viaceri z vas asi tuto akciu poznaju, takze len chcem pripomenut /nie som organizator ani nijako spriazneny s organizatormi - len velmi spokojny minulorocny ucastnik/ hlavne kosicanom a ludom z okolia tuto akciu, ktora bude na konci augusta toho roku - pozri http://www.turistrallye.sk/. minuly rok sme tam boli aj s viacerymi kamosmi a bola to super akcia - taky pohodovy cyklisticky orientak jazdi sa vo dvojiciach a je to nieco ine nez standardny pretek. minuly rok uz organizatori uvazovali ze to zabalia, zdalo sa im ze je o to maly zaujem tak by som im chcel trochu pomoct aspon tym, ze o tom tu pokecame... tak dufam ze sa tam uvidime viaceri...
30.06.2009 - 08:51:10
00
Tiez som o tom pocul dost z mojho okolia a tento rok sa nabeton chystam na biku tam. nejakeho partaka (alebo partacku? :) ) by som mal mat nan, takze snad sa tam uvidime :)
01.07.2009 - 14:14:52
00
nieee psst nikomu o tom nehovorte, ked bude vela ludi neobhajime dobre umiestnenie :lol: ;-) no v kazdom pripade sa tesim, dufam ze budem v tom case pritomny a schopny pretekat :)
01.07.2009 - 14:25:05
00
nieee psst nikomu o tom nehovorte, ked bude vela ludi neobhajime dobre umiestnenie :lol: ;-) no v kazdom pripade sa tesim, dufam ze budem v tom case pritomny a schopny pretekat :)


no dobre a ked o tom nikto nebude vediet, tak jake medajle povyhravas? od koho? ha? ;)
01.07.2009 - 14:42:07
00
...tak toto vyzerá celkom zaujímavo. Keď vyjde počasie tak si to určite so synom nenecháme ujsť. Konečne budeme ťahať za jeden povraz :P A možno sa v kanoe neutopím :oops:
01.07.2009 - 21:26:28
00
uf.. uz som si myslel ze tam budem sam... :-) jasne ze cim viac ludi tym tazsie sa presadis, no ale tak to funguje a myslim ze ked nas bude viac tak to bude mat lepsie grady...
02.07.2009 - 08:49:44
00
myslim ze ked nas bude viac tak to bude mat lepsie grady...

jednoznacne, dufam ze bude vacsia ucast ako minuly rok, ale hlavne dufam, ze tentoraz budu kontroly vyznacene spravne! trosku ma to minuly rok nasralo kedze nam kvoli zle vyznacenej poslednej kontrole uslo 2. miesto :roll:
02.07.2009 - 10:18:24
00
jednoznacne, dufam ze bude vacsia ucast ako minuly rok, ale hlavne dufam, ze tentoraz budu kontroly vyznacene spravne! trosku ma to minuly rok nasralo kedze nam kvoli zle vyznacenej poslednej kontrole uslo 2. miesto :roll:


hm.. no pockaj jak to bolo s tym druhym miestom teda... pokial viem tak na druhom mieste skoncili miestni borci, ktori protestovali proti zlemu umiestneniu kontroly - a nenasli ju, takze ich diskvalifikovali aj ked vsetci ostatni ju nasli - a po ich proteste sa NAS organizatori pytali ci nam nebude vadit ak by sme boli az treti aby miestni borci mohli byt druhi. tak sme teda suhlasili....
tak ako vam teda uslo 2.miesto?
02.07.2009 - 22:46:48
00
si myslim ze je jedno ake bolo poradie minuly rok.kto prvy druhy a treti,lebo vecsina tam aj tak isla pre radost a zabavu.Takze navahajte a sup sup aj tento rok aby sme o tuto super akciu neprisli pre nezaujem bikerov.
02.07.2009 - 23:29:04
00
A nedá sa ísť len tá bajková časť? Lebo mne tá loďka dosť drása nervy... :oops:
03.07.2009 - 09:29:35
00
hm.. no pockaj jak to bolo s tym druhym miestom teda... pokial viem tak na druhom mieste skoncili miestni borci, ktori protestovali proti zlemu umiestneniu kontroly - a nenasli ju, takze ich diskvalifikovali aj ked vsetci ostatni ju nasli - a po ich proteste sa NAS organizatori pytali ci nam nebude vadit ak by sme boli az treti aby miestni borci mohli byt druhi. tak sme teda suhlasili....
tak ako vam teda uslo 2.miesto?


a odkedy je len jedna kategoria? my sme boli cyklo - mix ;-)

A nedá sa ísť len tá bajková časť? Lebo mne tá loďka dosť drása nervy... :oops:

ved o tom to je ze to nieje len bezduche bikovanie! ;-)
03.07.2009 - 16:01:34
00
..na druhom mieste skoncili miestni borci, ktori protestovali proti zlemu umiestneniu kontroly - a nenasli ju, takze ich diskvalifikovali aj ked vsetci ostatni ju nasli - a po ich proteste sa NAS organizatori pytali ci nam nebude vadit ak by sme boli az treti aby miestni borci mohli byt druhi. tak sme teda suhlasili....
hnusný lobizmus :mrgreen: ale šľachetný čin.

dnes som pracovne išiel cez zlatého páva v drienovci a tety kuchárky v kuchyni ešte presne o tohtoročnej akcii nevedeli ale poznajú ju lebo hneď s úsmevom poznamenali že budú mať zase robotu navyše :mrgreen: takže asi sa bude aj niečo fajné papať
inak majú asi chybný dátum v propozíciách: 29.6.2009
03.07.2009 - 21:49:50
00
Obdrzal som aktualny letacik k akcii, priamo od oranizatorov...kedze su to moji kamarati a kolegovia cez turistiku...preposlal som im info aby sa aj oni mohli vyjadrit k problematickym bodom....:-). Z mojho pohladu super akcia....

Prílohy:

turistrallye 2009_resize.jpg
turistrallye 2009_resize.jpg 260.68 KiB thumb_up0thumb_down

13.07.2009 - 12:27:29
00
Tak to by mohla byt akcia aj pre mna. 16 rokov som jazdil divoku vodu, a teraz bikujem. Pamatam, ze moj mladsi brat vyhral tento pretek, ale to sa jazdilo este na Ruzine asi pred 10-timi rokmi.
Steju berem ta ako "hacika" do lode. :D :D :D
13.07.2009 - 13:41:21
00
Som jednym z organizatorov tejto akcie a preto si dovolim vysvetlit predchadzajuci problem. Dana kontrola naozaj nebola umiestnena na mieste, kde bola oznacena v mape. Bola to chyba nas organizatorov a stavitelov trate. Ospravedlnujem sa za nu, za vsetkych nas organizatorov a slubujem, ze urobime vsetko preto, aby sa to znovu neopakovalo. Uz vopred sa tesim na vsetkych, cyklo aj peso pretekajucich.
13.07.2009 - 21:57:55
00
keyboard_arrow_up