ŠKODA STUPAVA TROPHY - 4. kolo

25.07.2015
4. kolo - Škoda Bike Open Tour
6. kolo - Župný pohár
5. kolo - INTERSPORT MARATHON SERIE
MTB maratón
Stupava (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Súťaž, Foto, Výsledky, Reportáže
Caute,
Moze mi niekto poslat .gpx file 105km trate.
Je aj na stranke ale bez vyskovych metrov.
03.06.2015 - 22:26:10
00
hod si ten gpx napr. sem: http://cmaps.gpsteam.eu/index_svk.html
zapni si editor --> "nastav vysku"
03.06.2015 - 22:31:23
01
Zdravim,nesiel by niekto zajtra prejst so mnou 25 km trat,co to tam pozna...diki:-)
29.06.2015 - 20:48:24
00
Mam zopar otazok k tym technickym usekom na 42ke.
Ten prvy zjazd od startu /vyustenie zeleneho "C" na asfaltku smer MS/ sa pojde tou strmsou castou, alebo tym jemnejsim oblucikom ?
Singel "tri jamy" - usek od "U Slivu" ponad Vydricu, zostava v trase bez zmeny /teda, mam na mysli, ze sa dufam nebudu robit premostenia na jamach/ ?
Ta jama na BK, bude bez upravy? lebo dost tazko, ak vobec, sa tam da chytit stopa na vyjazd, ale tak zase to nie je problem.
No a posledna - ten zjazd po Svatym vrchom smerom k cielu, sa pojde tym zlabom po zltej TZ?
Pytam sa aj kvoli tomu,ze si chcem dohodnut fotenie na zaujimavejsich miestach.
30.06.2015 - 18:43:19
00
Je náročná Stupava Trophy? Chcel by som ísť aj s priatelkou na 25km, ešte sme na žiadnej súťaži neboli jazdíme len rekreačne, priatelka však jazdí málo len teraz sa začala viac venovať biku.
02.07.2015 - 08:19:14
00
25ka je nenarocna a aj rekreacny biker by to mal bez problemov zvladnut. Bol som v nedelu s kamaratom, ktory vlani sedel na biku par krat, tento rok prvy krat a dal to /aj ked to chcel miestami otocit - nepustil som ho :-P /. Je dobre aby ste mali vyskusanu takuto vzdialenost a potom budete istejsi ;-)
02.07.2015 - 08:38:31
00
Je náročná Stupava Trophy? Chcel by som ísť aj s priatelkou na 25km, ešte sme na žiadnej súťaži neboli jazdíme len rekreačne, priatelka však jazdí málo len teraz sa začala viac venovať biku.

asi by som na vašom mieste cez víkend vybehol z Mauacek na jedného stupavara a predtým si prešiel časť tej 25ky. ináč ťažko radiť: ja, či iný, ti poviem, že je to OK a priateľka ťa pošle v polovici trate do..
02.07.2015 - 08:42:17
03
25ka je nenarocna a aj rekreacny biker by to mal bez problemov zvladnut. Bol som v nedelu s kamaratom, ktory vlani sedel na biku par krat, tento rok prvy krat a dal to /aj ked to chcel miestami otocit - nepustil som ho :-P /. Je dobre aby ste mali vyskusanu takuto vzdialenost a potom budete istejsi ;-)


Teraz sme boli v Ledniciach cca 56km ale zasa tam sú len kopčeky.
02.07.2015 - 08:48:43
01
RaddySVK, 25 na Stupave je ideálna ako prvý maratón (pre začiatočníkov).
02.07.2015 - 08:56:17
02
RaddySVK, 25 na Stupave je ideálna ako prvý maratón (pre začiatočníkov).

Toto bude moj 2 maraton,pred mesiacom som isiel KAKTUSA,a zvladol som to....
02.07.2015 - 09:00:07
00
RaddySVK, prepáč, moja odpoveď mala ísť pre matko882
02.07.2015 - 09:03:11
00
RaddySVK, prepáč, moja odpoveď mala ísť pre matko882

V pohode:-)
matko882-neboj v pohode to date,ja som začal pred cca 3 mesiacmi s MTB,a presiel som aj KAKTUS Maraton ktory je vraj tažsií o niečo ako Stupavsky(kratka trat)tiež som sa bal prvykrat,ale neboj date to obaja,treba si zvolit svoje tempo,pocas maratonu vela pit,a netreba sa zo zaciatku nechat strhnuť davom na starte vsetci vypalia dopredu,neboj bude vela tskych co maju najazdene malo,nie je ani hamba ak na chvilu aj zastanete,ale verim ze to prejdete a uvidiš ten pocit ked pridete do ciela,to sa neda opisat ked je to prvykrat,fakt super,a hlavne je to super zažitok:-)
02.07.2015 - 09:13:02
05
tak tak Raddy, ved uvidime co to bude zac , trat je tento rok zmenena/aspon co som pocul/ ma sa ist na Borinku a tam to moze po starte vyrazit lebo je tam beton rovinka a az potom sa pojde kopec a do lesa . nepoznam tu trat podrobne , ale ako chalanisko sme tade peso chodievali. uz sa teśim co to bude
08.07.2015 - 13:15:50
01
tak tak Raddy, ved uvidime co to bude zac , trat je tento rok zmenena/aspon co som pocul/ ma sa ist na Borinku a tam to moze po starte vyrazit lebo je tam beton rovinka a az potom sa pojde kopec a do lesa . nepoznam tu trat podrobne , ale ako chalanisko sme tade peso chodievali. uz sa teśim co to bude

Trosku som tade flákal minuly týžden,nie je mi jasná ta trať popri Vydrici,rad by som s niekym presiel
08.07.2015 - 13:20:29
00
tak tak Raddy, ved uvidime co to bude zac , trat je tento rok zmenena/aspon co som pocul/ ma sa ist na Borinku a tam to moze po starte vyrazit lebo je tam beton rovinka a az potom sa pojde kopec a do lesa . nepoznam tu trat podrobne , ale ako chalanisko sme tade peso chodievali. uz sa teśim co to bude

zaujimave - aj podla trasy na ich stranke to tak je. ak to je asfaltka do borinky a potom betonka hore na kopec okolo chaty pod vrchom tak urcite zmena k lepsiemu. povodny najazd bol celkom zahul ked bolo sucho kvoli prachu.
08.07.2015 - 13:28:05
00
keyboard_arrow_up