Majo už povedal všetko podstatné.Bike už mám vyleštený po včerajšom blatorajde.
Takže pár foto ako spomienka na super akciu.

Prílohy:

vydlochvost kojšovský.jpg
vydlochvost kojšovský.jpg 387.68 KiB thumb_up0thumb_down

women tím.jpg
women tím.jpg 400.51 KiB thumb_up0thumb_down

mám v prdeli.jpg
mám v prdeli.jpg 329.94 KiB thumb_up0thumb_down

Hlucháň famili.jpg
Hlucháň famili.jpg 363.75 KiB thumb_up0thumb_down

plnenie žalúdkov.jpg
plnenie žalúdkov.jpg 422.9 KiB thumb_up0thumb_down

dojazd na vrchol.jpg
dojazd na vrchol.jpg 347.42 KiB thumb_up0thumb_down

bikers tlupa.jpg
bikers tlupa.jpg 445.67 KiB thumb_up0thumb_down

12.07.2009 - 12:36:35
00
Tak ja len dodam, ze väcsia cast partie si opiekla klobasky a slaninku,dali sme si nejake 1,5 l pivko :wink: pokecali pri ohniku a do ruzova sa vyspinkala v lodenici na Ružine. Planovany navrat cez Turzov prekazilo roztrhnute radiace lanko na Mathusovom biku, tak som sa nim vratil spät do Margecian a vlacikom pekne domov. Za vsetkych to dokoncili Vladika s Wilkinsonom. Ale v sumare to dalo 92 km a 1855m/v. Na zaver vdaka Endayovi, Mrazikovy za servis a samozrejme vsetkym zucatnenym ( matthus, evka, wilkinson, vladika, mrazik, enday, craft, kelysiky,majobull, strapaty, jerry mous, zusky, zuzka, jfab, robka, ja a dalsi traja domaci ) za pekne straveny vikend. A na zaver par poucnych viet :
1. SD karta do fotaku sa nikdy nepokazi, ked je doma v sufliku :lol:
2. olej na retaz, dlhe radiace lanko a pätka vela miesta vo vaku nezaberu :wink: ale ked ich nemas :shock:
3. Lenka s Evkou to dali bez problemu, POKLONA :wink:
4. pol litra vody na cely den je malo :shock: ( to sa netykalo mna ) :lol:
4. A prekvapenie sa nekonalo, ale to vlastne uz ani prekvapenie nebolo :(

Prílohy:

Komentár súboru: Kojšova hoľa
kojsovka.JPG
kojsovka.JPG 174.72 KiB thumb_up0thumb_down

12.07.2009 - 14:49:09
00
tak uz sme aj my s vladom doma dnes sme si ti vyzrali aj za vas ale bolo to fajn, krasne lesy nad turzovom zjazd zo sedla pod krompasskym vrchom do sloviniek boli super a potom uz len znamou krajinou domov
dnesne kilometre:57,6km
pridam aj ja par fotiek ta prva panorama sa nemvidarila takze sorac

Prílohy:

Komentár súboru: Konecne doma
DSC00056.JPG
DSC00056.JPG 77.55 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: jahodna
DSC00055.JPG
DSC00055.JPG 134.13 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: lajoska
DSC00054.JPG
DSC00054.JPG 127.67 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: medzi kojsovou a lajoskou
DSC00050.JPG
DSC00050.JPG 125.2 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: na kojsovke
DSC00049.JPG
DSC00049.JPG 99.8 KiB thumb_up0thumb_down

DSC00048.JPG
DSC00048.JPG 118.37 KiB thumb_up0thumb_down

DSC00047.JPG
DSC00047.JPG 126.7 KiB thumb_up0thumb_down

DSC00046.JPG
DSC00046.JPG 137.38 KiB thumb_up0thumb_down

DSC00045.JPG
DSC00045.JPG 97.66 KiB thumb_up0thumb_down

12.07.2009 - 15:55:12
00
este priblizna dnesna trasa lebo som sa nevedel vysomarit z ciest v okoli krompasskeho vrchu
http://www.bikemap.net/route/240957
12.07.2009 - 16:40:17
00
Som rád, ak sa vám trasa páčila.
Kopcov bolo asi trochu viac, najmä tých predposledných :lol: ale chcel som vám ukázať okruh, ktorý mám rád, jeho prejazd beriem ako taký malý sviatok.
Včera som si to vychutnal, ako dávno nie - dobré počasie, pekná trasa 8) a super partia. Jazdí sa s vami fajn, dúfam, že to nebolo naposledy. :lol:
12.07.2009 - 20:36:50
00
Som rád, ak sa vám trasa páčila.
Kopcov bolo asi trochu viac, najmä tých predposledných :lol: ale chcel som vám ukázať okruh, ktorý mám rád, jeho prejazd beriem ako taký malý sviatok.
Včera som si to vychutnal, ako dávno nie - dobré počasie, pekná trasa 8) a super partia. Jazdí sa s vami fajn, dúfam, že to nebolo naposledy. :lol:


ja som sa včera vybujačil ako už dlho nie vlastne to bola premiera v týchto končinách .... až keď som vlastne pozrel z vrchu kade sme išli tak to bola šupa posledne to bolo Pilsko na Orave keď som hádzal bike do borovčakov... :shock: :wink: lepsie :?:
Dnešok som venoval rodine a len a len pešo.. :D dnes :wink:


Naposledy upravil majoBULL dňa 13.07.2009 - 06:09:49, celkovo upravené 1 krát.

12.07.2009 - 21:10:53
00
Som rád, ak sa vám trasa páčila.
Kopcov bolo asi trochu viac, najmä tých predposledných :lol: ale chcel som vám ukázať okruh, ktorý mám rád, jeho prejazd beriem ako taký malý sviatok.
Včera som si to vychutnal, ako dávno nie - dobré počasie, pekná trasa 8) a super partia. Jazdí sa s vami fajn, dúfam, že to nebolo naposledy. :lol:

Dúfam,že to nevravíš len zo zdvorilosti,že sa Ti s nami jazdilo fajn a tých par vybraných slov(hlavne pri
šľapaní do kopca)neber vážne mi sa tak hecujeme k lepšiemu výkonu :lol:
12.07.2009 - 21:21:22
00
neberte to ako rýpanie je to skôr prosba :wink: nemohli by ste ten výlet alebo budúci taký mrázikovský výjazd okolo kojšovky písať priamo k nemu do volovských vrchov?takí ako ja čo sa viac-menej nemohli zúčastniť hľadáme kedy sa išlo kde ste boli kto vlastne bol kade ste išli ako bolo a foto v troch či štyroch vláknach 8) nerobte nám zle :mrgreen: (v spišskom prešovskom a košickom vlákne by stačil oznam že sa niečo také ide a odkaz na dané vlákno)
12.07.2009 - 21:35:18
00
Dúfam,že to nevravíš len zo zdvorilosti,že sa Ti s nami jazdilo fajn a tých par vybraných slov(hlavne pri
šľapaní do kopca)neber vážne mi sa tak hecujeme k lepšiemu výkonu :lol:

Čo som napísal, myslím úprimne a stojím si za tým - teším sa na ďalší spoločný výjazd.
Hecovanie k spoločnému jazdeniu patrí, všetci na to máme svoju formu a slovník :lol:
12.07.2009 - 21:45:47
00
Bola to super sobota a fantasticky sa mi slapalo najma na Kojsovku a predpovedany dazd sa nekonal. Lajoska HUMUS-KOFOLA akoze to mala byt kofola, ale bola to nejaka sra..a za 1.50,- :shock: :evil: .Zjazdik z Lajosky jedna basen :D .Ruzin konecne som sa stretol so spisiakmi tak sme pofrcali trochu spolocne az do uspesneho konca. Dobra partia a super nalada prevladala aj v pizzerke pri posedeni.Na zaver chcem podakovat Endayovi za navigacne sluzby a pomoc pri presune mojho auta na zakladnu, len skoda ze som sa nanho v zavere omylom tak trochu vykaslal. Mrzi ma to Endayko sorry ! :( :oops: :cry: :cry:


Naposledy upravil jerry mouse dňa 13.07.2009 - 08:50:01, celkovo upravené 1 krát.

12.07.2009 - 22:55:18
00
Mrázik aj tak si nechutný :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ale nie.Bol to superný výjazd, superná trasa, superná partia.Ale pár postrehov mám aj ja.

1. voda nemmaže dobre(kto nemaže nejede)
2. blato pod kojšovkou má špecifickú chuť a je tak zvláštne chrumkavé 8)
3. spadnúť sa dá aj bez pádu :oops:
4. konáre treba brať keď sú v hornej úvrati :mrgreen:
5. myši v pivnici mi vadia menej, ako myši v lese :evil: :evil:
6. lane nevedia skákať.

A pre mňa je prekvapenie že som to v zdraví prežil.

A v neposlednom rade helmu dole pred babami a Lucasom :mrgreen:
12.07.2009 - 23:02:21
00
neberte to ako rýpanie je to skôr prosba :wink: nemohli by ste ten výlet alebo budúci taký mrázikovský výjazd okolo kojšovky písať priamo k nemu do volovských vrchov?takí ako ja čo sa viac-menej nemohli zúčastniť hľadáme kedy sa išlo kde ste boli kto vlastne bol kade ste išli ako bolo a foto v troch či štyroch vláknach 8) nerobte nám zle :mrgreen: (v spišskom prešovskom a košickom vlákne by stačil oznam že sa niečo také ide a odkaz na dané vlákno)
V presovskom vlakne ten oznam dokonca bol uz tyzden v predstihu! Boli sme tam piati s PO. :mrgreen:
12.07.2009 - 23:40:53
00
jj aj v košickom bol oznam.ten dovetok som písal zámerne do zátvorky.príspevkom som myslel skôr o všeobecnom písaní o výletoch ktoré prekrývajú viac vlákien aby sa to hádzalo do jedného (keď také existuje) aby to všetko netrebalo v pamäti spájať z viacerých.a akurát mrázikove vlákno tento výjazd prekrýva.nemyslel som to v zlom.yo a nemám rád výkričníky :| sú hnusné a škaredé :mrgreen:
13.07.2009 - 00:21:48
00
4. A prekvapenie sa nekonalo, ale to vlastne uz ani prekvapenie nebolo :(

Ale bolo by, keby som namiesto bikovania nemusela navštíviť pohotovosť :cry:
Nebudem vysvetľovať, ale celý víkend som každé 3 hodiny "premazávala" očné buľvy" a na bicák som nemohla ani pomyslieť. Škoda, ale človek KONEČNE mieni a niekto to zmení.
13.07.2009 - 08:43:58
00
Tak to ma mrzi, lebo vela ludi ta spominalo. Tak sa skoro vyliec.
neberte to ako rýpanie je to skôr prosba :wink: nemohli by ste ten výlet alebo budúci taký mrázikovský výjazd okolo kojšovky písať priamo k nemu do volovských vrchov?takí ako ja čo sa viac-menej nemohli zúčastniť hľadáme kedy sa išlo kde ste boli kto vlastne bol kade ste išli ako bolo a foto v troch či štyroch vláknach 8) nerobte nám zle :mrgreen: (v spišskom prešovskom a košickom vlákne by stačil oznam že sa niečo také ide a odkaz na dané vlákno)
Kedze to organizovali Spisiaci tak to je v nasom vlakne :wink: A pozvanku som upol aj na presovske aj kosicke vlakno. Kto vyuzil ten pojazdil :wink: , ostatni mozu len citat :wink:
13.07.2009 - 09:46:41
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle)
keyboard_arrow_up