Aj napriek svetelnej rychlosti som to nedal asi ma limitoval hardtail :)
03.06.2022 - 09:38:23
00
By ma zaujimalo čo je to večer, čas. :) nerýpem pýtam sa. Koniec koncov, sme návštevníci oni sú doma, zver rôzneho druhu. Foto máš 😁
03.06.2022 - 11:08:30
01
Vcera som nasiel v sedle Prasive pod Mincolom dva kusy cyklooblecenia. Komu chybaju, napiste o co sa jedna, rad vratim.
03.06.2022 - 21:03:34
01
Nebolo az tak neskoro, pred 6, pisal som aby ste si dali pozor.
04.06.2022 - 20:07:56
01
hej...dam si pozor takym sposobom, ze tam rok nepojdem.
06.06.2022 - 09:49:23
00
? Seriozne či ironia? Takto keby beriem všetko z domu nevyjdem. Ako byť opatrný Ok no s mierou.
06.06.2022 - 10:40:00
04
artsvk napísal:
Hitparada to nie je, co uz, cera som siel cez tazky stranik hore a zas tam supli dalsi kusok lesa dole, to ma stve viac... inak ten makadam tam je mozno vysypany lebo som tam zopar krat uz videl saskovat par ludi s takym jeepom, zeby predprirava pre stavebne strojea nove chatky? 🤔

O novych chatach neviem nic ale miestni chatari tam mali problem vyjst autom a casto tam sypali kadejaky bordel vratane ostrych crepov z tehiel a dlazdic, takze za mna je strk lepsi aj ked mohli dat jemnozrnny. Tazba v okoli starej zjazdovej ale prebieha uz od SP v endure a asi bude pokracovat. Niektore pozemky v okoli su ale vedene ako luky, tak tych sa to snad moc nedotkne.
06.06.2022 - 11:43:56
00
no "parada" :facepalm:
niekto by si zasluzil
09.06.2022 - 14:34:51
00
Vsak nech sa prihlasi teraz.
09.06.2022 - 15:53:15
00
Už som to zachytil aj na fanpage OKO trails, pridám 2 komentáre. AK to je pravda, a celá pravda tak ten chalan čo to urobil bol primitív a podľa mňa rýchlokvasený cyklista, čo bajkuje lebo to je moderné tak posledné 2 roky od začiatku korony, toto by normálny chalan z komunity neurobil (a skromný tip - elektrobiker). Avšak, je možné že sme počuli len 1 stranu a v kľude to mohlo byť aj opačne, že zaútočili prvý pešiaci, takto by si vytvorili krásne alibi keby náhodou niekto niečo... aspoň vidno, že sa dá krásne niekoho očierniť v prípade že by to bolo len čiastočne pravda. Užívajte víkend má byť pekne.
10.06.2022 - 12:43:04
00
artsvk napísal:
Už som to zachytil aj na fanpage OKO trails, pridám 2 komentáre. AK to je pravda, a celá pravda tak ten chalan čo to urobil bol primitív a podľa mňa rýchlokvasený cyklista, čo bajkuje lebo to je moderné tak posledné 2 roky od začiatku korony, toto by normálny chalan z komunity neurobil (a skromný tip - elektrobiker). Avšak, je možné že sme počuli len 1 stranu a v kľude to mohlo byť aj opačne, že zaútočili prvý pešiaci, takto by si vytvorili krásne alibi keby náhodou niekto niečo... aspoň vidno, že sa dá krásne niekoho očierniť v prípade že by to bolo len čiastočne pravda. Užívajte víkend má byť pekne.


Presne toto maju Slováci v krvi - robiť z obete vinníka, nech sa deje hocičo. Je to priam geneticky zakorenené v majorite.
10.06.2022 - 12:53:08
02
powarc napísal:
Presne toto maju Slováci v krvi - robiť z obete vinníka, nech sa deje hocičo. Je to priam geneticky zakorenené v majorite.

Ja robím z obete vinníka? Ešte raz si to prečítaj, ak nepomôže, skús druhý krát a ak nepomôže tak ešte raz. ;) Život ma vcelku naučil dôveruj ale preveruj, takže za svojím si stojím.
10.06.2022 - 13:02:26
01
Spochybnujes to, pritom nemas nato ziaden argument. Vsak nech sa cyklisti ozvu, nikto im nebrani.
10.06.2022 - 13:25:32
00
pochybujem, že sa cyklisti ozvú. Nikto prakticky nemá ich opis, takže sú nevypátrateľní. Skôr dúfam, že to nepobúri verejnosť natoľko, že sa nenájdú jedinci čo budú zapratávať traily - v lepšom prípade konármi a kamením.
10.06.2022 - 13:42:42
00
palo14 napísal:
Spochybnujes to, pritom nemas nato ziaden argument. Vsak nech sa cyklisti ozvu, nikto im nebrani.

Akože nemám argument. Veď píšem ak to je pravda, tak ten bicyklista je asociál a zaslúži si minimálne bužírkou po zadku a paprčiach aby sa týždeň nepostavil, nech to už druhý krát neurobí. Avšak dopĺňam, že podobným spôsobom by sa dala ľahko zmanipulovať mienka. Vieš ono pre tento účel sa dávajú pred podobné správy keď nemáš výpoveď z oboch strán, slovné spojenia ako "podľa výpovede", "údajne došlo", etc.
10.06.2022 - 13:48:23
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up