Keď chcete zaútočiť na traťový rekord Jaroslava Sokola, ktorý v čase 3,56 minúty vyšliapal na bicykli na vrchol lyžiarskej zjazdovky na Jahodnej, mali by ste už začať trénovať. V posledný júnový deň, teda presne o týždeň sa o to môžu pokúsiť všetci milovníci cyklistiky už na 4. ročníku pretekov Vyšliapni si Jahodnú.

Tým, čo sa už na predchádzajúcich ročníkoch zúčastnili, sú pravidlá jasné. Meria sa čas a prejdená vzdialenosť od štartu pri novej čajovni po miesto prvého kontaktu pretekára so zemou. Zúčastniť sa môže každý. Na registráciu stačí 50 Sk a preukaz poistenca.

Súťažiť sa bude v piatich kategóriách - deti i dospelí. Dĺžka trate je 550 metrov s prevýšením 110 metrov. Prví traja v každej skupine získajú vecné ceny, absolútneho víťaza čaká 5-tisícová odmena. Preteky pripravuje spoločnosť SWAM Košice a TJ Lokomotíva SWAM Prešov. Začiatok súťaže je na budúcu sobotu naplánovaný na 11. hodinu. Od 9. hodiny sa môžu cyklisti zaregistrovať.
24.06.2007 - 09:45:00
00
Ja sa pridem pozriet ale ze by som na ten kopec vyliezol je pre mna asi nemozne aj ked lezim na volante ma prevaluje dozadu a na najlachsom prevodem mam na jedno otocenie kluky jedno kolesa ...
24.06.2007 - 10:37:06
00
Keď chcete zaútočiť na traťový rekord Jaroslava Sokola, ktorý v čase 3,56 minúty vyšliapal na bicykli na vrchol lyžiarskej zjazdovky na Jahodnej, mali by ste už začať trénovať. V posledný júnový deň, teda presne o týždeň sa o to môžu pokúsiť všetci milovníci cyklistiky už na 4. ročníku pretekov Vyšliapni si Jahodnú.

Tým, čo sa už na predchádzajúcich ročníkoch zúčastnili, sú pravidlá jasné. Meria sa čas a prejdená vzdialenosť od štartu pri novej čajovni po miesto prvého kontaktu pretekára so zemou. Zúčastniť sa môže každý. Na registráciu stačí 50 Sk a preukaz poistenca.

Súťažiť sa bude v piatich kategóriách - deti i dospelí. Dĺžka trate je 550 metrov s prevýšením 110 metrov. Prví traja v každej skupine získajú vecné ceny, absolútneho víťaza čaká 5-tisícová odmena. Preteky pripravuje spoločnosť SWAM Košice a TJ Lokomotíva SWAM Prešov. Začiatok súťaže je na budúcu sobotu naplánovaný na 11. hodinu. Od 9. hodiny sa môžu cyklisti zaregistrovať.

Kde sú propozície?
25.06.2007 - 08:36:24
00
http://www.jahodna.sk/images/vysliapnisijahodnu2007_pozvanka.pdf
26.06.2007 - 11:09:32
00
No, takze z fora sme boli Ja, Muffin, Davhan a Orsigo (aspon o nich viem :)). Ja a Orsigo sme si to vysli cele vo svojich kategoriach sme skoncili prvi a Davhan si spravil pekny kotrmelcek a Muffinovi smyklo zadne koleso, teda nevysli to...ale ceny dostali este lepsie ako ja co som bol prvy :( akym pravom 8)
30.06.2007 - 14:26:57
00
no ja som aj mal snahu dat to az na vrchol.....:P ....aj nohy vladali....akosi mi nevysla otocka v traverze :)
30.06.2007 - 21:51:09
00
bul som aj ja ale len looknut.Skoda keby som sel v mojej kategorii junior by som bezproblemou vyhral lebo prve miesto bolo cca240m a ja len tak co som sa prechadzal som vysel na 350...Ale hore by som az newysel bo nejde mi najlahsi prevod a tiez nepochopym ako nekto mohol mat cas 3,56 ved to je priemerna rychlost 10km\h
30.06.2007 - 22:27:41
00
tak si mal it...bou by si prvy! prepac, ale nemam rad reci typu "keby bolo keby"... :?
30.06.2007 - 22:35:39
00
kopro : kludne si mohol vyskusat...ked ti ide tak dobre...... okrem ineho.... vitaz dnes ten rekord prekonal o niekolko sekund.....
30.06.2007 - 22:41:26
00
2 matt:sory ked sa ti nelubi ja len mam blby pocit ze preco som zavahal vem je to komplet moja chyba nabuduce uz isto pojdem akurat ze orok uz budem v kategorii muzi a tam si uz mozem piskat..
2 davhan ta to radny cavo musel byt... a bol tam jeden šracko tusim starsi ziaci a ten to vybehol az hore(pricom v jeho skupine dobehli max po 250)... neweril som vlastnym ociam isel sice krizom krazom ale vysel to je hlavne RESPECT.
Inak te biky ake sa tam pohybovali to bola pecka
30.06.2007 - 23:32:26
00
bul som aj ja ale len looknut.Skoda keby som sel v mojej kategorii junior by som bezproblemou vyhral lebo prve miesto bolo cca240m a ja len tak co som sa prechadzal som vysel na 350...Ale hore by som az newysel bo nejde mi najlahsi prevod a tiez nepochopym ako nekto mohol mat cas 3,56 ved to je priemerna rychlost 10km\h


hmm, zaujimave, ale pochybujem, ze by si to dneska z 350 m vyhral(aj ked si niesom isty ci by si urcite dal 350m cez ten kriticky usek 250-350m bez traverzu), ja som tiez junior a vybehol som uplne hore. Juniorov som vyhral a celkovo som mal 2. najlepsi cas za Lamim(cca 3:45), ktory pokoril rekord.Ja som mal cca 5min a to som sa este pocas vyslapu rozpraval s dievcatami co boli popri trati a kontrolovali vysku vyslapu a ci nie je dotyk zo zemou,3. celkovo najlepsi mal okolo 6min.
30.06.2007 - 23:44:15
00
a bol tam jeden šracko tusim starsi ziaci a ten to vybehol az hore(pricom v jeho skupine dobehli max po 250)... neweril som vlastnym ociam isel sice krizom krazom ale vysel to je hlavne RESPECT.
Inak te biky ake sa tam pohybovali to bola pecka

nebol som ten sracko ja? v cervenom drese a na nom cislo 5? :D ja som bol prvy kto to v ten den vysiel sutazne v poradi skupin, a po mne uz az juniori a muzi. hoci som strasne kluckoval lebo hore som uz nevladal, ale dal som to...
01.07.2007 - 09:44:38
00
2 biles:JJ to si mohol byt ty...
2 orsigo77:Gratulujem k vysledku.Hoc som to sledoval odzaciatku ku koncu zrejme som nepostrehol ze niekto v skupine junior vysel az hore a z toho co sa hlasilo cez repraky nebolo skoro nic rozumiet.Teraz mam aspon lepsi pocit a nemusim si tolko nadavat.

Rano ste ako prisli?
A nakonci kam ste sli?
01.07.2007 - 11:41:57
00
2 biles:JJ to si mohol byt ty...
...
Rano ste ako prisli?
A nakonci kam ste sli?


bol to on ;)
rano sme dosli pekne po vlastnej osi :
Billes, orsigo a este jeden po ceste, ja po cervenej cez les a muffin asi tiez...
po vyhlaseni sme vybehli este na kojsovku...
billes siel domov oslavit a zapit uspech :)
01.07.2007 - 11:45:04
00
Na kojsovku som cel ist aj ja ale z mojich znamich som nikoho nepresvecil zeby vobec sli rano pozret na jahodnu neto slapat na kojsovku.A samemu sa mi dako necelo hoc zvyknem bikovat sam.Minulu sobotu som bol na kojsvke s 2kamosmi a chytili nas 3burky blato bolo vsade ale slo sa super az na ten posledny usek kde bola kopa mokrych korenov a smykalo jak hvado.Kym sme vysli hore tak sa umudrilo pocase a videli sme kosice aj trocha tatry.Ale cel by som tam ist aj za idealnych podmienok teda asi take ake boli vcera.
01.07.2007 - 11:53:08
00
keyboard_arrow_up