Sewas Bodka, tu su fotky z Polska co sme boli ak si este nevidel :
http://outdoorhumenne.webgarden.cz/fotogaleria-2/stakcin-cisna-balnica-humenne-20.html
23.09.2009 - 05:15:06
00
diki,ale uz som ich videl kedze chodim aj na vase forum ci nahodou sa neobjavi nejaka akcia 8) ale nie tipu kosodrevina :lol: cakam kym stupne hmla a idem niekam aj ked este sam neviem kam :sun: sak to jedno,ne :rofl:
23.09.2009 - 06:34:28
00
ta kde ste vsetci bicyglisci?? :D mame po dazdi :rain: takze sa caka kym to oschne :angel: vcera som bol hore v ML a potom zbehol dole do HE predvcerov VT a nikde nikto problem stretnut cyklistu :lol: aj po lese uz chodim na prechadzky..clenok konecne prestava boliet :rofl: nejaky vyjazd na vikend? http://www.baltursml.estranky.sk/clanky/program/pozvanka to neberem |( http://www.btvt.sk/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=348#4148 to skor ale potom domov.. |( nieco normalne?slnko vyslo :sun: takze HE a dalej sa uvidi :party:
25.09.2009 - 07:12:16
00
fajny severak fukal :devil: do HE naspat sa mi nechcelo tak cez ohradzany r.kajna radvan a stade domov zase so severnym vetrom ale to hnalo :y: osprchovany cakam kym vyschnu vlasy a sup ho do lesa na prechadzku :ninja:cau.sak dajte nejaky vyjazd zajtra 8)

Prílohy:

HE dve srnky ale nestihol som ich....JPG
HE dve srnky ale nestihol som ich....JPG 313.59 KiB thumb_up0thumb_down

pred pakostovom.JPG
pred pakostovom.JPG 415.75 KiB thumb_up0thumb_down

25.09.2009 - 13:06:32
00
zase to tu držiš ty :lol: tak počasie je ešte celkom fajn..ja som dnes prišiel neplánovane domov ^_^ ale len do nedele sa zdržím...zajtra podľa počasia, ale najskôr len lesné cesty v Kamjane alebo po poľných cestách v okolí mesta...nič dlhšie nechystám lebo ešte neviem čo budem zajtra robiť :wasntme: Jimy má bajk v servise, tak neviem kto sa pridá - možno aspoň Sparcus :)
25.09.2009 - 17:57:19
00
prsalo celu noc takze kamjata bude blato asi..jimmy este stale?co mu ho prerabaju aj s televizorom :lol: aspon do komancze podte :rofl:
25.09.2009 - 18:01:48
00
Jéééj ľudze .. nestretol som niekoho z vás v nedeľu 20.9 tak naobed (12:30cca) za Ruským v serpentínach na Rusk sedlo ? Bajker v modrom smerujúci nahor :)

Pamatam si ze som stretol zaradom niekolko ludi, tak 1 km pod Ruskym sedlom .. z toho min. 2 treky a jednu peknu holku co mala zavesenu prilbu na riaditkach :o
25.09.2009 - 18:32:06
00
z nasej partie to nebol urcite nikto boli sme sami chlapci...ale pozri toto forum o jednu stranku naspat..tam najdes foto dvaja v cervenom a baba medzi nimi ciernobiele oblecenie bez prilby...mozno tu si stretal ked isli dole .mi tahali do cisny.
25.09.2009 - 20:38:32
00
Ktovie .. :) .. vsimol som si, ze v Ruskom bol nejaky bufet alebo nieco .. je to tam stabilne tak, alebo to bolo vynimocne, kvoli odpustu (som nevedel, preco ma stale prenasleduju krojovani Detvanci :lol: ) ...

Mne sa konecne poprvykrat v zivote podarilo tam ist .. musel som .. a fakt je, ze to bola nadhera ... okruh Starina-Ruske sedlo-Kremenec-Nova Sedlica bol super, skoda, ze som nestihal z NS ist po zvaznici ..

Ale kedze ste domaci bajkeri, spytam sa hned .. zubre su niekde pri Ruskom ? Co Polska strana ? Ako je to s vlkmi a hlavne .. co medvede ?
25.09.2009 - 21:32:36
00
bodka uvidim ráno ako sa budem cítiť lebo nie som na 100 % zdravý :shake: , išiel by som len niečo kratšie, proste aby som trochu vybehol do prírody ^_^ Hej a Jimy má bike už v poriadku :lol:
lto z Medzilaboreckých bikerov to určite tiež nikto nebol, my v tej oblasti nejazdíme lebo to máme tak trochu od ruky :wasntme: A k tým zvieratám v našej oblasti sú vraj premnožení vlci (v okolí Habury ich videli aj za bieleho dňa) a poslednú dobu sa často dopočujem že bol videný aj medveď (neviem či stále ten istý) napr. pri Čertižnom, Palote a dokonca aj ďalej od hranice - pri Čabinách či pri Ňagove...no osobne som :hug: ešte nestretol, ani po tom nejak netúžim :) ale to si sa mohol opýtať kolegov zo Sniny v ich vlákne keď ťa zaujíma skôr oblasť pri Ruskom ;)
25.09.2009 - 21:47:27
00
Aha :o .. diiik za info, budem musiet nastudovat zvieracie stopy .. coze som to vlastne kade-tady videl :?: ... plati stale dobre pravidlo, ze ak nieco nie je vidiet, neznamena, ze to tam nie je :D
25.09.2009 - 22:13:59
00
ok tak nic daj si caj s medom :d: skocim dnes niekam dole do MI uz som dlho nebol len chvilu pockam kym sa vzduch trocha prehreje :sun: tych 8*C nic moc :devil: aspon ze je jasno uz od rana.prajem skore uzdravenie.
26.09.2009 - 07:42:07
00
zdravim vas vidim ze bodka je tu vzdy takze ja uz mam bike v poriadku takze cakam na pokyny bluebikera a bodka televizor este mi nestihli namontovat ;)
26.09.2009 - 10:36:36
00
lto neje začo ;) ..noo to je pravda, ale tak keď nás je viac aspoň 3-5 kusov tak sa nebojíme :$ :D
bodka diky. No ale vzduch už riadne chladný...ja som bol pred obedom v lese na prechádzku aj na hríby :D a výjazd som odložil na neskôr že nech sa ešte trochu oteplí, ale v tieni aj tak chladno :?: So Sparcusom a Jimym sme si najprv vyšli na Panskú Kýčeru ku vykrývaču a po zjazde pomedzi kravské výkaly sme pokračovali po hlavnej ceste do Vydrane (predbiehali sme kolónu asi 12-tich cykloturistov - neviem kde mali namierené ani odkiaľ no smerovali do Paloty a potom možno Poľsko?). Vo Vydrani sme chvíľku sledovali futbal ale ani neviem kto hral :D. Potom ďalej už len s Jimym smer Danova kde sme mali v pláne výsť ku ďalšiemu vykrývaču no nepodarilo sa lebo sa nám lesná cesta stratila pod opadaným lístim |( Tak sme odbočili na ďalší pekný trail ktorý sme zbadali ale ihličnaté stromy tak nahusto že sme mali obavy aby sme nestretli nejakú zver, nebolo vôbec do diaľky vidno :$ Určite sa tam niekedy vrátime lebo je to krásny technický singel. No zjazd bol fajny :y: ale vrátili sme sa domov...potom som ešte pred večerom vyšiel na poľnú cestu za sídliskom kde ma chvíľu sprevádzal aj Jimy. Zašiel som do lesa a tam ma už prekvapila poriadná tma :^) a kopec blata...tak som trochu jazdil, potom prenášal no aj tak som sa zašpinil :lol: ...už nebudem pisať podrobnosti lebo som sa dajak rozpisal ale vrátil som sa dávno po západe slnka, aspoň že som mal blikačku a reflexný pásik 8)

Prílohy:

Komentár súboru: na cestu mi svietil už len mesiac :)
DSC05063.JPG
DSC05063.JPG 95.08 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: slnko už zapadlo a mňa čakali ešte 2 stúpania a prejazd zablateným lesným úsekom
DSC05058.JPG
DSC05058.JPG 118.03 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: náš "úlovok" ...vyrástol hneď pri lesnej cestičke :D
DSC05052.JPG
DSC05052.JPG 332.57 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: cykloturisti pred Vydraňou
DSC05049.JPG
DSC05049.JPG 169.1 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Sparcus a ja na Panskej Kýčere
DSC05044.JPG
DSC05044.JPG 190.46 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Jimy a Sparcus šliapu na Pansku Kyčeru
DSC05042.JPG
DSC05042.JPG 186.25 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: druhá trasa, okolo 9 km a 130 nastúpaných metrov
Poľná cesta pod Kyčarou 26.9.2009.JPG
Poľná cesta pod Kyčarou 26.9.2009.JPG 67.32 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: prvá trasa, 17,5 km, niečo vyše 200 nastúpaných metrov
ML - Panská Kyčera - Danová 26.9.2009.JPG
ML - Panská Kyčera - Danová 26.9.2009.JPG 53.4 KiB thumb_up0thumb_down

26.09.2009 - 21:08:37
00
spytat ste sa ich teda mohli,ze co za partia..alebo aspon pozdravit,ze ako by odpovedali..nevidim nikde ziadne pozvanky na vyjazd tak sa prilepim :lol: tu:
http://outdoorhumenne.webgarden.cz/forum-2/forum.html
a ked ma nevyhodia tak pojdem kym sa da po asfalte :rofl: suter uz nechcem mam novy plast bolo by skoda znicit ho este tento rok :devil:
beries bike do nitry? :angel:
cau ML :sun:
27.09.2009 - 09:18:14
00
keyboard_arrow_up