Nová žltá podľa mňa stojí za hovno ale skúste, nech viem či sa nepáči len mne. Mountain Lovers ju opísali pekne, ja som bol dosť sklamaný. A tiež by som šiel opačne tak ako píšu chalani. Kyčera je dosť otrava aj pešo, nie ešte na ňu niesť bike.
28.07.2017 - 14:46:52
00
presne ta zlta ma byt ciel :) tak potom asi radej autom do Podstrania, vyslapat si na Velku luku a odtial cez Hornu luku ako pisete :) a keby bolo malo, tak si pre zmenu dat hore este asfalt a z neho to hodit dole napr cez "Pamatnik enduro trail" (https://www.trailforks.com/trails/pamatnik-enduro-trail-vrch/). Nosenie biku ma svoje caro, ale fajn je aby to malo aj nejaky zmysel. :D
28.07.2017 - 14:58:35
01
Určite to tak bude lepšie. Z opačnej strany je to viac tlačenia a nosenia ako jazdenia. Opačne je tam pekný zjazd akurát Skalky a to tiež nie nejaký zázrak. Takto je pekný výhľadový úsek medzi Veľkou a Veterným a od Veterného zase celkom pekný technický. Z Končiara sa to mne páči na opačnú stranu ako ide žltá. Takže ja to už robím tak, že idem zelenú, vynesiem si na Končiar, zídem dolu a pokračujem po zelenej :).

Enduro cez pamätník je pekný trailík, miestami kus strmý ale celkom fajn ;). Je tam jeden padáčik na zvažnicu tak nezozmätkovať, lebo sa kotúľate dolu. A potom nepokračovať po zvažnici, ale ju rovno prekrižovať a pokračovať na Jedľoviny. Výjdete až dolu pri krčme kde sa dá dať pivo/kofola.
28.07.2017 - 15:03:53
01
Kto ma rad extremy, tak si moze este cca 50vm vyslapat smerom doprava a dat si par skratiek smer na strane.
28.07.2017 - 18:11:15
00
radsej extremy nie, vzhladom na to co mam tento rok odjazdene (karpatske dialnice) :) ale pozeram ze Strecno maju otvorit az na obed, takze zrejme posunieme Martinky o nejaky tyzden :)
28.07.2017 - 20:50:06
00
inak hento cele zle ,ked tak vyslapat z vricka rovno na jankovu alebo este lepsie z klastora do sedla pod uplazom ,na hnilicku kyceru si zoberte macky ,tam, ak je len trocha vlhko tak jeden krok hore a tri smyk naspet...od kycery po majbikovu si berte pilku a cizmy do brazd od motorkarov... :D
28.07.2017 - 22:21:34
03
:rofl: no, ale bol by nezabudnutelny vyjazd..teda vynos :lol:

teraz to vyzera ze mozno v nedelu by sme sli Chatu pod Suchym a nieco okolo tam, mozno aj s nejakym lokalnym sprievodom, ale ja to nedohadujem takze neviem vlastne nic :D
28.07.2017 - 22:35:42
00
zajtra ideme do bilej ,nedelu teoretise moze byt len z chaty bud jedlovina alebo krvava ,vsetko premiera s novym tátošom ,dnes som bylku poskakal na nasich trailoch a salamandra je ZVER nepocul som vlastne dopady uplne hladunky chod sagy zatial vidla25 tlmic 28 takze po chate mozme dat aj nieco v kunerade ak bude malo ;)
28.07.2017 - 22:47:22
00
Jedlovina je momentálne nejazditeľná, pretože niekto sa nudil, zobral pílu a rezal stromy zrejme po celej dĺžke takže všetky stromy popadali cez trail ...
29.07.2017 - 15:01:14
00
Ty kks to je zle
29.07.2017 - 17:21:28
01
:doh: zajtra asi cca 830 (ak pojde vsetko ako ma) budeme v Krasnanoch v servisnom stredisku tlmicov a sedloviek :lol: spoliehame na miestny sprievod :)
29.07.2017 - 18:42:58
00
Dame generala? 8.30h ? Ty vole :D
29.07.2017 - 19:16:01
00
velke dakujem Lapierreovi - super trasa a super trpezlivost :) aj pocasie skvele vybavil :D prvy krat mam z bikovania plece otlacene, ale oplatilo sa :) a este ako hulvati sme mu vyzrali a vyslopali obydlie...takze sme dlznici, snad budeme vediet nejako splatit :) keby bol Lapierre z BA, tak by som ho premenoval na Lapierrex..to ze dole kopcom to bolo bez sance som vedel, ale ze aj opacnym smerom,...je to dupac, pozor! :muscle:

no a nabuduce sa nezakecat pri natierani opalovacim kremom :headbang:
30.07.2017 - 21:56:06
05
aby sa to nekrizilo dvomi temami pridavam odkaz
post1271105.html#p1271105
01.08.2017 - 22:54:28
03
Kópia z AM EN FB:
Zdravím hoši, hlavne Žilina a okolie. Vcera som siel jazdit na trail (neviem presne ako sa to vola a ci to ma nejaky nazov) cestou na Chatu pod suchym sa da odbocit v lavotocivej zakrute a spustit sa dole do hory, konci to potom v Nezbud Lucke. Minule som tam bol prvykrat a zapacilo sa mi to tak som siel vcera zas. Oproti minulajsku tam vsak uz bol hned na zaciatku v zjazde umyselne zrezany strom a padnuty presne na chodnik, par metrov dalej to iste + zrezane hrubsie konare zo stromov presne cez chodnik. Pokracoval som dalej a zrazu pocujem nejake suchoty, zastal som a to nejaky chlap, udajne polovnik, zliezal zo stromu a v ruke drzal fotopascu, vyzeral byt celkom prekvapeny ze sme sa tam takto stretli. Najprv ma posielal nech idem dalej ze co stojim ale potom sme sa dali do reci a skoncilo to da sa povedat pri hadke. Spytal som sa ho ci tie zrezane stromy a konare cez chodnik su jeho robota zamozrejme zapieral a potom mi zacal vykrikovat ze nam ***** sa tam chodit spustat na bicykloch, ze tam nemame co robit, ze plasime zver, no proste klasicke ***** reci frustrovaneho drevorubaca alebo polovnika, zacal sa mi vyhrazat ze tam ma rozmiestnene fotopasce a ze od dnes to tam budu strazit aj s ochranarmi a ze by som to mal hned za 50€ a podobne sracky. Na to som zacal donho davat ja ze nech sa spamata a pozre sa co tam robi tou tazbou ze je to narodny park a ako to tam vyzera a on ze to su sukromne pozemky ze si tam mozu robit co chcu. No proste klasicka vymena nazorov s takymto ***** co nikam nevedie... Preco to sem pisem? Potom ked odchadzal zacal si mrmlat ake poriadky s nami narobi a mimo ineho som zapocul aj nejake vyhrazky tak radsej bacha chalaniska ked tam pojdete jazdit!!! Ja sam som uz mal ***** zjazd lebo som siel radsej pomaly ci mi tam ten pičus nenatiahne kdesi nejake lano ked vedel ze tadial pojdem a bol som sam tak aj to bolo napiču. Ja len toľko, športu zdar!
03.08.2017 - 11:16:27
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up