Cyklo Camp Spiš

03.08.2011 - 07.08.2011
Nesúťažné podujatie
Hnilčík - Mráznica (Slovensko)

Pozvánka, Foto
Zúčastnených bikerov (38)
BejátkaBERCOBreercarbonmdanix64dannidrotarfoggiegekonkochamichose_666icemanJezusjfabjonsakKaskaKidakkirilakkolapalomaLuka_sMarlenMeridaDanyMinikinmiroslavkucerikmisenonalinipetergpisosipPoloRaBarobka2rootsaldiSlafkoSTNstrapatyZubcek
Tou kartou sa platiť dá,ale len v Tuzexe. :lol:

Pozor na taketo vyjadrenia! Pretoze zacnu chodit na MTB club Spis cudne faktury... ;)
17.08.2011 - 23:09:55
00
Srandicky srandicky, ale pre nas to cele skoncilo az vcera, ked sme financne cely ten cirkus uzavreli :) Este doriesime storna, posleme nezucastnenym balicky a konecne mozeme jazdit s cistou hlavou. Takze vdaka vsetkym ucastnikom za vybornu atmosferu a celej partii z klubu za pomoc pri organizacii :handshake: . A o rok snad DOVI na Cyclo Camp Spiš 2012 \o/ PS : ak mate nejake pripomienky, postrehy ohladom tohto rocnika kludne to napiste sem alebo na :e: mtbclubspis@gmail.com
18.08.2011 - 06:35:04
00
Tak ja napisem. :) Moje postrehy/tipy by som rozdelil na 2 casti:

1. trasy
Dlhe trasy zachovat aj do buducna v tejto narocnosti, zbytocne im nepridavat nejake hluche km len aby mali vsetky dlhe 70+ km a pod. Takto to bolo fakt super a dokazali sme si uzit vsetky tri dlhe trasy po sebe. :y: A o to hlavne ide kedze sa jedna o dovolenku, no nie? :) Cize pochvala (aj za to uz spominane prijemne tempo). A prosim zaradit do aspon jednej trasy aj Palenicu - bola blizko, takze ma trochu mrzi, ze sme ju neabsolvovali (bol na to priestor v piatkovej dlhej). A velmi rad by som siel aj na Slubicu a Rajtopiky - pokojne sa da spravit jeden den pre zaujemcov trasa aj tak, ze sa presunu na start kusok autami aby to nebolo 110 km na bajkoch. :)

2. zurka house
"logistika": Ak to bude opät v Mraznici, tak by sa zislo doriesit navrat zo Zurka housu do hlavnej budovy, ktora sa od 21h zamykala. Ked su na izbe traja ludia a jeden chce uz ist spat, tak automaticky berie kluce od izby a ti dalsi dvaja su potom viazani na to, ze musia striehnut kedy sa chysta odist niekto dalsi, inak sa na izbu nedostanu. Priznam sa, ze jedine rozumne riesenie co mi napada, je mat pre kazdu izbu 2 kluce od vchodu (nic lepsie som nevymyslel). Ale ked sa nepodari to vyriesit, tak prezijem. :)
"catering": Zisiel by sa trochu sirsi sortiment pochutin v Zurka house nez len 2 druhy chipsov (potom uz len jeden), male slane tycinky (potom uz ziadne) a male arasidy. Bolo by super, keby sa tam dalo kupit aj nieco "normalne" pod zub a pritom jednoduche na pripravu (toasty, bageta a pod.) - predsa len ked sa clovek naveceria o 18:30, tak o 22h je uz poriadne hladny kedze cely den bol na bajku a nevyvaloval sa pred TV. :)

Takze tolko za mna. A dufam, ze nebudem teraz vyzerat ako nejaky nespokojny ucastnik - ja som bol velmi spokojny. :)
18.08.2011 - 12:47:03
00
"logistika": Ak to bude opät v Mraznici, tak by sa zislo doriesit navrat zo Zurka housu do hlavnej budovy, ktora sa od 21h zamykala. Ked su na izbe traja ludia a jeden chce uz ist spat, tak automaticky berie kluce od izby a ti dalsi dvaja su potom viazani na to, ze musia striehnut kedy sa chysta odist niekto dalsi, inak sa na izbu nedostanu. Priznam sa, ze jedine rozumne riesenie co mi napada, je mat pre kazdu izbu 2 kluce od vchodu (nic lepsie som nevymyslel). ...

Kedze okna na 2. poschodi nie su velmi vysoko, na kazdej izbe by malo byt vrecusko s drobnymi kamienkami (strkom), ktore by si brali zvysni ucastnici (pripadne by sa aj podelili) a pri navrate do hlavnej budovy by ich hadzali do okna, aby im spiaci spolubyvajuci zhodil(i) kluce (takto som to riesil s tym rozdielom, ze kamienky som musel v noci hladat) :rofl: :rofl: :rofl: . Ale uznavam, ze Jezusove riesenie je sofistikovanejsie, aj ked necibri presnu musku :clap: .
18.08.2011 - 13:44:19
00
Tak ono napadov som mal viacero, tak dam este jeden - Vladika a Drotar by na striedacku sedeli od 21h v hlavnej budove pri dverach a robili vratnikov az do 4h rano. :rofl:

P.S. Drotar si uz strazenie na chodbe v noci vyskusal (1. rocnik) a slo mu to celkom dobre. Spominas Dodo? :D
18.08.2011 - 13:50:38
00
Roman berieme to normalne ved preto som to sem daval aby sme na buduci rocnik odstranili to co aj nam nepasovalo takze :
1. Trasy : trasy sme navrhli tak aby boli zaujimave z kazdeho hladiska a kazda mala svoj ciel ci uz pekne a zaujimave miesto alebo hreben s peknymi vyhladmi. Hluche miesta sa bohuzial asi vzdy nejake najdu ale s tym asi nic nenarobime. Myslim ze ich vela nebolo. Co sa tyka Slubice, ano je to mozne ale za predpokladu, ze sa niekde do jej blizkosti odvezieme. Inac by to dalo cez 100 km a to je asi nerealizovatelne s takou pocetnou skupinou.
2. Zurka house : Sortiment sklamal aj mna a aj napriek mojej pripomienke sa to velmi nezmenilo. Dokonca mi bola vytknuta konzumacia vlastneho vina, ale to som si bez problemu obhajil, pretoze ziadne vino v ponuke v stvrtok jednoducho nebolo a argument, ze na vychode sa vino nepije som nebral, pretoze vinarov bolo viac dost. Co sa tyka pochutin, majitel v lete Zurka house neprevadzkuje, preto maly sortiment bol na jeho skodu. Kluce od baraku boli problem, pretoze kluce od izieb mal iba po jednej sade. Dam mu to ako pripomienku. A prosim nechcite po mne aby som robil este aj vratnika :-) Staci, ze som sa v piatok staral o deti v skôlke :-D
18.08.2011 - 13:55:14
00
Trasy boli zaujimave a na nejake hluche miesta si praveze nespominam. Ja som tie hluche miesta myslel tak, ze radsej ako natahovat trasu v buducnosti len aby sa dala oznacit ako dlha, tak ju radsej zachovat kludne aj do 50 km a v takejto forme ako boli tie dlhe teraz. :y: Btw. ja za hluche miesta povazujem len velmi dlhe presuny asfaltom po cestach kde nie je nic zaujimave a to nastastie v tej lokalite kde sme boli snad ani neexistuje, lebo vsade (aj na asfalte) su same kopceky/zjazdy/vyhlady, pekne dedinky a krcmy a tak. :)

P.S. OK, vratnika budeme zrebovat kazdy vecer v Zurka house, nech je to spravodlive. :D
18.08.2011 - 14:04:51
00
Tak asfaltu sme sa celkom slusne vyhybali a tie nutne kratke useky snad nikoho neurazili :-) Ked si spominam tak najdlhsi asfaltovy usek bol na nocnom vyjazde, ale ten mi nevadil. Takuto kolonu svetielok som este nevidel :clap: dokonca aj vodic auta v Nalepkove zastal a ukazal :y: na rozdiel od dementneho vodica v Spisskej ktoremu sme v stvrtok pri zimaku kolektivne ukazali :finger: :rofl: :lol:
18.08.2011 - 14:09:52
00
Takuto kolonu svetielok som este nevidel. :clap:

Keby som vedel kade ide nocna trasa, tak by som hned vedel kde sa postavit s videokamerou a zrkadlovkou. Teda keby som nieco z toho mal. :D Teoreticky by nocne video z toho miesta s pohladom na singel malo byt super - svetielka mihotajuce sa v klesajucej sikmine na minimalne polovici dlzky svahu.

Prílohy:

fotopozicia.jpg
fotopozicia.jpg 127.94 KiB thumb_up0thumb_down

18.08.2011 - 14:28:31
00
Kameru som mal na prilbe a druha čihala pri tej zradnej skalke :-)
18.08.2011 - 14:34:32
00
na rozdiel od dementneho vodica v Spisskej ktoremu sme v stvrtok pri zimaku kolektivne ukazali :finger: :rofl: :lol:

Tak to teda bol riadny kretén, som prechádzal posledný a tiež som si ho vychutnal :tmi:
18.08.2011 - 14:35:58
00
Spat treba chodit vo dvojici a postacia vam aj jedne kluce. Niekedy aj jedna postel:)
Vino predavali iba po flasiach, nie podla predpokladanych vypitych deci. Preto sme aj my pili vlastne zasoby.
Automaticku umyvacku bicyklov nevylepsovat, bola perfektna.
Kapelnikov hned od zaciatku nestrkat do vedlajsich miestnosti, ale pekne k nam, nech hraju rovno do ucha.
Uplne na konci pelotonu vzdy ponechat jedneho sprievodcu. Hlavne v noci.
Nenechat sa odradit tymito pripomienkami a pokracovat v akcii aj v dalsich rokoch.
18.08.2011 - 16:12:23
00
Tak ja napisem. :) Moje postrehy/tipy by som rozdelil na 2 casti:

1. trasy
Dlhe trasy zachovat aj do buducna v tejto narocnosti, zbytocne im nepridavat nejake hluche km len aby mali vsetky dlhe 70+ km a pod. Takto to bolo fakt super a dokazali sme si uzit vsetky tri dlhe trasy po sebe. :y: A o to hlavne ide kedze sa jedna o dovolenku, no nie? :) Cize pochvala (aj za to uz spominane prijemne tempo). A prosim zaradit do aspon jednej trasy aj Palenicu - bola blizko, takze ma trochu mrzi, ze sme ju neabsolvovali (bol na to priestor v piatkovej dlhej). A velmi rad by som siel aj na Slubicu a Rajtopiky - pokojne sa da spravit jeden den pre zaujemcov trasa aj tak, ze sa presunu na start kusok autami aby to nebolo 110 km na bajkoch. :)

2. zurka house
"logistika": Ak to bude opät v Mraznici, tak by sa zislo doriesit navrat zo Zurka housu do hlavnej budovy, ktora sa od 21h zamykala. Ked su na izbe traja ludia a jeden chce uz ist spat, tak automaticky berie kluce od izby a ti dalsi dvaja su potom viazani na to, ze musia striehnut kedy sa chysta odist niekto dalsi, inak sa na izbu nedostanu. Priznam sa, ze jedine rozumne riesenie co mi napada, je mat pre kazdu izbu 2 kluce od vchodu (nic lepsie som nevymyslel). Ale ked sa nepodari to vyriesit, tak prezijem. :)
"catering": Zisiel by sa trochu sirsi sortiment pochutin v Zurka house nez len 2 druhy chipsov (potom uz len jeden), male slane tycinky (potom uz ziadne) a male arasidy. Bolo by super, keby sa tam dalo kupit aj nieco "normalne" pod zub a pritom jednoduche na pripravu (toasty, bageta a pod.) - predsa len ked sa clovek naveceria o 18:30, tak o 22h je uz poriadne hladny kedze cely den bol na bajku a nevyvaloval sa pred TV. :)

Takze tolko za mna. A dufam, ze nebudem teraz vyzerat ako nejaky nespokojny ucastnik - ja som bol velmi spokojny. :)

nekecaj,že si bol spokojný ja ťa poznám :rofl:
18.08.2011 - 16:16:03
00
ak mi budete celu noc nosit :beer: na vratnicu, budem vratnika robit ja :rofl: ale nesmie sa stat, ze budem mat prazdny pohar. :lol:
18.08.2011 - 16:16:40
00
Moj postreh: Mrzi stvrtkove neabsolvovanie chodnika (vsak vsetci ucastnici dlhej vieme ktoreho) z dovodu nepolavenia ziadneho z bikerov na znizenie poctu na prijatenu uroven. Tak co s tym v buducnosti? Nejake napady okrem zrebovania den predtym?
A Palenica mohla byt na nocnej... :devil: :rock: :devil:
Ale nie, len zartujem. :lol: (ale ak by bola, isiel by som :D )

A ospravedlnujem sa ze sme zabudli na Veronikine storno a teraz to musite posielat... (myslim balicek, peniaze mame)

BERCO: ale co z takeho vratnika, ktory nacengany spi za dverami a neda sa zobudit? |-)
18.08.2011 - 16:17:15
00
keyboard_arrow_up