Vyzera ako by si mal zaznam z GPS - nevyvesis (alebo neposles)? D. Bol by to dobry tip na leto.
20.01.2009 - 14:40:17
00
Caute. Mohli by ste tu dat mapu s vyznacenou trasou na pretek Cergovska stopa? Rozmyslam ci by som sa zucastnil. Ale moja vybava je na tom dost zle a kondicka tiez :evil: . Rad by som si presiel trasu niekedy cez vikend ak to pojde. Budem kontaktovat vyjazd potom takze budte ONLINE. Ale aj tak neide o vyhru ale o zucastnenie a ukazat krasu cyklistiky. Takze neze sa mi budete smiat :oops:

Neboj sa, len si zober to veľké šerdco a bajk, šedni na vlak do Raslavíc....šicko ostatné pujdze jak po masle :P :P :P
20.01.2009 - 15:14:47
00
Priznam sa ze hore pri chate som bol iba 2x a isiel som to na 3x :lol: . Ale velmi pekny vyslap. Dal som si trasu aj do programu Cyklotrasy. dobrych 17 km z raslavic a naj stupanie je 7,8 % mam taky pocit :twisted:
Kubo: Aj som dostal chut ist na chatu kuknut hore len ked vidim do pocasie ze ani zima ani teplo nejako ma to znechutilo :evil: . Dufam ze do vikendu primrzne 8)
20.01.2009 - 17:52:48
00
Viem ze poznate ale i tak mi nedalo :mrgreen:

Prílohy:

Komentár súboru: Profil =)
Cergov.JPG
Cergov.JPG 44.05 KiB thumb_up0thumb_down

20.01.2009 - 17:56:53
00
Minikin: Musim uznat ze si riadny borec 8) . Tolko mas toho najazdene. A tie mapky mas asi preto take pekne bo mas GPS ne? Lebo mi to neide do hlavy ako presne mozes vediet kadial ide cesta :mrgreen: . A este ked mi povies ze GPS stalo tak ako moj bike rovno ho zhodim z okna :twisted:
20.01.2009 - 18:00:36
00
Zdravim chlapi,myslel som ze v BJ to uz nacisto vykapalo :( ,ale vidim, ze sa este najde niekto co sa ani zimy nezlakne.Ak mate chut na nove trasy a zazitky nielen v okoli BJ, ozvite sa,mozme dat rec
21.01.2009 - 00:16:44
00
Vyzera ako by si mal zaznam z GPS - nevyvesis (alebo neposles)? D. Bol by to dobry tip na leto.


Tu je ten zaznam. (datum a cas priebehu nesedi pretoze je to poslkadane z viacerych trackov)

Viac tras z okolia BJ na http://forum.mtbiker.sk/viewtopic.php?f=7&t=18510&p=240633#p240633



Minikin: Musim uznat ze si riadny borec 8) . Tolko mas toho najazdene. A tie mapky mas asi preto take pekne bo mas GPS ne? Lebo mi to neide do hlavy ako presne mozes vediet kadial ide cesta :mrgreen: . A este ked mi povies ze GPS stalo tak ako moj bike rovno ho zhodim z okna :twisted:

Jasne ze s GPS, aj ked pomocou map a nastrojov na internete dokazes nakreslit velmi presne mapy aj bez GPS ale to je babracka. Robim to len ak chcem naplanovat novu trasu na preskumanie (najma z mapy lesnych ciest http://wags.nlcsk.org/LC/Default.aspx) pretoze tie su velmi presne a nikde inde lesne cesty nenajdes. Niekedy to dopadne tak, ze sa vratim doskriabany akoby som presiel ulickou rozzurenych besnych kocurov a zablateny akoby som absolvoval bahenne kupele a zabudol sa osprchovat ale aspon viem, ze takuto cestu do svojich tras nezaradim :wink:
A k tvojmu biku: len ty nic nezahadzuj, pride cas, ked aj tvoje vybavenie postupne vylepsi. Nechci vediet, na com som jazdil ja, ked som mal tolko ako ty.(ved aj teraz je to len nizsia stredna trieda a dokazal by som si predstavit aj nieco viac :P ) S pribudajucim casom pridu peniaze a ak ta to bude bavit aj lepsie vybavenie a aj taketo hracky pre velkych chlapcov ako je GPS :mrgreen:

Prílohy:

Komentár súboru: Lukov po povodni 2008
P8030014.JPG
P8030014.JPG 547.94 KiB thumb_up0thumb_down

Bardejovská kúpeľná stopa zdravia.rar [13.97 KiB]

21.01.2009 - 07:01:34
00
...nezabudni na slučku, ktorú urobíme... v Hertníku odbočíme na Bartošovce, v Bartošovciach odbočíme na Osikov po poľnej ceste a v Osikove pokračujeme znova na Hertník, cca 10km naviac. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
...vyzerá to na sľubnú akciu, len aby počasie doprialo...
...Minikin - vymeň lyže za bajk a príď podporiť akciu... :!:
22.01.2009 - 08:28:55
00
Je mi luto nepresvedcis ma. Pokial bude dost snehu idem Mincol - Cergov - Hertnik. Posledne 2 roky mam deficit lyzovania, stale taka nanic zima :evil: tak uprednostnim lyze. Zistujem ze vikendy v zime mam viac nabite ako tie v lete :D
22.01.2009 - 13:36:49
00
...nevadí, aj tak ti závidím tvoj fyzický a hlavne "časový" potenciál. :P :P Poznáš pojmy ako ... práca cez víkend...venovanie sa rodine a manželke (iné záujmy a odpor k bajku) ...atď :mrgreen: :mrgreen:

ha ha ha...
22.01.2009 - 20:41:16
00
fyzický potencial? nie je co zavidiet, ja som skor len taky turista ako nejaky vykonnostny sportovec. Potrebujem len precistit po praci hlavu a to je pre mna tam v lesoch najlepsie nie sa este stresovat ze nesplnim treningovy plan, alebo pridem v maratone na 287 mieste namiesto 234.
No a z tych dalsich pojmov plati jedine "iné záujmy" :) V zime ked je sneh tak ho vyuzit na lyze (ktovie, ci este budeme mat moznost o par rokov comu nasvedcuju aj posledne 3 zimy) 1,2, v lete ked rastu, tak to vyuzit 1,2,3,4,5 (jasne ze na biku). Inac samozrejme bike. Odpor k biku? Nikdy:!: 1,2 :mrgreen:
23.01.2009 - 07:15:51
00
:P ...šťastný človek... :P
...na to vyvetranie hlavy slúži aj u mňa bajk, len toho času je pomenej... :evil:
...a sem tam najaký maratónik (ale len krátka trať) na dvihnutie hladiny endorfínov a adrenalínu (po práci je to balzam) :P ...vyskúšal som maratónik raz pred dvoma rokmi (presvedčil ma syn Kubiak) a odvtedy je to pre mňa doslova droga. O umiestnenie nejde, na to sú tam iný chrti, super atmosféra a zážitky z trate, ktoré nikde inde nezažiješ... :P :P :P
23.01.2009 - 07:49:55
00
Odkaz pre Minikina!Chcel by som Tebou hodit rec nazivo.Nechodim sice po "karcmoch",ale jedno pivko snad neodmietnes.Dik za vcasnu odpoved.
23.01.2009 - 22:19:30
00
...vyskúšal som maratónik raz pred dvoma rokmi (presvedčil ma syn Kubiak) a odvtedy je to pre mňa doslova droga. O umiestnenie nejde, na to sú tam iný chrti, super atmosféra a zážitky z trate, ktoré nikde inde nezažiješ... :P :P :P[/quote]


No ta atmosféra je tam fakt parádna stretnutie bajkerov nejdeš vyhrať ale zúčastniť sa. My chodievame tiež každoročne košický a šarišský dobre akcijky.
Este sa vas chlapy chcem spýtať či neviete jak je to teraz z lyžovaním na regetovke lebo mame tam isť o týždeň na lyžiarák, lebo u nas v snine su suché cesty po snehu ani stopy a počasie ako v jary. :shock: :shock:
23.01.2009 - 22:27:26
00
Vidim to na noveho bikera :wink:
24.01.2009 - 08:29:32
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Horské / Celoodpružené)
keyboard_arrow_up