Osobne som myslel na tých ostatných na dlhých tratiach ,že ich ta búrka určite zasiahla a nech to tam dobre dopadne . A stále majú môj palec hore .
16.08.2015 - 23:00:40
02
..mimochodom - izi - mal by si skolit ostatnych organizatorov co sa tyka znacenia. za mna bezchybne.

som si spomenul na jedného chalana, čo došiel z Krejzi a ostal stáť na konci tej kamennej dlažby, čo sa následne išlo doľava cez lúku do cieľa, pozeral na jednu stranu, na druhu a bolo vidieť, že netuší kadiaľ ďalej.. našťastie diváci poradili :-). Ale hej, značenie bolo naozaj dobré.
17.08.2015 - 08:26:33
01
no mňa tento rok nejako to najhoršie obišlo...na KH bol akurát taký okraj toho mraku, no a na konci toho asfaltového stúpania na Panskú hoľu som si pri regulovčíkovi radšej vypol mobil, poprial mi nech ma boh ochraňuje hore :D myslím, že najviac hore na vrchole trpeli tí 2 chalani len v tričku a kraťasoch čo zapisovali, kto prešiel...zmoknutí do nitky a zima im bola riadna...a to ešte za mnou bolo dosť ľudí...
17.08.2015 - 08:29:13
00
neviete nahodov o nejakom linku s fotkami? :) inac maraton bol super. pocasie, trat, umiestnenie, jedlo v cieli a prijemna atmosfera. :D jednoducho za 1 a keby bola v buducich rocnikoch aj uschovna na biky tak to bude 1*
17.08.2015 - 09:43:00
01
Bol som 1x, hneď Horal tour + Krejzi ale nemám dosť superlatívov vo svojom slovníku. Ďakujem organizátorom, perfektné podujatie a kto nebol, choďte - všetko top.
17.08.2015 - 09:58:23
00
Caute, maraton paradny. A ten aquapark na Panskej holi, to bola este len parada. To bol ako bonus.
17.08.2015 - 11:04:53
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up