lady marianna :makeup: maly john :muscle: a robin 8) si dali okruh okolo danovej :rofl: odbocku na hranicu ste nikde nevideli?mala by to byt zlta tur.znacka.. :ninja: ja vcera pozvany do TV na opravu elektroniky plyn.kotla :music: keby si bol so mnou mohol si si zarobit...by som ti ukazal co mas vypajkovat vymenit premerat a cisty ziska aspon 10euro :cash: ja nemozem bo rodzina :lol: aj kopu zakuskov by si dostal na cestu :pizza: som sa tam trepal so vsetkym..pytali od nej 90eur :envy: tak ..dajaky zasran mlady..ze opravar :emo: vyjde to zo skoly nic to nevie hlavne ze ma papier :wasntme: z fleku povedal..hm to bude chyba v zakladnej doske treba vsetko vymenit :puke: ...bezna realita...a pritom jednoducha oprava za 1euro :) pri ceste spat som skoro stratil digitalny merak za 7800kč :headbang: styri biele igelitky v kosiku tak som si nevsimol ze jednu vytriaslo :D vypadol mi tak otocka a hladat ..po troch km som ho nastastie nasiel... prisiel som neskoro az za tmy domov spoteny premrznuty a asi som aj nachladol..hlava boli z nosa tecie..dnes iba nieco lahke si dam mozno len HE ci VT na zmrzlinu ..zatial hmla ale uz sa dviha..bude jasno :sun:
:hai:
18.09.2011 - 07:54:04
00
zajtra asi idem vozit drevo.. :P tak ma nikto na bike nikam nepozyvajte :lol: :D dnes iba dapalovce dalej radsej nie lebo lebo cez tokajik by ma potiahlo na domasu atd...to by zas dopadlo :wasntme: slnko m trochu pomohlo ale este ma dusi na kasel sem tam :bug: chlopi bicyglujme :nod: bo idze jesen..uz aj dzive husky z polska ucekaju het :rofl: som vletel do jednej diery dost rychlo az mi sfuklo do polky koleso :tmi: stacilo iba dofukat...ale doma som zistil ze tam kde ventil tak na jedej strane mi vytlacilo plast na rafik az po okraj...spustil zasunul a dofukal znovu...vypada to ze bude ok.. :party:
18.09.2011 - 19:49:50
00
...ani jutre me nigdze nevolajce na bike :lol: co som sebe navozil teraz budzem musec porezac :D a asi su uz zas kozare bo mi coska take jak bukovy vidzel z traktora ale se mi uz nechcelo hamovac :rofl:
:hai:
19.09.2011 - 15:21:40
00
no jak tak porobene uz :muscle: poobede som si dal aspon krosnu 8) zajtra by trebalo stiepat a ukladat :nod: no nechce sa mi... :shake: tak asi uteciem na bike :party: hocikam... :rock: len dufam ze nesprchne :headbang: :rain:
20.09.2011 - 16:48:04
00
lady marianna :makeup: maly john :muscle: a robin 8) si dali okruh okolo danovej :rofl:
:lol: tak nejak.. no len pracuj pracuj ;) My s bratom a partiou zajtra ideme do Krakowa, ale autom. Pozrieť na výstavu fotografií http://www.informatorfotograficzny.pl/index.php/wydarzenia/wystawy/1180-krakow-zbigniew-podsiadlo-lemkowyna
20.09.2011 - 22:39:51
00
ze kaslem nato tu :puke: x pokusov o pripojenie a aj tak sa dostanem iba na obsah fora :headbang: dnes strazke vranov vrchom domov...viac sa tu nemienim dobijat...fotky nebudu nema to vyznam...stale jazdim sam :wasntme: off.
:hai:
21.09.2011 - 13:33:33
00
Tak čo s tým účtom je, že nefunguje? |(
22.09.2011 - 15:43:18
00
ta doteraz mi drevo rezal co mi sebe poobedze zas navozil :P nedela na bike? dnes som sa sem dostal na stvrty pokuss :bug:
23.09.2011 - 19:09:03
00
Takže drevo nachystané, zima môže prísť? :D Nevie či pôjdeme v nedeľu na bike, stále mi spúšťa zadné koleso, nestíham to akosi vymeniť, zajtra sme zase celý deň preč..
23.09.2011 - 23:40:59
00
Fuuuuuuu super PAN cyklista ;) ...ty si Bodka iny clen :y: ...este ze nosis ten roksor na prednej vidle :lol: ..a inac bude toho roku rekord v pocte najazdenych Km..ci ani nie :clap:
25.09.2011 - 09:54:46
00
jaaaaaaaaaj ringo cau :hai: teba stretnut na internete :lol: vozim sa peniaze pocasie volny cas...vsetko mi vychadza.. :rock: tak to ide hore s km :party: ale uz zachvilu koncim...babie leto asi iba ten tyzden :sun: uvidim co potom...uz budem iba cez obed a kratke ;( nezbehal som vsetko co som chcel ale to sa neda nikdy :shake: vzdy nieco objavim :angel: prajem vela zdravia to je najhlavnejsie...a pozdrav doma aj okolie SV 8) tu uz ostal iba bluebiker aj ten iba obcas sadne na bike :rofl: a prispievat sa mu nechce...vravel ze to nema vyznam...a asi ma pravdu ..tiez to tu zabalim..aspon budu mat odomna pokoj :D

Prílohy:

bgzu.jpg
bgzu.jpg 71.35 KiB thumb_up0thumb_down

bbhh.jpg
bbhh.jpg 68 KiB thumb_up0thumb_down

ba.jpg
ba.jpg 62.27 KiB thumb_up0thumb_down

ay.jpg
ay.jpg 86.37 KiB thumb_up0thumb_down

avi.jpg
avi.jpg 74.09 KiB thumb_up0thumb_down

asw.jpg
asw.jpg 68.86 KiB thumb_up0thumb_down

asdf.jpg
asdf.jpg 55.88 KiB thumb_up0thumb_down

as.jpg
as.jpg 59.58 KiB thumb_up0thumb_down

ada.jpg
ada.jpg 106.59 KiB thumb_up0thumb_down

aa.jpg
aa.jpg 102.44 KiB thumb_up0thumb_down

25.09.2011 - 19:52:31
00
no jaro kde si?prave ta tu ohovaram :rofl: dnes si mal ist s nami bolo ok aj luky aj lesy...pacilo by sa ti.igor5:sarbov koniec dediny...asfaltka az k hranici?tam tocna alebo co ...to len tak ked sem nahodou zabludis.. :lol:

Prílohy:

cfr.jpg
cfr.jpg 64.49 KiB thumb_up0thumb_down

cdft.jpg
cdft.jpg 108.45 KiB thumb_up0thumb_down

cczuj.jpg
cczuj.jpg 74.75 KiB thumb_up0thumb_down

ccxxl.jpg
ccxxl.jpg 101.76 KiB thumb_up0thumb_down

cckk.jpg
cckk.jpg 100.01 KiB thumb_up0thumb_down

bzzz.jpg
bzzz.jpg 83.36 KiB thumb_up0thumb_down

bvtp.jpg
bvtp.jpg 121.98 KiB thumb_up0thumb_down

bnzt.jpg
bnzt.jpg 75.99 KiB thumb_up0thumb_down

bnv.jpg
bnv.jpg 49.39 KiB thumb_up0thumb_down

bjhz.jpg
bjhz.jpg 68.84 KiB thumb_up0thumb_down

25.09.2011 - 19:56:44
00
balturs:cakam ako vzdy kym sa to pozbera :lol: uz je to raz tak a nikto s nimi nehne..kopcek rokytovce dal poniektorym zabrat..skoda ze neprisli ti mladi..dole to zbehlo raz dva.. :rock: v makovciach sa zeny :makeup: odpojili a isli skratkou cez vrch popri ciganoch do velkropu po tej total rozbitej asfaltke :headbang: mi sme tro brali po hlavnej a musim povedat ze dnes tahali :muscle: v bukovciach som stretol stropkovcanoch 8) ta sme dali kec :party: som sa zarozpraval ked mi doslo ze vlaste ani neviem kam a kade idu :whew: tak som ich nechal a mastil za nimi ale sam a proti vetru ziadna sranda :P zastihol som ich v poslednej chvili :o: uz vsetci traja ruky natahovali dolava..akze smerovky :D islo sa za chotcou a pred krusincom dolava hore na druzstvo...tam jak ten rybnik oproti...skoda ze som dnes nemal mapu...jak naschval...v mojej je cesta zakreslena..a nesli by sme zle :devil: zvysok fotky v inej zbytocnej teme :worried: po ceste spat sme sa potratili ale ja uz taky...cakal som ich ale nesli este som zabehol hore do ML ale nikde nikto tak som nabral smer juh a mastil domov...v dlhom tvoju mamu som pozdravil .. :hai: zaver dobre bolo.. ;)

Prílohy:

dfklr.jpg
dfklr.jpg 59.1 KiB thumb_up0thumb_down

df.jpg
df.jpg 73.37 KiB thumb_up0thumb_down

ddkk.jpg
ddkk.jpg 77.2 KiB thumb_up0thumb_down

dd.jpg
dd.jpg 98.72 KiB thumb_up0thumb_down

dczhp.jpg
dczhp.jpg 88.25 KiB thumb_up0thumb_down

dc.jpg
dc.jpg 54.83 KiB thumb_up0thumb_down

cvbn.jpg
cvbn.jpg 76.91 KiB thumb_up0thumb_down

cma.jpg
cma.jpg 93.7 KiB thumb_up0thumb_down

cm.jpg
cm.jpg 48.09 KiB thumb_up0thumb_down

cj.jpg
cj.jpg 96.94 KiB thumb_up0thumb_down

25.09.2011 - 20:10:19
00
pred lupkowom z nasej strany nova asfalt dali..konecne a tak to vypada ze budu tahaj aj dalej...sice len po kuskoch ale nevadi...bolo by to fajn :rock: zajtra niekto na bike?viem ze nikto a zbytocne sa pytam :lol: ale uz je to sila zvyku..pocasie este drzi :sun: hadzem ti tu zopar z PL :inlove: sme tu uz nacisto ostali len mi dvaja..

Prílohy:

ert.jpg
ert.jpg 105.48 KiB thumb_up0thumb_down

er.jpg
er.jpg 48.08 KiB thumb_up0thumb_down

ep.jpg
ep.jpg 51.89 KiB thumb_up0thumb_down

dslkp.jpg
dslkp.jpg 77.08 KiB thumb_up0thumb_down

dp.jpg
dp.jpg 96.57 KiB thumb_up0thumb_down

do.jpg
do.jpg 58.49 KiB thumb_up0thumb_down

dj.jpg
dj.jpg 44.03 KiB thumb_up0thumb_down

di.jpg
di.jpg 61.94 KiB thumb_up0thumb_down

dft.jpg
dft.jpg 79.25 KiB thumb_up0thumb_down

dfrt.jpg
dfrt.jpg 60.16 KiB thumb_up0thumb_down

25.09.2011 - 20:15:20
00
este ti dam semafor a koncim.. :devil: :) :envy: cau.zase nuda..ach jaj.modre dlho nebolo :skype:
:lol: ze stretol som dnes mimozestanov jak kradli tak som ich vytrieskal roxorom po tykadlach...iba zartujem nieze zas to niekto nedokaze spracovat :rofl: som ja uz raz taka vesela kopa.

Prílohy:

ft.jpg
ft.jpg 77.5 KiB thumb_up0thumb_down

fr.jpg
fr.jpg 80.27 KiB thumb_up0thumb_down

fnh.jpg
fnh.jpg 57.88 KiB thumb_up0thumb_down

fll.jpg
fll.jpg 79.32 KiB thumb_up0thumb_down

fl.jpg
fl.jpg 65.89 KiB thumb_up0thumb_down

fgtk.jpg
fgtk.jpg 69.45 KiB thumb_up0thumb_down

fg.jpg
fg.jpg 47.79 KiB thumb_up0thumb_down

ffkzz.jpg
ffkzz.jpg 87.28 KiB thumb_up0thumb_down

ff.jpg
ff.jpg 73.45 KiB thumb_up0thumb_down

ertzu.jpg
ertzu.jpg 56.2 KiB thumb_up0thumb_down

25.09.2011 - 20:20:42
00
keyboard_arrow_up