Cyklo Camp Poráčska dolina 2010

04.08.2010 - 08.08.2010
XC preteky
Poráč (Slovensko)

Propozície
Zúčastnených bikerov (5)
kEny0nkiripadePolovladika
V BA tak mozeme dat dvakrat Biely Kriz- Pezinska baba a to sa len zpolovici zamakame ako na niektorych kopcoch okolo Poraca.

Heh .. sorry ale na toto mi nedalo nereagovat. Z BK na Babu je len velmi zvolna do kopca ... ale to neznamena, ze v MK v tejto oblasti nie su kopce , je ich tu dost, mozno nie extra dlhe stupania, ale zamakat sa da. A kusok za Babou uz najdes aj hodne slusne stupania a aj dost dlhe.Takze kvoli kopcom nemusis cestovat 300km :lol: (bohuzial ale sotolinovych zvaznich je tu malo, velmi malo .. teraz po dazdi je to zleeee).
09.08.2010 - 15:10:00
00
ako vzdy, nadherna akcia, lepsia ako pred rokom a horsia ako na buduci rok... :lol:

Spisiaci, dakujeme za organizaciu, ostatni, dakujeme za super kolektiv... draha spokojna, ja spokojny, krpec bol taky zmoreny, ze prespal v aute celu cestu az domov (s vitaznym macikom v naruci) :rock:

o rok opat... :y:
09.08.2010 - 15:21:51
00
Vsetkym ucastnikom a hlavne organizatorom srdecne dakujeme za moznost byt s vami pocas dvoch vecerov. Nasou ucastou sme chceli nasim mladym ukazat, ako sa zije v kempe v case, ked sa nebikuje. Ich rozhodnutie sa do Porackej doliny o rok vratit aj s bicyklami ako plnohodnotni ucastnici kempu nas milo prekvapilo a nastartovalo nas zacat po case konecne vazne bikovat :)
robka2, Lali, Majka, Jejo a ja

par foto z vecera:
http://www.sendspace.com/file/94dros
09.08.2010 - 15:39:41
00
Heh .. sorry ale na toto mi nedalo nereagovat. Z BK na Babu je len velmi zvolna do kopca ... ale to neznamena, ze v MK v tejto oblasti nie su kopce , je ich tu dost, mozno nie extra dlhe stupania, ale zamakat sa da. A kusok za Babou uz najdes aj hodne slusne stupania a aj dost dlhe.Takze kvoli kopcom nemusis cestovat 300km :lol: (bohuzial ale sotolinovych zvaznich je tu malo, velmi malo .. teraz po dazdi je to zleeee).


Suhlasim, ja som to skor bral ako poklonu Spisu kedze na trening podla mna momentalne je tam toho o dost viac, aj ked poznam aj ine zakutia Karpat ako napr. Velka Homola, Smolenice, Lozorno a podobne...najviac vsak Karpatom ubrala veterna kalamita, z ktorej sa budu spamatavat este min 3 roky-- napr. super singel z Kamzika do Krasnan, Zjazd do Pezinka cez les od Baby, cesta z Maleho Slavina smerom na Kacin, Od Zochovej dolu do Modry po singli a podobne...ale nejdem sa stahovat... jak sa hovori, biker si musi najst trasu aj keby ho rezali :nod: Medzi moje top momentalne patri Dlha Stupavskeho maratonu-- proste genialita
09.08.2010 - 15:47:31
00
Najprv som mal obavy z toho, ze sme v piatok "priniesli" zle pocasie :rain: ale rano ... :rofl:
Uz od 5:00 som vonku behal po okoli a nevedel sa dockat, kedy to uz konecne vypukne.
A stalo to za to! Este teraz mam zvysenu zasobu endorfinov a usmievam sa na vsetkych naokolo ako nejaky :swear:

Hodnotenie akcie pre tych, co radsej "citaju" obrazky:
t1.gstatic.com t3.gstatic.com

Organizatorom: :y: :clap: :clap: :clap:
... a dufam ze na buduci rok uz na plnu palbu od stredy vratane NightRide & Censored... :devil:
09.08.2010 - 16:14:09
00
ako vzdy, nadherna akcia, lepsia ako pred rokom a horsia ako na buduci rok... :lol:

Spisiaci, dakujeme za organizaciu, ostatni, dakujeme za super kolektiv... draha spokojna, ja spokojny, krpec bol taky zmoreny, ze prespal v aute celu cestu az domov (s vitaznym macikom v naruci) :rock:

o rok opat... :y:
Ako najmladsi ucastnik si macika plnym pravom zasluzila a bolo strasne mile ako si ho stiskala este aj v nedelu :clap:
K organizacii snad len tolko. Urobili sme co bolo v nasich silach. Ak nebolo vsetko TIP TOP tak ste to snad ani nepostrehli, ale na 100 % sa to pripravit neda, pretoze sa do toho namontuju nepredvidane okolnosti. Na poslednu chvilu sme riesili rošady s ubytovanim kvoli sobotnajsej oslave, co nam narusilo komfort pocas sobotnajsej zabavy. Myslim, ze pan riaditel je nam nieco dlzny a to od neho aj dostanem :lol: A ak sa nic nestane tak na buduci rok to zuzitkujeme. Huups prave som napisal nieco za co ma v klube dobodaju spicami :-) alebo dobiju najmensou pumpickou co najdu :rofl: Takze az vsetko zosumarizujeme, upraceme a vyhodnotime, tak prideme aj k nejakemu zaveru co dalej. Rozbity areal snad kazdy prezil, ale o to to bude na rok krajsie. Co sa tyka tras. V okoli Poraca to uz mame komplet prejazdene. Myslim ze po tomto rocniku uz kazdy vie, ze KRATKA neznamena LAHKA :lol: Na kazdej trase sa naslo vsetko to co horska cyklistika ponuka. Verim ze aj bikeri a bikerky si vdaka tomu posunuli svoje jazdecke limity o trosku vyssie :clap: Drobne urazy ma trosku mrzia, ale to sa jednoducho stava. Vsety sme dokazali osetrit priamo na vyjazde takze investicia do lekarniciek bola spravna volba. Najvecsia novinka PORACSKE SVETLUSKY dostala aj mna samotneho. Bol to uzastny zazitok vidiet ako sa v totalnej tme hadia svetielka. Takze este raz vdaka vam vsetkym za ucast boli ste fajn partia s ktorou sa rad stretnem kedykolvek. Ak uz nikde inde tak snad o rok opät v Poraci :hai:
09.08.2010 - 16:24:51
00
Mohol som prísť iba na víkend )-:, ale prišiel som (to by som si nenechal újsť) a neľutujem to. Bolo mimoriadne výborne, perfektne, krásne, zábavne, dzivo a bujaro :D ;)

Ešte dnes nad ránom keď som išiel spať, tak mi hučala v hlave melódia "xyz to je homosexuál, hej! homosexuál, hej!..."
za to "xyz" sa dalo dosadiť Turbi, Upsik, Kapela, Cyklo Camp, .... asi všetko možné :-D


Fotka zo soboty: Siki ako prvý pocítil nízku teplotu tej vody ... neskôr aj ja :D
Príloha:
IMG_0538.JPG

No ak deň predtým mi spomínal Koci s Mišom,že tá voda je studená nemyslel som,že to bude
také kruté,ale som za každú srandu a Mišo ma k tomu,aby som do tej vody vliezol vyprovokoval.
Noo kto s chlapov nevidel ako sa dajú vlašské orechy zmeniť za arašídy behom pár sekúnd tak nech tam vlezie :$ ,ale 22 v žimnej vodze :lol:
09.08.2010 - 16:37:21
00
Dakujeme vsetkym za vybornu akciu!!! Zvysok Kidakovej rodiny (Zuzka , Dominik, Andrejko a babka Marika). O rok urcite znova, dufam, ze bez hematomiku na lavom stehne a s ,,NOVYM,, ...
Kidakova zena :rofl:

Zuzka neboj zvýšim si svoju zdravotnícku odbornosť a bude :y:dúfam,že rany sa hoja dobre bez komplikácií a odkaz pre ostatných:
V rukách členov klubu MTB Spiš ste v dobrých rukách ;)
09.08.2010 - 16:45:33
00
Napriek tomu, že som s touto gay partiou strávila len jediný deň, už teraz viem, že to, čo som tam počula, videla a zažila sa len tak zabudnúť nedá.To znamená, že o rok sme tam ako platní členovia tohoto homosexuálneho zoskupenia. A keď bude treba, tak aj Tonka prinútim konvertovať v orientácii.
Tým všetkým chcem povedať, že sa mi moc páčila celá idea a charakter Poráča, viem si predstaviť o čom to je. A ďakujem, že sme s Vami mohli stráviť perfektný deň.
Teší ma moc, že pod doteraz imaginárnymi virtuálnymi nikmi si zrazu budem vedieť predstaviť konkrétne osoby - LubaBuba, Wilkinsona, Jezusa, Lapalomu, Pisosipa.Čo na tom, že sú to homosexuáli, na tom predsa nezáleží.


Naposledy upravil alena zdravotacka dňa 09.08.2010 - 19:24:10, celkovo upravené 1 krát.

09.08.2010 - 17:31:28
00
Nooo, jak čítam tak som prišiel o super Homosexualnu akciu...ale na budúci rok tam určite dojdem.
09.08.2010 - 17:56:25
00
Drotar; akcia svetluska bola fakt super, verim ze vela bikerov videlo ze aj v noci sa da fajne zajazdit a dokonca aj zoservisovat vyplet 8) TYMTO SA CHCEM PODAKOVAT TURBI-mu ZA POMOC a vlastne to bola jeho zasluha ze som odjazdil z Icemanom najviac kilometrov

mimochodom akurat davam dokopy bike a zistil som ze okrem vela zazitkov som si doniesol domov este jeden maly suvenir (vid. foto)

UST forever

Prílohy:

DSC_0005.jpg
DSC_0005.jpg 406.1 KiB thumb_up0thumb_down

DSC_0004.jpg
DSC_0004.jpg 370.21 KiB thumb_up0thumb_down

DSC_0002.jpg
DSC_0002.jpg 401.18 KiB thumb_up0thumb_down

09.08.2010 - 18:04:07
00
Ja nemam hlas ... ale zazitkov mam kopeeec
Bolo uzasne - ludeee, vyjazdy, tancovacka .... a tombolaaaa ... este aj dnes som si tu prilbu obzeral a skusal (pre mna prva cena jednoznacne)
A pani manzelka vas tiez pozdravuje a velmo ste ju potesili, ze fasa ludeeee sme ... aka fajna partia a ako sa vieme bavit a spolu travit cas ... no nist ... zase raz viac rozumie tomu, preco sa s vami musim stretavat ... :-) :inlove:
A nakoniec, ze do buduceho rocnika mam pripravit aj synatorov, aby mohli prist na cemp ... tak som zvedavy ci tam o rok budeme 4 lagondovci ...
09.08.2010 - 18:21:06
00
Takze nieco z Censored :-)

Prílohy:

Komentár súboru: Geravy
censored3.JPG
censored3.JPG 187.69 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Geravy
censored2.JPG
censored2.JPG 192.35 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Namestie
censored1.JPG
censored1.JPG 163.69 KiB thumb_up0thumb_down

09.08.2010 - 21:08:22
00
A este nejaky mix

Prílohy:

klobina.JPG
klobina.JPG 123.48 KiB thumb_up0thumb_down

Polo1.JPG
Polo1.JPG 127.64 KiB thumb_up0thumb_down

partneri.JPG
partneri.JPG 153.42 KiB thumb_up0thumb_down

09.08.2010 - 21:35:54
00
Nuz a Pamela ako zjav Cyklo Campu si zasluzi solo prispevok :-)

Prílohy:

pamela.JPG
pamela.JPG 134.64 KiB thumb_up0thumb_down

09.08.2010 - 22:05:24
00
keyboard_arrow_up