Stupava Trophy

22.06.2019
5. kolo - Župný pohár
3. kolo - Slovenský pohár XCM
3. kolo - Mountain Bike Spirit Tour
MTB maratón
Stupava (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Výsledky, Reportáže, Foto
4volty napísal:
Mam otazku k fotkam od FaxCopy - dopredu som si kupil vsetky fotky a dosiel mi voucher. Ale, ak som sa zucastnil MTB + RUN, tak ten voucher viem len raz uplatnit a na fotky z behu uz je neplatny. Nepamatam sa, ako to presne bolo definovane pri plateni startovneho, ci boli sucastou fotky len z MTB alebo dokopy MTB+RUN. Neviete ako to je? Nemate niekto rovnaky voucher a boli ste mtb+run?

Dík za pripomienku.
Posunul som to ďalej. Nájdeme riešenie.
25.06.2019 - 09:50:31
01
Dik. Pisal som aj do faxcopy..tak cakam co mi opisu.
25.06.2019 - 10:47:18
00
xemanpet napísal:
plytšia bola ľavá strana

Keď som tadiaľ prechádzal, tak jedna žena kričala, že vľavo je to plytšie :) Takže by som sa jej chcel aspoň tu poďakovať :y:
Väčší problém ako brod predstavoval podľa mňa eliminátor, najmä ak si tie prekážky človek neprešiel vopred :)

K preteku: všetko na dostatočne vysokej úrovni, aj MTB aj beh. Ďakujem organizátorom a účastníkom za fajn akciu.

Možno som prehliadol odpadkové koše na plasty - ak neboli, tak by som odporúčal zvážiť ich prítomnosť priamo v miestach, kde ľudia jedli/pili. Prípadne ľudí lepšie nasmerovať k nim ak boli niekde umiestnené.
25.06.2019 - 12:51:41
02
delarosa napísal:
som jediny komu pride zvlastne, ze tu vyplakavaju na vodu na MTB maratone? Keby cely den lialo tak asi ani nejdete co? Lebo zamokrene backorky, vytopene loziska, skapate mobily.. Hlavne aka zabava tu je na temu naobliekani ebajkeri a podobne. A hla najvacsi karpatski dupaci sa stazuju na vodicku. Keby ste sa stazovali na zlu organizaciu, zle znacenie, ci na to ze ste nedostali gulas v zavere tak pochopim ale toto... Mega LOL

Peace

Nechcel som pisat ale teraz uz ma to nepusti. Ked mas rad nicit techniku - nic si ju sam. Preteky sa konaju vseobecne za kazdych podmienok. Takze blato, dazd - pohoda. KAzdy inak sa moze roshodnut. Kedze ale v rieke, brode je stojaca voda nad uroven lozisk je to proste zbytocne vychadzovanie penez. Ublizuje to bicyklu o vela viac ako maraton v blate. Takze, kolego "Mega LOL" a hned potom"Peace", skludni sa, daj si snickers a pozamyslaj chvilku.

Escie k organizaci maratonu - vseobecne hodnotim Stupavsky velmi vysoko, trat, znacenie, zazemie, pocet obcerstvovaciek, uschovna, umyvanie bicyklov, vsetko super. Zamyslel bysom s ainak escie nad umiestneniem obcerstvovaciek, a presunul nektore na vrch, koncovku stupania ale to je detajl.
25.06.2019 - 15:37:44
07
No Lech neviem či tie OS sú detail ... keďže s tým človek počíta v tom teple. Keď mi slečna na Kolibe v zjazde ponúkala vodu len som sa schuti zasmial a sušil hubu až na Bk
25.06.2019 - 16:02:15
02
klud lechu, ten snickers by sa ti hodil viac ;) Jeden brod za rok ti tie loziska snad vydrzia :D
26.06.2019 - 11:53:21
00
4volty napísal:
Mam otazku k fotkam od FaxCopy - dopredu som si kupil vsetky fotky a dosiel mi voucher. Ale, ak som sa zucastnil MTB + RUN, tak ten voucher viem len raz uplatnit a na fotky z behu uz je neplatny. Nepamatam sa, ako to presne bolo definovane pri plateni startovneho, ci boli sucastou fotky len z MTB alebo dokopy MTB+RUN. Neviete ako to je? Nemate niekto rovnaky voucher a boli ste mtb+run?

Poslal som Ti súkromnú správu. ;)
26.06.2019 - 16:07:57
00
ked sa tu toľko spomína ten brod, nvm či ste si všimli, 25km trať išiel 6 ročný chlapček (s tatom zrejme), jemu v strede toho brodu spadol bicyklik, schmatol ho, vybehol, no otvárali sme ústa viacerí.. ze taký drobec a 25km.. cca 2:20 mal čas
26.06.2019 - 23:23:58
010
Lechu - keby gufera na vidle vedeli citat tak by sa po tvojom prispevku s rehotom rozpadli...

Predstav si, kolko si toho tie vyzeru bordelu a vody od predneho kolesa, ked nemas blatnicek. A to vsetko stieraju z klzakov. Okrem toho wapky na zaver maratonov. A ty sa obavas jedneho preliatia stredu a osiek vodou bez tlaku. Teda sorry - v atmosferickom tlaku.
26.06.2019 - 23:40:18
01
jednoznacne na 25ke najmladsi ucastnik, byt organizatorom by som mu ex-post udelil cenu, klobuk dolu

Prílohy:

637710.jpg
637710.jpg 213.2 KiB thumb_up17thumb_down

27.06.2019 - 00:34:56
028
keyboard_arrow_up