ja uz som na to prisiel.mu :idea: :mrgreen: musis ich tam vkladat od poslednej.a len 10 max.potom nova prispevok......
20.10.2008 - 08:55:20
00
sikmo nejako ma to zmohlo uz som dostal aj 2krat krc do stehna tak radsej tlacim tresku a dva rozky a vyhybam sa praci.... :wink:
piatok hokej a piwrnce,sobotu hokejball .a 3 h bowling ,nedelu dupacka s vami..a pondelok mrzak :?
20.10.2008 - 08:58:27
00
az na to ze fotky su v opacnom poradi... :roll:
a na jednej som sa sekol v nazve,spravny je:"vyslap na vrchol Zrnova 854,4"... :oops:

pekné fotos....nabudúce si do camelu pribalte motorovú pílu :? na to drevo.....a aj blato bolo pekné.. :P
20.10.2008 - 09:02:20
00
sikmo nejako ma to zmohlo uz som dostal aj 2krat krc do stehna tak radsej tlacim tresku a dva rozky a vyhybam sa praci.... :wink:
piatok hokej a piwrnce,sobotu hokejball .a 3 h bowling ,nedelu dupacka s vami..a pondelok mrzak :?

zihadlo, za aký klub hráš hokejbal??? ...ja som hrával za CAJMANS,len tento ročník nejak nemám čas..... :cry:
20.10.2008 - 09:08:47
00
ja len tak hrackarsky podlhej dobe na tehlaku pri 7icke skole.....aj tak polka ludi neprisla tak sme draftovali male deti a dvoch malych hokejistov.....na 2 h to aj tak stacilo...
20.10.2008 - 09:20:44
00
kks Little Fox ! ty čo tam v tom obilí kakáš? :shock:
.
ale chlapci vysmiati celý den jak tri lečá :D :D :D
20.10.2008 - 13:37:04
00
kks Little Fox ! ty čo tam v tom obilí kakáš? :shock:
.
ale chlapci vysmiati celý den jak tri lečá :D :D :D

4letchaaaaaa!!! :lol:
20.10.2008 - 14:33:52
00
tak to budes mat den na oddych,pridem az v utorok :)

warzone: ja mozem az v stredu -dufam...tak ak by ste chceli mozme cosi spachat...tak ca.o tej 4....moja oblubena trasa-opatovska dolina-machnac-velke luky-omsenie-kamenne vrata-po cervenej zajzd do teplic...a ak by stale nestacilo tak po zltej z teplic do opatovej :wink:
..krasna dynamicka jazda-krasne zjazdy a aj vyzivne vyslapy..! :twisted:
...ale aj cokolvek ine mozne-myslim ,ze ako amenak mas rad hlavne tie zjazdiky,tak najdeme nejake zaujimave singliky!... :lol:
20.10.2008 - 14:39:15
00
shickmo dufam ze aspon cez tyzden budes jazdit "doma" v tn, inak sa tema vdaka tvojim prispevkom moze premenovat na "bikovanie z TN" po vzoru akcii typu "von z mesta".. :)
vo stvtrok alebo piatok ti doveziem tu slubenu energiu, slecny mi to vyvarili do 4 chuti, ak budete planovat vylet po okoli tn v rozsahu 60-80km bez prestojov na pive (az v TN) pocitajte so mnou aj marcelom, mozes to hned skusit :)
20.10.2008 - 15:41:42
00
Mno konečne som sa dostal na net ...

Aj ja Vám dakujem chlapci. Tebe Šikmo nie! bol si skor na kopci ako ja, a to sa nerobí! :D :D Aj tak som ťa nechal :P . Celkovy uspech akcie bola hlavne vyrovnanost jazdcov jak hore tak dole v dosledku coho to bolo plynuje a sudrzne. :) Kludne aj o tyzden, prehupneme sa na vychodnejsie hrebene. Pripadne chata :P .

To su vsetky foto? :)
20.10.2008 - 15:49:02
00
... ani "vesele povinnosti" nezakazuju bikovat v inom prostredi, tak sme sa s Nickou povzili trochu dalej od TN, no predsa.... RK :lol:

Prílohy:

este s usmevom.jpg
este s usmevom.jpg 246.8 KiB thumb_up0thumb_down

20.10.2008 - 22:37:58
00
Mno konečne som sa dostal na net ...

Aj ja Vám dakujem chlapci. Tebe Šikmo nie! bol si skor na kopci ako ja, a to sa nerobí! :D :D Aj tak som ťa nechal :P . Celkovy uspech akcie bola hlavne vyrovnanost jazdcov jak hore tak dole v dosledku coho to bolo plynuje a sudrzne. :) Kludne aj o tyzden, prehupneme sa na vychodnejsie hrebene. Pripadne chata :P .

To su vsetky foto? :)

nie su vsetky nechcelo sa mi setko prerabat na male, este je asi 10 nepublikovanych...... :roll:
21.10.2008 - 06:17:54
00
warzone: ja mozem az v stredu -dufam...tak ak by ste chceli mozme cosi spachat...tak ca.o tej 4....moja oblubena trasa-opatovska dolina-machnac-velke luky-omsenie-kamenne vrata-po cervenej zajzd do teplic...a ak by stale nestacilo tak po zltej z teplic do opatovej :wink:
...ale aj cokolvek ine mozne-myslim ,ze ako amenak mas rad hlavne tie zjazdiky,tak najdeme nejake zaujimave singliky!... :lol:

zabudas ze o 18 tej uz je tma suhajko za dve hodky to urcite nedate...
ja som rozmyslal dnes ze vybehnem na dve hodinky....ale ak mi dne dojdu platnicky -budem vedet o 14.45h chcem vyrazit o 16tej od posty v meste vyzdvihnem nahodim frcim ....
21.10.2008 - 06:21:55
00

ok,tak teda zajtra :) uhadol,zjazdiky,singliky mnam :p tempo dufam na pohodu... ja sa pojdem asi trochu rozjazdit uz dnes.
edit: zihadlo ako? kde??? :)
21.10.2008 - 08:13:44
00
Po tej cervenej zjazdovat teraz v tom listi to bude rachot. Ozvite sa mi ked tu niekde budete :wink:
21.10.2008 - 08:16:12
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up