No na tu zelenu na Vricko tu niekto pisal, ze je fajn. Ako nebolo to zle, ale po tom zaciatku som bol dalej dost sklamany a ist len to jedno tak je to pruser. :D Na tej zltej hore sa nieco dalo zjazdnit aj mne ale to hore-dole cez korene a kamene to mi fakt neslo. :D Povodny plan bol potom znova vybehnut hore a ist tou zelenou z Klaku na Cicmanske razcestie ale ked sme videl ten asfalt spat do sedla, tak sme to zavrhli (aj vzhladom na cas, upek zo slnka a miznuce zasoby vody) a zbehli zltou do sedla, co bol balzam po tom vsetko. Mat to blizsie od domu, tak to chodim asi pravidelne (za sucha :lol: ). Ale hlavko pod postel som hned po prijazde objednal :D Stary Trance uz na taketo veci nie je velmi komfortny a ked clovek nema techniku tak aj ten bike dostava viac cez hubu a mam navyse pocit ze mi je uz aj troska kratky. :)
13.07.2016 - 15:33:51
00
vsak to, trepete sa sem 200km hore-dole a potom "jazdite kade tazsie" pritom staci napisat a kludne pojdem aj s vami ak chcete ,ako som ti aj hovoril ,vy ste sprevadzali u vas mna ,ja zas vas mozem tu...alebo aspon poradim(e) na fore...
13.07.2016 - 15:46:52
03
Ja som pred tromi rokmi isiel tu modru do Fackova, ale co si pamatam, tak ma to moc nebralo.
Stale rovno dole cez les, zvaznica, dedina.
13.07.2016 - 15:48:21
00
Podľa mňa celkovo Kľak nie je nejak extra bike-friendly. Keď sa sem človek dotrepe, tak sa dajú pojazdiť krajšie a zaujímavejšie veci. Kľak je tak na odfajknutie, že som bol a hotovo :D
14.07.2016 - 07:30:11
04
tu zelenu pojdem niekedy skusit ,ale je tam popod nu aj singlac ...tak mam trochu dilemu co skor a ako zokruhovat... :D
14.07.2016 - 09:48:13
00
kvakob napísal:
tu zelenu pojdem niekedy skusit ,ale je tam popod nu aj singlac ...tak mam trochu dilemu co skor a ako zokruhovat... :D

Pytal som sa domacich a nic zjazdnejsie ako zlta na fackov neexistuje. Modra a Zelená ze su zarastene strmé popadané stromy. Ja som isiel z Fačkovskeho sedla po cervenej do cicmian a tiež neodporučam. cize kto chce klak najidealnejsie potlacit po zltej hore a zjazdovat po zltej dole. Ak chces cely den a mas auto tak potom sa zo sedla presunut do cicmian odtial dat zase strazov alebo po ceste na bicykli . Zase nasilu hladat niečo niekde kto to nieje zaujimave je zbytočné.
14.07.2016 - 10:16:48
00
My sme takto sli. Nebyt miestami totalne bahno tak je to fajn pojazd.

http://www.cykloserver.cz/tipy-na-vylety/detail/?d=207350
14.07.2016 - 10:22:33
01
chalani ako dik za starost,ale vyrastal som v rajci a cicmanoch,oco je z priedhoria ...cestu cez harvanice na strazov som niektorym tunajsim chalanom tiez ukazal ja :) ,inak vricku stranu mam tiez trochu pobehanu ....marino ta cervena do vrickeho sedla bola aka? dala by sa napr.aj v opacnom smere ?,chodil som len po zvaznici popod a v opacnom smere na OMH ....a mozno by sa hodila k tomu singlu popod revan co tiez planujem...

a bude to explor takze na ten mozno 1 krat hadam prezijem, nemam to 200km hore dole ;) a ked uz mam ostatne veci popehane skusim aj toto ,clovek nikdy nevie ...a kazdy ten teren inak zhodnoti podla svojich priorit ;) .

edit: robo a pytal si sa bajkerov ci ludi co o bajkovani ani šajn nemaju ? vyvraty azarastene neznie dobre ...este ostava ten singel pod tam je ceknutych prvych 300m zevraj fajn...


Naposledy upravil kvakob dňa 14.07.2016 - 10:46:11, celkovo upravené 1 krát.

14.07.2016 - 10:42:48
00
Bolo to dost pekne nadol. Opacne neodporucam.
14.07.2016 - 10:44:21
01
cize auto na Fac. sedlo, cerveno do Vricka, skusit singel popod Revan a zelenou dosle na Cicmanske razcestie a potom pozeram na mape ze sa da dostat do Fack sedla naspat aj cez les (tu asfaltovu cestu dupat som fakt nemal chut, velmi nebezpecne mi to tam prislo). Mozem aj pilku zobrat :D.
14.07.2016 - 11:05:11
00
singel popod Revan myslite Rajecku ci Vricansku stranu?
14.07.2016 - 11:18:04
00
Marinada napísal:
Bolo to dost pekne nadol. Opacne neodporucam.

Ale ta zelena z Vricka hore to musel byt masaker?:)
kvakob pytal som sa len turistov. Ja som uz vyrastol z toho pokus omyl vzdy si najprv niekde zozeniem info o trase lebo dost vela krat som sa odrbkal. Na mape to vzdy vypada zaujimavejsie ako v terene:)
14.07.2016 - 11:19:20
01
tu zelenu na CIcmanske razcestie by som isiel pozriet - post1039152.html#p1039152

mam rad z casu na cas exploracne vyjazdy, tlacenie nie je problem..take tie dni ze je clovek rad ze je cely den v prirode a nenahana ho cas, ze ma 2,5h a co ist rychlo zajazdit aby z toho mal co najviac bikovania :)
14.07.2016 - 11:35:35
01
double V podstate cele to bolo tlacenie. Ale neprislo mi to dake neprijemne. Celkom to ubehlo.
14.07.2016 - 11:38:24
01
double - lebo mne podobne tvrdili ze modra z holi nie je na bajk a neuvedomil som si "kto" mi to tvrdil a pritom najlepsi "technicky" zjazd na nasej strane....
nechodim take celoexploracne vyjazdy ,mozu ti aj iní potvrdit, vzdy si to pridam k niecomu co viem ze sa jazdit da a necham si casovu rezervu ...

wiedrzensky - vricka strana

magez - naraz nie- moc exploru, cervena ok potom singel do vricka potom hore dolinou druha cast singla z opacnej strany pre flow a sme bud ak to nevyjde vo vricku -ci niekde v doline alebo znova na vrickom sedle...odtial zvaznicami naspet na fackovske

edit: z vrickeho mam v plane este jeden singel na opacnej strane cesty -teda ak ostane moc casu tak skor prejst este ten -len skoncime ak to vyjde az v klacne a odtial uz len asfalt na fackovske

tu zelenu by som nakombinoval inak...na dalsi raz
14.07.2016 - 12:27:25
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up