Ahoj chalani mam na vas otazku si sa da vyslapat hore na baiku?samozrejme v lete.
07.01.2008 - 21:36:12
00
Ak by si chcel robit okruh Slaná voda - Hviezdoslavova hájovňa - Babia hora - Malá Babia hora - Borsučie - Slaná voda, myslím že je to jazditeľné (najmä ak máš fulla). Išiel som síce pešo iba časť Slaná voda - Borsučie - Malá Babia hora a späť (teda protismerom), ale dalo sa to prejsť. Od Borsučia po Malú Babiu horu bolo viac strmých úsekov, kde asi bude treba vziať bike na chrbát. Odporúčam teda ísť z Malej Babej hory dole na Borsučie, nie naopak. Aká je trasa od Hájovne na Babiu Horu a z nej na Malú Babiu horu neviem.
08.01.2008 - 10:39:25
00
Ak by si chcel robit okruh Slaná voda - Hviezdoslavova hájovňa - Babia hora - Malá Babia hora - Borsučie - Slaná voda, myslím že je to jazditeľné (najmä ak máš fulla). Išiel som síce pešo iba časť Slaná voda - Borsučie - Malá Babia hora a späť (teda protismerom), ale dalo sa to prejsť. Od Borsučia po Malú Babiu horu bolo viac strmých úsekov, kde asi bude treba vziať bike na chrbát. Odporúčam teda ísť z Malej Babej hory dole na Borsučie, nie naopak. Aká je trasa od Hájovne na Babiu Horu a z nej na Malú Babiu horu neviem.
no neviem my sme boli tohop roku na orave a po vystupe na Pilsko sme sa vzdali vystupu na babiu horu, myslim ze od tych 1300 m n.m by si az na vtchol viac tlacil ako slapal, na Borsucie sa da dostat v pohode a nemusis ist ani po znacenej trase, lebo je to uzky dost strmy chodnik mys me to pekne obisli a cely cas sme stravili na biku

Prílohy:

3.-etapa.jpg
3.-etapa.jpg 176.14 KiB thumb_up0thumb_down

08.01.2008 - 11:14:48
00
na babej hore som bol v lete pešo od Hviezdoslavovej horarne a je to fasa kopec akoby bez konca no a nakonec este budes bike niest na chrbte cca 100m po "malilinuckych" kamienkoch ale ten vyhlad stoji zato! a este mala odmena na vrchole ked sa preberies a zacnes vnimat tak sa postav k tomu smerovniku celom k malej babe a po pravej ruke by si mal mat pramen fasa ladovej vody asi tak 100m dole isto ta potesi potom daj vediet ako.
16.03.2008 - 23:43:33
00
keyboard_arrow_up