Tak páni ,za par dni idem na dovolenku do Grecka na Sarti.....chcem tam požičať bicykel a čo to v okolí pobehať. Bol tam niekto a má to trošku obehané ? aby som vedel čo mám navštívť.....
12.06.2009 - 13:38:57
00
My Presovcania sme boli minuly na ostrove Thassos to bolo koncom maja este mimo sezony cesty samozrejme prazdne ceny poho... a pocasie fantastico ! A tiez hlavne bolo kde jazdit ! Najlepsia dovolenka len mozem vrelo doporucit :) Toho roku sme boly na Olymp-beach [ kontimentalna pevnina]:shock: a 25km dookola sama rovina :roll: nieco pre XC :shock: a potom uz vydatne kopce + kopa velkych nasratych psov nieco ako vlkodlak a pes baskewilsky dokopy doporucujem kupit si spray na velkych psov lebo ked vas obkluci takych 6 kuskov tak vas hned prejde sranda ! :mrgreen: :mrgreen: Voda na Thassose hotvi raj a na Olympe spina trava drevo riasy a trosku aj meduzy no proste :shock: :shock:
12.06.2009 - 14:06:50
00
to s tymi psami je bežne skoro v celom Grecku už som to zažil,hordy túlavých psov,a to bolo aj v Turecku....inak ten Thassos som mal v merku ale netrafil som sa a vykupili ho.....takže až na rok....pekny ostrov.Ale na Sarti som dostal vyhodnu zlavu zatože spravím peknú reportáž o SARTI....berem tam aj 2 foťáky do batožiny
12.06.2009 - 21:52:27
00
Nazdar, vlani som bol tyzden v Sarti pobehal aj trochu okolie, sice na skutri, ale mozno ti to helfne. Cely poloostrov je dost hornaty a okrem hlavnej, ktora ide po obvode je tam kopec nespevnenych ciest, takze na svoje si prides tak na MTB ako aj na ziletke. Premavka bola celkom v pohode, je to predsa len dalej od vyhladavanych letovisk. najkrajsie plaze ako s gycovych pohladnic su par km od sarti smerom na Vourvourvou, myslim ze najznamejsia je orange beach....pamiatok tam moc nebolo, skor je to o tych plazach, utesoch....

bol som tam zaciatkom septembra a stale bolo dost horuce, preto sme aj uprednostnili skuter, kazdopadne urcite tam minimalne jedna pozicovna bikov, myslim za mali taku strednu triedu zn. ghost...
12.06.2009 - 22:21:22
00
Tak páni ,za par dni idem na dovolenku do Grecka na Sarti.....chcem tam požičať bicykel a čo to v okolí pobehať. Bol tam niekto a má to trošku obehané ? aby som vedel čo mám navštívť.....

A čo vlastne chceš - behať alebo jazdiť?
P.S. - maratónky si radšej nepožičiavaj, nevieš od koho akú pleseň schytáš!
12.06.2009 - 22:51:23
00
pojazdiť tam idem,na horskom. Ale samozrejme sa aj poopekať trošku,viac menej však narobiť pár foto pláží pre jednu cestovku ako reklamu -a dosť možné že si napešo vyjdem aj na vrch ATHOS. A radšej sa budem presúvať na biku ako na mopede. návšteva chrámu Meteora a take tie srandičky-tam majú ženy zakázany vstup,tuším sa tam len jedna žena zar dostala prezlečená za chlapa....pokiaľ tam budú mať GHOSTY tak celkom ujde,hlavne aby to malo aspon odpruženú vidlu...
13.06.2009 - 09:58:55
00
Tak páni ,za par dni idem na dovolenku do Grecka na Sarti.....chcem tam požičať bicykel a čo to v okolí pobehať. Bol tam niekto a má to trošku obehané ? aby som vedel čo mám navštívť.....
A čo vlastne chceš - behať alebo jazdiť?
P.S. - maratónky si radšej nepožičiavaj, nevieš od koho akú pleseň schytáš!


Iba na vysvetlenie, lebo nie každý učený z neba spadol: Slovo "pobehať" je v tomto prípade potrebné chápať v jeho prenesenom význame slova. Je to metafora. Autor prvého príspevku, keď napísal "pobehať na bicykli", myslel tým jazdiť na bicykli. Nie je to až také zložité, ale chápem, menej ligvisticky zdatných to môže uviesť do omylu. :)
13.06.2009 - 14:11:35
00
keyboard_arrow_up