To máš pravdu, s kamošom sme to dali v pohode z Nitry po Penhýbel po červenej a určite by sme to dali celé až do Handlovej nebyť technických problémov. Mali sme to prejdené po častiach, od Veľkého Pola sme to dali na Vtáčnik za 2,5 hod., takže počítam cca 3 hod a z Vtáčnika do Handlovej to bolo tiež cca 2,5 hod. ak si dobre pamätám. Opačne som to na bajku nikdy nešiel, teda myslím od Prievidze, no je tam pár úsekov, ktoré by sa museli hneď od začiatku tlačiť. Tak neviem čo je menšie zlo, aj keď Palo TT sa viac krát vyjadroval, že lepšie je to od PD a prešiel to, takže asi vie o čom píše :). Ide o to či si dať ťažší začiatok, alebo koniec :) . Z NR sme to na Pyramídu vytiahli celé. Takže kľudne aj od PD strany, mne to je viacmenej jedno :) . Chcem si to akurát prejsť celé a v (pre mňa) normálnom tempe, bez zbytočného naháňania, aby som si to vychutnal a nie sa potom z toho týždeň spamätával :)
21.05.2017 - 20:01:31
00
Mimochodom, neviem ako vy ostatní, ktorí by ste to chceli ísť, no ja by som si rád dal, teda ak to bude v mojich silách :) aj Tribeč, ako je to so Žibricou? Dá sa obísť nejakými singlami, či sú tam zvažnice? Moc to tam nepoznám.
21.05.2017 - 20:06:51
00
Ja som to išiel dvakrát z tých Bystričian a opačne len raz z Veľkého Poľa a potom ešte z Nitry po Penhýbel v rámci výletu na V. Inovec...tiež som toho názoru, že smer Vtáčnik - Tríbeč je jednoduchší a tento rok mám v pláne výlet v rámci ktorého by mal byť aj tento úsek, no raz by som to chcel vyskúšať opačne...ísť na Žibricu vrámci hrebeňovky je zbytočnosť (samé tlačenie) obchádza sa to prevažne zvážnicami
21.05.2017 - 20:27:53
00
Hej jasné, tu Žibricu jednoznačne vynechať, my sme to vtedy šli, no ako tu niekto písal, tak by sa tam bikovať ani nemalo...takže netreba to zbytočne siliť a Tribeč bol smerom od Nitry tiež slušné tlačenie, opačne je to jednoduchšie, dalo by sa síce vynechať aj to, no už by to asi nebolo ono a zas až tok moc si to zľahčovať asi netreba :)
21.05.2017 - 21:43:23
00
dotm a ak by si si chcel dať niekedy Vtáčnik, tak dobrá trasa je aj cez Hornoveskú dolinu na Zadnú lúku, potom na Rúbaný vrch zvažnicami, prípadne ak chceš viac hrebeňa a chcel by si vynechať najťažší úsek z Velkého Pola, tak sa dá ísť aj cez Cérovú na Sedlo pod Rajtokom, ideálna trasa, ak si chceš dať aj ten náučný z Vtáčnika, prípadne Jarabú skalu a pod. Niekedy v júny by som si to rád dal, ideálne pred tou hrebeňovkou. Ak by si mal záujem, tak sa môžme dohodnúť :)
21.05.2017 - 21:51:52
00
Tou Hornoveskou dolinou som už raz dávnejšie išiel a potom dole náučným chodníkom. Zo Sekanín sme a potom chceli vrátiť lesnou cestou, kt. je značená ako cyklotrasa, lenže zrazu značenie kdesi zmizlo, tak sme išli lesom a potom sme ho znova našli. Uvidím ako bude s časom v júni, ale kľudne by som išiel na niečo zaujímavé.
21.05.2017 - 22:09:39
00
Ma niekto v plane ist hrebenovku buduci tyzden?
24.05.2017 - 10:59:15
00
Slovami Horkýže Slíže: počkaj ešte néé :lol:
24.05.2017 - 15:29:24
01
:-D ... recnicka hadanka ✌
24.05.2017 - 21:36:37
00
S Palo TT sme myslim, pripraveni :lol: .. ale treba prespat v Prievidzi noc predtym. Otazka je, ci je pripravene aj pocasie :lol: .. ale najskor dalsi tyzden az.
24.05.2017 - 21:44:35
00
petersveter87Ktory den chces ist a kedy rano planujes vyrazat?
Ako napisal lto idealne prespat v PD a start skoro rano (pred 6:00).
24.05.2017 - 22:13:09
00
Skoda,mne sa neda cez tyzden robim a vikend festina 24hodinovka😇Keby ste to nahodou presunuli tak dalsi tyzden by som isiel.Spat by sme mohli aj u mna na chate.Ja by som to presiel davnejsie uz aj sam ale vobec to tam neppznam a ke tam vela miest ktore sa idu pp neznacenom terene ako to tu tak citam
25.05.2017 - 09:34:04
00
Vo stvtok 1. by sa dalo... Momentalne sa mi to dnes nejako zahustilo a zacinam mat obavy ci to stiham... Potom idem na dlhsie na trip do norska.
25.05.2017 - 15:29:30
00
a na ako dlho ideš na ten trip? osobne by som šiel radšej až tak 10.-25.6. ak by vám to vyhovovalo :)
25.05.2017 - 15:53:36
00
Ja budem vediet v piatok poobede. Zalezi ci kamos urobi testy. Kazdopadne by som to mohol ist v piatok. Docital som sa ze sa ide z PD skoro rano a ciel je prejst tribec do NR. Kolko je to dokopy km? Kolko vyskovych m? Da sa to dat za cely den alebo sa berie radsej noclah?
Dakujem za info zatial.
31.05.2017 - 17:31:50
00
keyboard_arrow_up