BA-bicrosska haanova.....caute ludia nwm ci tu uz bola tato tema ale myslim ze je to dost dobra tema....ak to poznate tak myslim ze viete aj co sa tam momentalne deje..a ak nie tak ram pripomeniem...zarasta to tam nicia to tam a zacina to byt najvacsia zumpa aku poznam a pred par rokmi sa tam jazdil motocross a bicross a aj zavody...je to fakt smutne ze to takto dopadlo ja som sa uz snazil s kamosmi nieco tam porobit pokosit to tam ale sami to nespravime hodila by si kazda jedna nova pracovna sila...tak chalani ked budete mat chut pomoct napiste dohodneme sa a pojdeme to porobit ;)
15.08.2009 - 22:13:25
00
túto trať poznám, učil som na nej syna bicyklovať.
potom tam niekto nabehol s ťažkým kalibrom (bager) a celé to prekopal na skásajúce rampy, ktoré boli vhodné len pre pár skákačov a vôbec sa nebral ohlad na deti ktoré sa tamradi vyjašili.
držím päste pri obnove.
16.08.2009 - 12:04:43
00
ak sa pamatam, tak naposledy to tam prekopaili kvoli redbullu...ale zaujimalo by ma, ako to chcete "obnovit", lebo podla mna to treba cele prebagrovat, resp. polovicu z toho aby sa to dostalo do povodneho stavu - teda toho, ako si to pamatame vsetci este z cias, ked sa tam robievali bmx preteky....
:arrow: Ice Cube
ak najdem fotky, tak ti poslem pm s mozno zaujimavejsim napadom....
16.08.2009 - 15:06:07
00
ok..diky chalani ako 1. vec najdvolezitejsia je urcite to tam vykosit cele a ptm zacat uppravovat...
17.08.2009 - 09:59:21
00
najskor sprav rozumny plan (navrh; najlepsie na papier) ako si predstavujes, ze to bude vyzerat a podla toho zvaz, ci sa to oplati abo nie, lebo podla mna to kosenie je zbytocna praca, kedze to chce komplexnejsiu upravu, hlavne upravu tych niektorych zbytocnych "kopcov" (neviem ako tie nezmyselnosti nazvat) co tam vyrastli....
17.08.2009 - 11:15:23
00
:) tak na tej bicroske som aj ja vyrastal, mam ju 500m od domu.. dokonca som tam absolvoval na bmx aj prvu sutaz na biku..
ale je fakt ze tej momentalne pomozu asi len buldozery a bagre, s lopatami sa tam toho vela nespravi..
a okrem toho neviem ci to vobec niekomu patri momentalne, kedze miestny klub je davno rozpusteny.. aby sa tam niekto neprisiel rozkrikovat ze to su jeho kopy hliny..
17.08.2009 - 11:42:24
00
kua...no je to na pecko musim ist zistit komu to patri atd... ptm spravim aj s chalanmi nejaky navr. na papier a ptm sa zacne makat a kosit to budeme bo je to hrozne.....a kosit to neni tazke
17.08.2009 - 14:00:57
00
tazke to nie je, ale je to zbytocne...
17.08.2009 - 20:26:56
00
keyboard_arrow_up