no konecne mozem aj ja prispiet pretoze ma to tu nechcelo pustit cely cas az dnes sa mi to podarilo tak som ani nic nemohol povedat k nasim vyjazdom.Sezona uz pomaly konci tak len bodkovi by som chcel zazelat prijemny odpocinok a tato sezona2009 bola pre mna ako zacinajuceho bikera dost bohata a som rad ze je s kym jazdit takze asi tak dalej by som chcel pozdravit armstronga a sninčanov.A ostava mi uz len dufat ze este trosku pojazdime ked bude to babie leto a potom az v zime mozno budeme davat tie nase tajne vyjazdy po veceroch takze asi tak a do sezony 2010 dufam ze mozno sa nasa skupinka zvätsi alebo aspon aby bola ako tato.
07.09.2009 - 17:12:48
00
sa tu majte ozvem sa na jar :f: off.
:hai:

kuva :swear: už začína byť riadna kosa a je nemám dlhé cyklogate, kolená mi odchádzajú a u nás sa výjazdy len rozbiehajú do p.. PREČ :headbang:

dalej by som chcel pozdravit armstronga

aj ja zdravím :hai:
07.09.2009 - 19:53:43
00
bodka ja tiež radšej slniečko, take počasie veľmi nemusim :?: Len čakám doma kým vylezie :sun: spoza mrakov ale kým sa vyberiem na bajk tak už je fuč :D mal by som sa začať otužovať hehe, ale keď najhoršie je že sa zadýcham a hneď ma bolí hrdlo, je to dosť nepríjemné :worried: Ale najazdil si toho neúrekom :tmi: ja ešte ani 2 tisíc km nemám :$ no mne kvôli škole sezóna začína neskôr, ale ešte bajk nevešiam na klinec...veď sa možno trochu oteplí tak nás vyjdeš ešte navštíviť ;)
jimy51 som rád, že si sa dočkal nového biku tak si s nami mohol jazdiť aj náročnejšie trasy čo sa týka terénu ale aj vzdialenosti. Určite ešte dačo pojazdíme :)
Armstrong181 to hej, ja tiež nemám..doteraz som nosil tepláky :$ ale už mám skoro všetky špinavé od reťaze a neide to ani vyprať. Začínam rozmýšľať nad takými cyklogaťami :) na krátke už dosť chladno, zbytočne si prechladíme kolená :wasntme:

Popoludní som sa s kamošom Maťom M. ktorý nie je fórista vybral zjazdiť náučný chodník. Bolo fajn, a čakal som že bude viac mokro no dalo sa 8)
07.09.2009 - 20:36:00
00
bluebiker ja uz len cakam na to babie leto a dojazdime sezonu a pomaly sa pripravime na dalsiu sezonu :sweat:
07.09.2009 - 21:42:45
00
kua bodka, neser ma :finger: . najazdis, prepac , nabicyglujes cca 12300km a serie Ta, ze zacina trosku byt chladnejsie? kym nemrzne jazdim stale, ci na ceste alebo v lese, vlastne jazdim aj ked mrzne ;) , ale kvantita neznamena vzdy kvalitu a som o par rokov starsi ako Ty :x , no a uz som radsej ticho \o/ \o/ :beer:
09.09.2009 - 22:56:37
00
včera som už nestíhal tak trochu oneskorene... počasie celkom ujde, som len zvedavý dokedy to vydrží :wasntme: Utorok sme sa s bratom pred večerom vybrali na výjazdík po poľných cestách nad sídliskom a za mestom - fajn trasy na také rýchlovky, aj výšľapy aj zjazdy :) Včera som bol pri jednom vykrývači ktorý vidno z hlavnej cesty na pravej strane za Volicou smer Čabiny. Takže do Čabin asi 10 km po ceste, potom som sa v dedine pýtal staršieho pána na cestu..poslal ma po lúke, ale vraj tam s bicyklom nevyjdem - asi si nevšimol že mam horsky bike :) Sa mi zdá, že od vykrývača som videl Sninský kameň :wasntme: Cestou späť som sa zastavil v Krásnom Brode pri zrúcanine cerkvi kde som sa pri studni osviežil vynikajúcou vodou :P Večer sme boli s bratom a partiou fotiť západ slnka, ale už pešo a potom ma čakala cesta vlakom do školy na zápis do ďalšieho ročníka.

Prílohy:

Komentár súboru: zrúcanina cerkvi v Krásnom Brode
DSC04913.JPG
DSC04913.JPG 189.12 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: pohľad na obec Volica (v pozadí asi aj Sninský kameň - taký úplne svetlý na ľavej polovici fotky)
DSC04902.JPG
DSC04902.JPG 221.87 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: pohľad na Čabiny
DSC04899.JPG
DSC04899.JPG 245.24 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: cieľ zdolaný :) (nadmorskú výšku ani nepíšem lebo ma zase Armstrong181 vysmeje) :D
DSC04910.JPG
DSC04910.JPG 189.95 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: dnešný cieľ nadohľad
DSC04911.JPG
DSC04911.JPG 187.3 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: utorkový večerný výjazdík za mestom so Sparcusom
DSC00050_01.JPG
DSC00050_01.JPG 104.87 KiB thumb_up0thumb_down

10.09.2009 - 23:03:08
00
Šak už sa nesmejem :P
11.09.2009 - 15:05:08
00
veď v pohode, sranda musí byť :lol: Napriek tomu, že podľa predpovede počasia malo byť dnes zamračené, okolo obeda bolo u nás stále jasno tak som sa vybral do Komancze keďže som sa tam už chystal pred pár dňami...pridal sa aj kamarát Lukáš, škoda že nás nebolo viac...počasie original :sun: aj keď občas s protivetrom :?: V Komanczi sme sa zdržali asi hodinu (obzreli sme obec a v "Delikatesy centum" sme si kúpili niečo na doplnenie energie). Cestou späť nás v Radoszyciach trochu ponaháňal malý pes :fubar:, v zjazde z hranice do obce Palota sme stretli kolegu Mao-a ktorý práve šliapal hore na hranicu. Tak sa otočil a pokračoval s nami, rozprávali sme tak cesta ubehla rýchlejšie...pred Vydraňou roje malých mušiek, neviem kde sa tam nabrali ale toľko som ich ešte asi nevidel :?: DT 54,9 km, TM 3:06:51 hod. MXS 66,8 km/h ...nejaké foto:

Prílohy:

Komentár súboru: cesta z hranice do Paloty
DSC04964.JPG
DSC04964.JPG 169.21 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: mierne stúpanie na hranicu z Poľskej strany
DSC04962.JPG
DSC04962.JPG 162.81 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Poľsko ma vždy láka, v pohraničnej oblasti je veľmi pekné prostredie...
DSC04961.JPG
DSC04961.JPG 161.55 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: kostolík, asi grécko-katolícky...druhý tiež pekný som nefotil lebo zavadzajú stromy :P
DSC04955.JPG
DSC04955.JPG 206.71 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: kláštor "Sióstr Nazaretanek"
DSC04950.JPG
DSC04950.JPG 251.33 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: na križovatke ...
DSC04958.JPG
DSC04958.JPG 252.48 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: ja a Lukáš, zastavili sme sa pri kaplnke a "zázračnom prameni", kde sme doplnili zásoby osviežujúcej vody
DSC04940.JPG
DSC04940.JPG 310.32 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: stúpame na štátnu hranicu...v pozadí Východné Karpaty
DSC04936.JPG
DSC04936.JPG 140.33 KiB thumb_up0thumb_down

11.09.2009 - 22:36:41
00
zdravim foristov tento vikend som nedal ziadny vyjazd iba taky mensi vyjazd do kaktusu tak pridavam obrazok kde som sfotení pri mojom miláčkovi zataľ som ho tam ešte nechal 8) a pozdravujem vsetkych bikerov

Prílohy:

Komentár súboru: jimy a big hit :-D
DSC00297.JPG
DSC00297.JPG 792.56 KiB thumb_up0thumb_down

12.09.2009 - 13:20:53
00
pekne :y: Jimy tak sa ti nakoniec podarila návšteva predajne Kaktus Bike..už sa tešim jak nám porozprávaš svoje dojmy :talk: ...ja som bol dnes u babky na bicykli, tak len 18 km po ceste ale z celkom fajn priemerkou 27,1 km/h ^_^ (no chýba ôsmy prevod, ja to vždy hovorím) :lol:
12.09.2009 - 20:08:57
00
bikeri poodchádzali na víkend preč tak nebolo s kým jazdiť. Škoda, lebo o chvíľu mi začne škola a už nebude veľa príležitostí na spoločné výjazdy :shake: Vybral som sa teda sám lebo som už doma nemohol obsedieť..obloha sa pomaly zaťahovala ale neodradilo ma to, takže som prešiel aspoň poľnú cestu za mestom - "death route" (myslím, že už som tu dával link na mapu trasy). Bolo dobre len pre blížiacu sa búrku som musel tempo zrýchliť no nakoniec som aj tak zmokol - keby to vydržalo 10 minút tak som doma suchý :lol:

Prílohy:

Komentár súboru: pohľad späť - na vrchole mierneho stúpania, išiel som tou cestou popri stožiari
DSC04975.JPG
DSC04975.JPG 236.07 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: pohľad späť - fajn cesta, najprv stúpanie potom pekný zjazd, 2x cez potok a už len po asfalte domov :D
DSC04971.JPG
DSC04971.JPG 231.43 KiB thumb_up0thumb_down

13.09.2009 - 19:31:03
00
niesi sam kto dnes zmokol :rain: vidim ze to tu drzis nad vodou.babie leto nam dnes asi skoncilo ja sa venujem svojmu psikovi 8) behame po okolitych lesoch..krosna skoro zubne skoro turcovce aj hore na jablon som bol aj ladickovce uz som pokukoval po odbocke na sopkovce ale este nema dobru kondicku :lol: tak som ho nechcel trapit.dnes smer v.hrusov az k udavskomu..pol roka nikde nebol :angel: davam mu zabrat :devil: aj sebe :rofl: no nic uz vam tu nebudem oxidovat s mojou pesou turistikou zatial sme stihli okolo 80kilacou :muscle: tak cau a pozdravujem vsetko od bardejova az po sninu.uz aby bola jar :sun: na biku predsa len lepsie nechces tocit tak obcas nemusis ale tu ked neprekladas labky tak stojis na mieste :emo: smajlov dobludu aj kus ale uz voben neviem ktory co znamena :D
:hai:
13.09.2009 - 20:48:23
00
Bodka dík za pozdrav-no nemusíš hádzat flintu do žita .aj jesenné bikovanie má svoje čaro...len si prikúp niečo dlhšie a teplejšie na oblečenie a máš to-verím tomu že by si ešte 2000km dal kým sezona skončí :clap: Nevzdávaj sa neodkladaj bajk na jar-lebo ani nevieš o čo prichádzaš :sun:
13.09.2009 - 21:53:20
00
:lol: tak aj ty bodka? Neviem ako kolegovia zo Sniny dopadli, či ich tiež nezastihol dážď. Čakal som nejaké fotky z dnešného výjazdu, ale asi pridajú neskôr ;) ...Babie leto vraj ešte príde koncom septembra a začiatkom októbra keď sa nemýlim, niekde som to čítal :). Ja som sa čudoval čo teraz budeš robiť, ale vidim že doma nesedíš a chodíš po lesoch a po kopcoch..psik netrenovany cez leto tak dostava zabrať čo? :D veď je tu niekde aj téma "Pešia turistika". A s Ondrejom súhlasím, veď nemusíš dávať take diaľky ^_^ Ja ešte týždeň doma potom škola :worried: tak čau :hai:
13.09.2009 - 22:13:38
00
viem ze este pride b.leto..ale uz len take slabe slnko do 20*C ale o to mi nejde...ja to mam podelene,leto bike jesen lesy-pes.treba trocha vycistit pluca od CO2 :lol:
14.09.2009 - 06:08:39
00
keyboard_arrow_up