Sevas Bikeri,

je tu nejaky biker z Dlhych dielov, ktory jazdi aj cez tyzden ?
pred nedavnom som sa sem prestahoval a uz som pochodil vsetky chodnicky, aspon mam ten pocit, tak mozno by mi niekto mohol rozsirit obzory...
05.10.2006 - 13:04:02
00
No ja jazdím občas cez týždeň hlavne poobede. No väčšinou hore nad Dlhými Dielmi až po DNV. Ja som momentálne z DNV.
26.02.2007 - 20:36:00
00
už začína byť lepšie počasie (no momentálne nie) a dlhšie dni. Nie som z DD, ale o kúsok nižšie (cca 30min).
Plánujem výjazdy aj cez týždeň, tak dajte vedieť a ja sa skúsim pridať.
26.02.2007 - 20:50:39
00
Ahojte, ja som z DNV na bike chodim vzdy ked mam cas, aj cez tyzden. Dlhe Diely su kusok od DNV a je tam dost tras. Mozeme sa niekedy dohodnut.
27.02.2007 - 08:06:36
00
Caw,
ja trenujem kazdy den cca 15km (vzdy poobede) tam v lese idem s konecnej 33/32/133 hore po asfaltke potom k Salesu (pod. Dev. Kobylou) a potom cestou popod kobylu do Dev.Novej Vsi a nasledne opat hore na Kobylu po zelenej z DNV a spustim sa naspat k Salesu a idem domov alebo ak mam dobru naladu a chut tak si dam dalsie koliecko ;-)
Takze ak budes vladat a budes mat hlavne chut tak mi napis na mail a urcite sa dohodneme.
jakub023@azet.sk
02.03.2007 - 14:51:04
00
Čav. Ja chodím z DNV pod pieskovec potom sa napájam natú cestu čo vedie k Salesu tam idem vpravo do takej doliny je tam rozpadnutý dom a tam stúpam do kopca. Hore sa dá vybrať z dvoch ciest. Jedna stúpa hore a vychádza kúsok od Salesu. Tá druhá klesá dolu. Občas sa tade motám a pravidelne vychádzam na tej lúke nad DD. Celkom dobrá trasa keď má človek menej času. Keď bude trošku lepší čas môžme sa dohodnúť.
03.03.2007 - 19:24:06
00
ja som z dnv ... na kobylu som zatial siel vzdy okolo technickeho skla .. tam vojdem do lesa okolo takych skal .. az sa napojim na asfaltku z dubravky tesne nad vrcholom ... a co je to ten sales ? celkom by sa mi pacilo mat viac moznosti kadial sa da hore vyslapat ... ale nie tlacit ;] to mozem rovno to znacke od sidliska
05.03.2007 - 13:36:24
00
ja som z dnv ... na kobylu som zatial siel vzdy okolo technickeho skla .. tam vojdem do lesa okolo takych skal .. az sa napojim na asfaltku z dubravky tesne nad vrcholom ... a co je to ten sales ? celkom by sa mi pacilo mat viac moznosti kadial sa da hore vyslapat ... ale nie tlacit ;] to mozem rovno to znacke od sidliska

No ten Sales to je take cirkevne centrum Salezianov, je to taka budova biela pred ktorou su tenisove kurty a tak, zevraj tam je aj hotel ktory sa vola Ano prosim... Ta budova je na zaciatku stupania na Dev. Kobylu lepsie povedane je to tam ako uz ides zkopca od vysielaca GMS a tam vzdy parkuje tak vela aut ,tam je odbocka k tomu salesu
05.03.2007 - 13:57:15
00
.. tam vojdem do lesa okolo takych skal .. celkom by sa mi pacilo mat viac moznosti kadial sa da hore vyslapat ... ale nie tlacit ;] to mozem rovno to znacke od sidliska


ake skaly mas na mysli ?
cesta okolo vodarne sa ti nepaci? Ja som tade hore nesiel uz asi pol roka. Odmietam to slapat. Ale zase dole je to parada. Radsej idem ako ty cez Technicke sklo a tam odbocim doprava a lesnou cestou sa dostanem nad Devinsku a pokracujem dalej az nad Dubravku k tomu Salesu. Hore sa dostanes aj z Devina okolo kostola a vykrivaca. Aj ked ja vacsinou chodim z DNV do Marianky/Borinky potom na Maly Slavin alebo Biely kriz a odtial na Kacin, do Lamaca, cez Dubravku a z nej po asfaltke az hore ku brane vojenskeho objektu. Odtial zjazd az domov.
05.03.2007 - 18:57:14
00
Máš pravdu wukie. Ten žľab nad vodárňou je dosť deprimujúci.Je tam taký skalný prah a ten neviem ani za boha prejsť. Tiež som hladal lepšiu cestu ale nič iné som neobjavil.A k tech.Sklu sa mi nechce šlapať kôli autám. Takže teraz chodím od pieskovca a vychádzam nad vodárňou.Inak v stredu sa chystám že konečne vybehnem ak nebude pršať.
06.03.2007 - 01:38:47
00
to rosko: presne tak ten skalny zlab sa neda prejst. Pred par rokmi, ked to nebolo take vyjazdene sa to z maximalnym usilim dalo zdolat. K technickemu sklu sa da dostat aj tak, ze hned za tunelom v Devinskej odbocis doprava na cestu pojdes okolo takeho ihriska a skoncis pri preskame. odtial musis ist k hlavnej ceste a aj po nej asi 400m. Odbocis hned na naskedujucej zastavke mhd doprava a cez kolaje prejdes za Technicke sklo. Takto sa krkolomne aspon trochu vyhnes autam.
Ak chces ist z DNV kamkolvek okrem Kobyli, tak autam a hlavnym cestam sa nevyhnes. Ak chces mozeme sa niekedy dohodnut. Ja mozem vo stvrtok a aj to len doobeda a potom od piatku az do nedele.
06.03.2007 - 08:14:27
00
No ja mám zajtra pred nočnou. Takže som skoro celý deň doma.Štvrtok som po nočnej a ešte mám jednu. Takže to by som mohol poobede. V piatok ,sobotu a nedeľu mám voľno. To by sa dalo vybehnúť aj dakam na Kačín a Biely Kríž.
07.03.2007 - 01:02:21
00
Wukie dnes som vyskúšal tú trasu čo si mi poradil. Pri Tech.Skle som do lesa vošiel okolo včelých úľov a dokonca som našiel aj tie skaly čo tu spomínal Lapaloma. Je to také obrovské bralo keď ideš po lesnej ceste smerom na DNV no po chvýli odbočíš vľavo a po stúpaní to uvidíš. Dnes som dal 37km no nemal som nič na jedenie a chytil ma hlaďák. Domov som sa ledva doplazil. No aspoň som otestoval Camel. :wink:
07.03.2007 - 18:59:10
00
to rosko : Vcera si mal idealne pocasie. Modra obloha, celkom teplo. A dnes, prsi :( .
Aj tak stale neviem o ake skaly sa jedna.
08.03.2007 - 08:00:14
00
no pani minule som tam videl jedneho vyslapat tym zlabom nad vodarnou ... neviem ako vysoko ale kazdopadne som mal chut za nim utekat a pogratulovat mu ... od ftedy si vravim ze raz to dokazem aj ja
18.05.2007 - 13:04:30
00
keyboard_arrow_up