ŠKODA STUPAVA TROPHY

26.07.2014 - 27.07.2014
4. kolo - Inter Mountain Series
3. kolo - Škoda Bike Open Tour
MTB maratón
Stupava (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Súťaž, Výsledky, Reportáže, Foto
Zúčastnených bikerov (57)
adam_saraglabastylicaBBoriobrunicekcicicripoCyril911dakeyrasdefDomestikdoubleDURI76emsiEnemyenniofabkoFignonGaliPetgondakHenry33Jeanjelo520jjsanjumpKaskajaKefrinKeomatepolubo_suloLukas.slM4ttMatho2matttassmigelxxxmichalCCRmiloš.h636milsuoborondrej81pepemskpeter1976peter22rameRimiRobo87romano410rufo3siso33slavoStef30strapko11SuetervetuolaUrsusvasuldowendoy.e.t.i.zobaniezrniek
a potom, že neteš sa do cieľa keď ťa tam čaká takáto dobrovoľníčka s pivom v ruke :)

Prílohy:

dobrovolnicka.JPG
dobrovolnicka.JPG 154.02 KiB thumb_up1thumb_down

28.07.2014 - 10:20:09
02
Bol som aj v sobotu aj v nedeľu,sobotu hodnotím organizačne a všetko na jednotku,v nedelu mám len pár mínusov - do budúcna treba prehodiť vyhodnotenie najprv Detský cyklomaratónik až potom Junior Trophy, veď tie najmenšie deti už štartovali doobeda a museli čakať až nakoniec...a ešte jeden mínus dali sme malú do kategŕie odrážadlá dievčatá a tam boli deti narodenia od 2009 až 2013, a pritom tie deti mali vlastnú kategóriu od 2011.., naša je rok narodenia 2013 (1,5roka ) a bola jasne najlepšia zo všetkých 2012 -2013 porazila aj nejaké 2010 a 2011, ale nestačilo to na pódium , lebo tých detí starších o cca 2-3roky bolo viacej :(


Ahoj Johny,
s tým časovým nastavením vyhodnotenia deti sme to v minulosti skúšali na všetky možnosti. Už sme vyčerpali všetky, vždy sa nájde skupina ktorej to z rodinných dôvodov vyhovuje časovo inak.

K odrážadlám, v tejto kategórii štartujú deti bez rozdielu veku. Jediným kritériom je, že sa deti v tejto kategórii nevedia bicyklovať.
Palo
28.07.2014 - 11:33:37
00
super zavod, pocasie organizacia, velmi kladne hodnotim aj vyhodnocovanie tych najmesich na bedni (vo sv. jure tak nebolo, tie decka sa na to tesia), ale ako velke minus hodnotim, ze to vyhodnocovanie deti bolo az v uplnom zavere, pravdepodobne casovy harmonogram vypracoval niekto kto este nema deti, alebo si to uz nepamata = dat pretek deti doobeda a vyhodnotenie az po 18-tej je nestastne, udrzat tam tie deti a zabavit ich a vymysliet im program je v celku narocne ... az na tento detail super akcia, dik


Ahoj da biker,
príspevok pod Tvojim príspevkom, michalCCR chválil časové nastavenie nedeľného vyhlasovania...
Tento rok sme využili poslednú možnosť ako to časovo nastaviť, za posledné tri roky sme to tri krát prekopali. Vždy sa nájde ten komu to vyhovuje a ten komu nie.

Tento rok sme presunuli štart najmenších detí z 12.00 na 10.00 kvôli tomu že minulý rok sa nám veľa rodičov sťažovalo, že v obednom čase im deti spia. Že čo tak dať to na ráno, a výsledky na neskoré poobedie, že to by bolo ideálne. Takže asi tak...
P.
28.07.2014 - 11:49:10
00
Po štyroch rokoch som sa opäť zúčastnil maratónu a môžem spokojne napísať, ze je to omnoho lepšie ako ročník 2010 :D značenie, umývanie bikov, posedenie v cieli bolo perfektne zabezpečené. Len pri registrácii som sa zdržal 20min na to že som mal zaplatené a išiel som len pre číslo a tašku... ale nevadí... bola to masovka tak sa aj dlhšie čakalo. Ak zdravie a čas umožnia budúci rok som opäť tam a v lepšej forme :)
28.07.2014 - 11:53:51
02
prve fotky uz mame na webe - www.activeland.sk a budu pribudat!
28.07.2014 - 12:02:24
02
len tak pre zaujímavosť, ako to, že Mišo Lami mal až 20 minút zásek za Kájom Hartlom?
28.07.2014 - 12:38:09
00
len tak pre zaujímavosť, ako to, že Mišo Lami mal až 20 minút zásek za Kájom Hartlom?


Začul som včera na pol ucha že nejako netrafil trať a dostal 30 min. penaltu, alebo také čosi. Ale ako vravím, len som čosi začul pri postávaní pri výsledkoch.
28.07.2014 - 12:49:00
00
Mal defekt a trochu poblúdil nad Borinkou (čo ja viem)
28.07.2014 - 12:51:51
00
Z môjho pohľadu veľmi dobre zorganizované preteky.
Značenie fajn (aj keď viem že na niektorých miestach bolo strhané)
Regulovčíkov bolo dosť.
Občerstvovačky fajn.

Išlo sa mi veľmi dobre (bol som 76-ku), mal som o 28 minút lepší čas ako vlani.

Poďakovanie za dobrú akciu patrí všetkým organizátorom :y:
28.07.2014 - 12:56:39
01
odomňa jedno veľké mínus za auto v cieľovej rovinke.. nešlo o čas, ani umiestnenie (v mojom prípade nehrozí), ale keď už sa človek teší na cieľ a tam zrazu musí spomaliť za autom..asi som bol jediný, ale aj tak..pokazený dojem.
ináč bolo všetko na jednotku..
28.07.2014 - 13:22:05
00
odomňa jedno veľké mínus za auto v cieľovej rovinke.. nešlo o čas, ani umiestnenie (v mojom prípade nehrozí), ale keď už sa človek teší na cieľ a tam zrazu musí spomaliť za autom..asi som bol jediný, ale aj tak..pokazený dojem.
ináč bolo všetko na jednotku..


Ahoj janovarga,

ake auto? Vies mi to prosim Ta lepsie popisat, usek, respek. v ktorom case to bolo? V clelovej rovinke a v cieli sa nemalo ako pohybovat ziadne vozidlo. Neviem si to predstavit.
Dakujem
Palo
28.07.2014 - 14:21:03
00
Ahoj da biker,
príspevok pod Tvojim príspevkom, michalCCR chválil časové nastavenie nedeľného vyhlasovania...
Tento rok sme využili poslednú možnosť ako to časovo nastaviť, za posledné tri roky sme to tri krát prekopali. Vždy sa nájde ten komu to vyhovuje a ten komu nie.

Tento rok sme presunuli štart najmenších detí z 12.00 na 10.00 kvôli tomu že minulý rok sa nám veľa rodičov sťažovalo, že v obednom čase im deti spia. Že čo tak dať to na ráno, a výsledky na neskoré poobedie, že to by bolo ideálne. Takže asi tak...
P.


Ok, rozumiem, ze nejde vyhoviet vsetkym. Vyhlasovanie zacalo cca o 16-tej a decka prisli na rad po 18-tej. Moja poznamka bola k tomu, ze logickejsie by mi prislo vyhlasovanie v opacnom poradi = bude sa koncit najlepsim / najrychlejsim, naj... :)
28.07.2014 - 14:46:39
01
Po dlhšom čase som sa zúčastnil maratónu, a keďže som domáci, nemohol som vynechať tento. Pocity vynikajúce, zabezpečenie bolo na úrovni, rizoto chutilo..:) Samozrejme sa nájdu aj mínusy, ale koľko ľudí toľko chutí. Pre mňa negatívum bolo, že na úzkom stúpaní na BK sa vôbec nedalo obiehať o dosť pomalších pretekárov z 25km trate a neskôr aj v poslednom zjazde do parku, čo spôsobilo že rýchlejší pretekári boli nervózni a v jednom prípade spôsobili menší pád pomalšieho pretekára. Toto je vec ohľaduplnosti pretekárov, ale taktiež načasovania štartu. Odhliadnuc od tohto to bol pre mňa jeden vydarený maratón, len škoda, že v tombole som nič nevyhral.. :D Ďakujem organizátorom a držím palce v ďalších ročníkoch.
28.07.2014 - 14:51:38
01
Ahoj Palo,
v prvom rade, naozaj pochvala za super organizáciu, aj trať. Trošku poopravím, doplním svoj predch. príspevok, aby neznel tak negativisticky-zas také veľké, ani významné mínus to nie je. Len také malé povzdychnutie si smoliara, že akurát jemu sa to stalo..a to som ešte na tom singli pred cieľom pustil pred seba typka z dlhej.. Bolo to v cieľovej rovinke, v čase 14:26. V podstate som vyšiel zo singla (t.r. sa mi zdal nejaký lahší) a zabočil do cieľa. Bol to nejaký pickup, predpokladám, že od vás. A je mi aj jasné, že sa tam nepremával len tak, keďže zrejme vyčkával na nejakú medzeru a kvôli niečomu tadiaľ šiel..Čo už, stane sa..zas tie 2-3 sekundy navyše už nerozhodovali..len moji fanušikovia, v počte 3ks, ma dobre nevideli :-)
Naozaj dobrá organizácia.
Pochvalu dávam aj za nedeľu, keď sme prišli kvôli krpcovi-tie štartovacie boxy boli super nápad.
Do budúcna by ste mohli skúsiť podobné súťaže pre decká, ako robil moderátor. Škoda-Tým som počúval ešte aj dnes ráno..
Budúci rok to snáď vydá opäť..
28.07.2014 - 14:51:45
01
druha cast galerky na www.activeland.sk - stale len sobota :-) este budu pribudat dalsie fotky!
28.07.2014 - 15:14:45
01
keyboard_arrow_up