Gratulujem Bea. Inak na campe ste boli s Katkou minimalne vy dve v pozicii, ktora by sa dala nazvat "zalostne technicky hendikepovane". :) A cuduj sa svete, aj Katka uz ma novy stroj ako sa patri. Sranda je, ze za posledny rok kupili nove bajky snad vsetky holky co poznam. :)

Ďakujem Roman, ani som netušila, že sme s Katkou na tom až tak zle :shock: . Ale vyšľapali sme všetko, čo aj ostatní, aj keď sme sa vďaka našim strojom možno viac natrápili. ( to by som v živote nepriznala :D )
Katke gratulujem a dúfam, že je taká šťastná ako ja a že sem hodí nejaké to foto.
S Ďoďom sme včera absolvovali krátku trasu a zisťujem, že každou minútou sa na tom mojom novom bicyklíku cítim lepšie, istejšie, technicky zdatnejšie - no proste super. Tak nech mi to vydrží.
27.08.2009 - 09:03:08
00
Dnes boli zásnuby :oops:

Ak Tý dvaja budú mať potomkov tak to budú riadne križovatky :lol:
27.08.2009 - 09:31:43
00
:lol: :lol: :lol:
nasadíme pás cudnosti :lol:
abo ne ? :oops: :lol:
27.08.2009 - 11:02:28
00
pás čudnosti??? :lol:
btw.gratulujem novým majiteľkám bicyklov, nech jazdia samé
27.08.2009 - 11:12:22
00
nooooooo, trošku im asi budeme musieť pomôcť :?
27.08.2009 - 11:17:25
00
Jezus teraz si na rade ty :mrgreen:
Ja nie som holka, takze ja nemam narok. :) A okrem toho, uz predsa mam od augusta doma novy. Uz by som ho pomaly mal spojazdnit, ale bojim sa, ze potom uz na to stare hrdzave zabradlie (podla Turbiho) ani nesadnem. :)

ja nie :mrgreen:
A si si ista? Ani cestak? :)

Ďakujem Roman, ani som netušila, že sme s Katkou na tom až tak zle. :shock: Katke gratulujem a dúfam, že je taká šťastná ako ja a že sem hodí nejaké to foto.
Praveze ste na tom boli velmi dobre, len vase bajky na tom boli zle. :) A kedze Katka sem pozrie tak raz za pol roka, tak dam foto za nu. A musite jej potom vysvetlit, ze strieborna co si kupila je ee a ze v ciernej je ten bajk ovela krajsi (odo mna si to nechce nechat vysvetlit). :)

Prílohy:

SJ_FSR_comp_satin_silver.jpg
SJ_FSR_comp_satin_silver.jpg 191.14 KiB thumb_up0thumb_down

27.08.2009 - 11:23:55
00
Všetci, ktorí ste v sobotu boli na krátkej trase si určite spomeniete, ktorý bike som testovala a len tak zo srandy povedala, že toto je môj nový bicykel. Ani som netušila, akú pravdu som vtedy vravela ........... A SEN SA STAL SKUTOČNOSŤOU ..............

:shock: uaau to je super. :wink: To ako je možné?? Želám Ti veľa pekných kilometrov s novým bajkom.


z Cyklo Campu: "Moj nový bicygeľ" - video :!:

http://www.edisk.cz/stahni/89902/BeaGT.wmv_2.87MB.html
27.08.2009 - 12:29:23
00
wau, no tak to som veru zvedava na tu zmesku videi :P bea, ideeeeees :lol:
27.08.2009 - 12:33:14
00
strieborny je lepsi pre zensku
27.08.2009 - 12:53:42
00
Jezusko, hehe, skoro Ti to vyslo, ale cestacik bol uz predsalen davnejsie ako pred rokom :wink:

P.S. Katka, musim suhlasit s Jeziskom - aj ja sa jednoznacne priklanam k tej ciernej :wink:
27.08.2009 - 13:14:54
00
:shock: uaau to je super. :wink: To ako je možné?? Želám Ti veľa pekných kilometrov s novým bajkom.


z Cyklo Campu: "Moj nový bicygeľ" - video :!:

http://www.edisk.cz/stahni/89902/BeaGT.wmv_2.87MB.html

Jéminku, to video nieeeeeeeeeeeee. Idem sa červenať do zákulisia :oops: :lol:
Ale vďaka Lukáš - dobre sme sa s kolegynkou nasmiali :lol:
Ja ani neviem , ako sa to všetko zomlelo - bolo to také spontánne a nabralo to taký spád, že ..... že až je môj :shock:
27.08.2009 - 13:45:16
00
Praveze ste na tom boli velmi dobre, len vase bajky na tom boli zle. :) A kedze Katka sem pozrie tak raz za pol roka, tak dam foto za nu. A musite jej potom vysvetlit, ze strieborna co si kupila je ee a ze v ciernej je ten bajk ovela krajsi (odo mna si to nechce nechat vysvetlit). :)


UFFFFFFFFF, tak toto by som doma zniesla :D
Ale som rada za to, čo mám - skromnosť nadovšetko :lol:
Čierny alebo strieborny? To je vec vkusu. Ale ja osobne sa prikláňam k čiernej variante.
27.08.2009 - 14:32:01
00
A mne by sa pacil aj bielo zelenej :lol: :wink: Hoci spešl mi moc tvarovo nechutí :( A tuto lastovicku som pred chvilkou zachranil, ked havarovala pri snahe pretiet cez zatvorene okno :shock:

Prílohy:

lastovicka.JPG
lastovicka.JPG 207.75 KiB thumb_up0thumb_down

27.08.2009 - 15:21:16
00
sa cudujes, ked mas take ciste okna..
keby si ich mal spinave, nechcela by preletiet ;)
27.08.2009 - 15:39:00
00
Prave preto ja okna zasadne neumyvam. :lol:

Missy: Ked som pisal, ze za posledny rok, tak som myslel od zaciatku minulej sezony. No ale nevadi, napisal som "snad vsetky", tak Ty proste musis byt ta vynimka. :)
27.08.2009 - 18:51:14
00
keyboard_arrow_up