Dubnický Maratón

25.08.2012
MTB maratón
Nová Dubnica (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (60)
200931kubo10Adik0_0AdrianKaJoNandyapobimjeamBlsnycatcherxxdivoHazardhopsalicemanjamajkajanci30jey_svkjoziCCjozino83Kefrinkirikocnerekopecky.iKTM-145MagicMamutkomartin91maxxspMcDuromickelson99michelinomirecpdoboroliver99ovepetobikerado.tilandyrasto.bredfileRoboKRockstarRebelromixSimonSvksir Pallospeedracer1sportman11swordiksyskaTomino115tomPytomy89tripeteunigenavulpeculawaldoWladixyoggiZetorWRCzuzula
Viacerí budeme bojovať :-/ Idem spísať závet, pobaliť svačinu a ráno šup na trať. Tento rok som nejaký odvážny, vychádza mi to tak že čím menej trénujem tým ťažšie preteky idem.
Ako to vypadá so vzdialenosťou medzi občerstvovačkami? Do rámu vopchám len 0,5L bidón a spolieham na to že to postačí.
24.08.2012 - 21:33:33
00
Ja davam druhy do dresu.
24.08.2012 - 21:43:14
00
úseky sú označené faborkami a šípkami nastriekanými na cestách. takže popri zápolení treba sledovať aj okolie, nemali by ste sa stratiť....samozrejme ak sa nevyskytne záškodník, čo je nie vždy ovplyvniteľné.
P.S.: v lese nad H.Porubou ktorý končí zjazdom cez asfaltku a do H.Poruby pozor na hrubú vrstvu prachu, v ktorom to trochu šmýka. a pozor na zjazdy, vzhľadom na sucho a teplo dokážu dobre vytriasť :)
24.08.2012 - 22:20:02
00
V TN poprcha ...a asi pride mala sprska len pre info :)
24.08.2012 - 22:47:56
00
To aby som začal prezúvať na Medusy :lol:
24.08.2012 - 23:14:23
00
krásny maratón dnes, úplne bez jedinej chybičky...aj nejaký pokec k tomu zbúcham zajtra ;)
25.08.2012 - 18:36:13
00
Veru, úžasné niečo. Trať (67km) skvelá, rôznorodá, miestami adrenalínová (v kamenných zjazdoch). Značenie bravúrne. Nebolo kde zablúdiť aj keby som chcel. Jednoducho špičkový, rokmi overený pretek, ktorý len ťažko hľadá konkurenciu...

Výsledky:
http://www.sportsoft.cz/sk/zavod/overview/714
25.08.2012 - 18:43:13
00
perfektný maratón a keďže sa mi veru dnes moc dobre nešlo vychutnal som si každý centimeter :D Škoda len že nás na štarte trate HARD nestálo trochu viac, je to fakt úžasná trať a zaslúžila by si väčšiu účasť. takže za mňa :y:
25.08.2012 - 18:54:54
00
43-ka, ja osobne som mal problém so značením, šiel som piaty, za prvou skupinou, a v druhom zjazde kde sa vyšlo na asfaltku a následne sa z nej odbočovalo doprava chýbal reguločík, neviem, či tam bol, no v prvej Skupine boli "naši" dvaja a dvaja z CK Alu plastu Rehák a Michálek - oni to poznali. Ja som zbehol až do Ilavy - časť si nepamätám, po ceste späť tam regulovčík bol, som myslel, že ho zabijem.... Suma sumárom, v cieli som mal tesne cez 51km. A celkovo značenie nebolo nič moc malé X-ká a tiež ma hnevali regulovčíci pred cieľom, chalan sa hral na mobile a ja som sa ho s úctou pýtal, že kam... a to isté slečinka v cieli, autá, neautá, chodci, nechodci, ona tam hanblivo stála a bola ticho - ako keby tam nebola.
25.08.2012 - 18:59:51
00
Tak ja neviem, faborky boli na každých 30 metroch hádam. Na stromoch si mal tiež šípky. Ja som mal aj GPSko a vôbec som ho nesledoval. A Xká som si tiež všimol. No ale zase ja nedupem priemerkou 25 km/h :) Mal si teda smolu na regulovnčíka. Ale tiež nemôžeš čakať od niekoho, že bude v lese 7 hodín sedieť na jednom mieste, možno sa len šiel vyčúrať...
25.08.2012 - 19:26:29
00
Možno, no fakt je, že tam nebol, neviem, potom kde bol, veď keď prešli prví, bolo jasné, že pôjdeme aj my (ja) pomalší. A narážam aj na "chaos" v cieli.
25.08.2012 - 19:39:03
00
Ja som si bol pojazdit nesutazne a podporit vas ale o rok idem s cislom vyskusat ;-) teraz ma brzdila frajerka ;-)
25.08.2012 - 19:47:05
00
Pocasie bolo dnes bozske,teplo akurat a ked zafukal ten sviezi vetrik,az take pohladenie :-) .Maraton vyborny,islo sa mi dobre,najviac ma asi potrapilo,ked mi pot z cela stiekol do oci.:-)Pri mojom prejazde boli vsetci regulovcici na svojich miestach a poctivo zdvihali labky.Kameniste zjazdy dost divoke,prvykrat som dnes dnes pesi schadzal ten padak za Baske,predo mnou tam jeden jazdec nedobrovolne vystupil,podarilo sa mi ho obist,ale ked som videl dalsich podo mnou co tiez isli pesi,neriskoval som ,ze ma tam do niekoho zvezie.Jedina technicka zavada bola spadnuta retaz,takze v pohode.Premiera na Klasiku vysla na jednotku.
25.08.2012 - 19:48:45
00
Taktiez premiera Klasik, islo sa fajn, ale partak zahucal v tom padaku za Baskem... prilba v dvoch miestach puknuta, zadne koleso vid. priloha, gufera na vidlici uvolnene + dalsie drobnosti, ale lekarnicka od regulovcika sa nastastie pouzit nemusela. Boli sme nasmerovani najkratsou cestou do civilizacie(D. Poruba), tam bol kolega vyzdvihnuty autom, ja po vlastnej osi na gulas( :y: ). Takze buduci rok to snad bude bez komplikacii.

Prílohy:

1.jpg
1.jpg 86.89 KiB thumb_up0thumb_down

25.08.2012 - 20:04:20
00
Dnes môj prvý maratón, aj keď bez štartovného. No dojmy parádne. Teším sa ako o rok pekne z číslom budem bojovať :) Počasie prialo, trať v pohodičke, až na niektoré tie zjazdy a odpúšťam aj to, že "nepustili vlek na lúke nad Iliavkou" :) inak super.
25.08.2012 - 20:17:51
00
keyboard_arrow_up