Vážení priatelia cyklistiky srdečne vás pozývam na cyklozájazd do chorvatskych Vodíc
v rermíne 07.09.-16.09.2012.Ubytovanie bude v apartmánovom dome Sidro ,po 2-3 osoby na apartmane ,polpenzia a preprava bicyklov ,mechanik ,sprievodca .Je to na 7 nocí.Odchod z Banskej Bystrice .Navštívime Tribunj,Narodný park KRKA ,Šibenik , Pakoštan , Vranske jazero , Murter ostrov a jeden deň plavba na nejaký blízky ostrov podľa dohody.Cena 310 EUR Kontakt "dlhosjano@gmail.com
24.01.2012 - 11:27:04
00
Zdravím,
Môžeš niečo uviesť aj o plánovaných trasách? (dĺžka, náročnosť, pre aké biky ?)
29.02.2012 - 15:13:43
00
no ak chytis hic tak to bude riadne narocne :) ja som siel v juni z pirovacu na murter na dakom pozicanom mtb, su tam take vlnky, celkom pohoda, pripadne sa da pobehat na murteri po vsakovakych chodnikoch mimo ciest. akurat ze vonku bolo cez 30 a na slnku ani nevravim. po 30km mi dosla voda co som mal 1.5L ... :), najvacsia sranda ale bola ze cesta ktorou som isiel bola pri jazde nazad zaplavena prilivom :D
29.02.2012 - 16:22:02
00
Do Chorvátska, Talianska, na Mallorku sa chodí za teplom. To znamená, keď u nás ešte hrozí sneženie, zima, dažde a tam je o 10 stupňov viac. Čiže koniec marca - začiatok apríla.
A tá cena je tiež nejaká divná... Idem tam o mesiac, do hotela 3*, 9 nocľahov s polpenziou (švédske stoly ráno aj večer) do 200 E, autom. Vlani sme išli traja a skladali sme sa po 80 E na benzín a poplatky.
29.02.2012 - 18:10:24
00
Joko daj tip :-)
29.02.2012 - 22:44:54
00
joko ma pravdu do tých destinacii sa ide bicyklovať ked je u nás kosa
tohto roku som bol 5 sept a bolo 35 C ...nechcelosa mi ani vo vode ležať nie to ešte na biku sedieť
29.02.2012 - 23:07:35
00
ujo joko vy si ale pletiete turistiku s treningom ... skuste obcas aj rozmyslat nad obsahom pisaneho textu... od vs vzdelaneho cloveka sa to zvykne ocakavat ...
01.03.2012 - 06:33:50
00
ujo joko vy si ale pletiete turistiku s treningom ... skuste obcas aj rozmyslat nad obsahom pisaneho textu... od vs vzdelaneho cloveka sa to zvykne ocakavat ...


A co napisal zle? Ja som napriklad platil v lezecky vychytenej oblasti Starigrad-Paklenica na Velku noc 8 EUR na osobu za apartman s kuchynkou. Ratam medzi Velkou nocou a junom sa tam bude dat pri pobyte na tyzden urobit vzdy dobra cena, kedze mimo letnej supersezony sa do Chorvatska az tak nechodi.
01.03.2012 - 15:09:20
00
Do Chorvátska, Talianska, na Mallorku sa chodí za teplom. To znamená, keď u nás ešte hrozí sneženie, zima, dažde a tam je o 10 stupňov viac. Čiže koniec marca - začiatok apríla.
A tá cena je tiež nejaká divná... Idem tam o mesiac, do hotela 3*, 9 nocľahov s polpenziou (švédske stoly ráno aj večer) do 200 E, autom. Vlani sme išli traja a skladali sme sa po 80 E na benzín a poplatky.



Co presne je zle na cene, ktoru ponuka on ( 310 EUR ) vs. Tvojich 280 EUR ?
01.03.2012 - 15:52:50
00
JoKo, ja tiez celkom nerozumiem. :) September je omnoho prijemnejsi mesiac na cyklovylety a aj pripadne okupanie sa ak bude priat pocasie. V marci/aprili moze clovek na kupanie zabudnut ak nie je z klubu Ladovych medvedov, takze moze naozaj prinajlepsom tak tocit nohami. To nie je pre kazdeho. Tato cyklodovolenka so sprievodcom, mechanikom a dopravou v cene (a mozno ze aj tie vylety su v cene) je uplne nieco ine a teda sa to vobec neda porovnavat. Ja by som jednoznacne zvolil ten september.
01.03.2012 - 17:24:33
00
Vlani sme sa kúpali začiatkom apríla...
Chodím často do Chorvátska, či už v lete s rodinou, alebo na jar trochu pojazdiť, bez rodiny, v mojom prípade žiadny tréning, ale turistika, vyčistenie hlavy a nabitie bateriek na ďalší polrok.
V lete som bol párkrát aj s bicyklom - cez deň hotové peklo. Keď som bol jazdiť, tak ráno od siedmej do deviatej-desiatej, potom už bolo horúco (a more blízko) a veľa áut. Na vedľajších cestách plno pretekajúcich sa nemeckých, rakúskych a iných motorkárov.
Bol som aj v druhej polovici septembra - a s počasím, teda teplom, aj s množstvom áut to bolo rovnaké ako v júli. Možno som mal šťastie na počasie...
Myslím si, že Chorvátsko na bicyklovanie, jedno či na tréning alebo turistiku, je ideálne v apríli. Už je teplúčko na kraťasy, na vedľajších cestách málo áut, po natiahnutí dialnice až za Split je aj magistrála prázdnejšia. V marci si chorvátski strelci zvykajú na cyklistov - pretekárov naháňajúcich jarné kilometre a v apríli sú už mentálne prispôsobení na pohyb cyklistov na cestách.
01.03.2012 - 22:37:32
00
Co presne je zle na cene, ktoru ponuka on ( 310 EUR ) vs. Tvojich 280 EUR ?

V ubytovaní - apartmánový penzión versus hotel, dĺžke pobytu - 7 versus 9 dní, v pohodlí dopravy - autobus (mikrobus) versus auto.
01.03.2012 - 22:42:44
00
Dobrý deň všetkým priateľom cyklistiky .Na začiatok musím povedať len toľko ,že sú ľudia ktorí si prečítali moj príspevok a sú tí ,ktorí chcú niečo iné....V ponuke je email , na ktorom keď niečo chcem tak sa prihlásim .Pre tých ,ktorí chcú vedieť prečo je taka cena - je to autobusový zájazd s prívesným vozíkom a dvomi vodičmi ,ktorý zostávajú počas pobytu s nami , autobus s prívesom ako osobné auto má iné diaľničné poplatky , spotreba atď..Šoféri sú k dispozícii pokiaľ by sa účastníci zájazdu rozhodli ,že sa pojde ďalej a použije sa autobus na prepravu .To sú už ale doplatené kilometre.No a pre BLAVÁKOV ,napísaný odchod je z Banskej Bystrice .Tí čo by mali záujem a chcú sa dohodnúť , tak po trase na ŠAHY je možné urobiť zberák.Treba brať do úvahy aj cenu pobytu či je to v marci - apríli pred sezónou ,alebo september .Pokiaľ niekto bude mať nejaké otázky rád mu ich zodpoviem emailom.Je to turistický zájazd ,teda nie žiadny tréningový alebo pioniersky tábor .Každí može bicyklovať v skupine ,ktorú budem viesť ja ,alebo v skupinkách ,ktoré sa vytvoria podľa výkonnosti jednotlivých účastníkov .Vek účastníkov je od 18-99 rokov.
02.03.2012 - 07:59:51
00
Gali Pe 54 Pokiaľ chceš trasy treba si pozrieť mapu alebo www.biekemap.net ,kde sú nejaké trasy aj cez GPS .Vzhľadom ,že idú ľudia od 18-99 rokov ,tak na mieste pobytu sa bude upresňovať denná trasa. har
02.03.2012 - 08:11:18
00
JOKO a CAPULO .Áno máte pravdu ,pokiaľ sa chodí naháňaŤ kilometre tak ten marec ,apríl amáj je ideálny .My sme partia ľudí ,ktorí už majú svoje roky a chodíme pozrieť tú destináciu z pohľadu turistov .Prejdeme niečo ,niečo popakáme a popijeme .Vzhľadom toho ,že sme suchozemci a nemáme more tak nám je príjemnejšie pojazdiť nejaké kilometre a potom si odýchnuť niekde na pláži .Bicykel berem ako doprvný prostriedok ,ktorým ľudia vidia a zažijú viac z krajiny ,ako keby mali mať váľavú dovolenku .Ja osobne som si už svoje za život odjazdil ,teraz si to treba už len užívať .
02.03.2012 - 08:20:40
00
keyboard_arrow_up