Krompašský Turistický Pelotón 2009
alebo na bicykli o bicykel
sobota 16. máj 2009
Krompachy - Slovinky - Poráčska dolina, chata Čierny Bocian

Pozývame všetkých milovníkov bicykla, turistiky, prírody a dobrej zábavy na 15. ročník športovo-kultúrneho podujatia s názvom (KTP) Krompašský Turistický Pelotón - alebo na bicykli o bicykel. Podujatie je určené pre všetkých nadšencov športu, najmä cykloturistiky a pešej turistiky, mládež, rodiny s deťmi ale aj dôchodcov, jednoducho pre všetkých čo milujú prírodu a šport.
Viac informácií nájdete tu http://www.soof.sk/soofshop/3-PODUJATIA-A-AKCIE/12-Krompassky-Turisticky-Peloton

Podmienka účasti:
Kladný vzťah k ochrane prírody, bezpečnej cyklistike, pešej turistike a dobrej zábave. :)
www.soof.sk
02.05.2009 - 00:20:45
00
Bolo vsetko pivo, kofola, klobasky, gulasik Pcola mi dokonca pozical bike - potazkat :lol: a stihli sme zavcasu zmiznut - pred burkou, ktora to asi ukoncila.
16.05.2009 - 23:27:43
00
Len nechápem čo to má spoločné s chatou Čierny bocian,keď chata je zatvorená a akcia bola
na nedefinovateľnej lúke.
Odkaz pre DONADONEHO:Ak si myslel pred časom na túto akciu,ta to si strelil riadneho capa. :roll:
27.05.2009 - 17:48:59
00
Pcola mi dokonca pozical bike - potazkat :lol:
ja som pozicial moju polofunkcnu pumpu po nasom pmp pcolovy co je viac :mrgreen:
27.05.2009 - 18:33:22
00
Veru, akcia vyzerala celkom fajn, aj "klobase " chutili(prepac Siki) aj zábava bola...a Ďakujem aj organizátorom, sponzorom za prijemny tombolový balíček....a Paťovi za vyzdvihnutie ceny. :-) Dufam že o rok bude priať počasíčko... :D
27.05.2009 - 21:57:56
00
Len nechápem čo to má spoločné s chatou Čierny bocian,keď chata je zatvorená a akcia bola
na nedefinovateľnej lúke.
Odkaz pre DONADONEHO:Ak si myslel pred časom na túto akciu,ta to si strelil riadneho capa. :roll:
A vôbec o co tam vlastne islo, lebo som mal taky dojem, ze jediny my sme tam dali nejaky ride :wink: toto bolo o guľašparty v cyklodresoch :lol: Ale beriem to tak, ze tych moznosti v Krompachoch ako sa vyzit na bikoch nejako vela nieje ( nemyslim tym trasy ) takze ludia su radi za takyto druh zabavy. A co sa tyka Donadoneho zrejme nic ine nezazil tak pre neho bolo toto N°1 :D
28.05.2009 - 13:54:27
00
A vôbec o co tam vlastne islo, lebo som mal taky dojem, ze jediny my sme tam dali nejaky ride :wink: toto bolo o guľašparty v cyklodresoch :lol: Ale beriem to tak, ze tych moznosti v Krompachoch ako sa vyzit na bikoch nejako vela nieje ( nemyslim tym trasy ) takze ludia su radi za takyto druh zabavy. A co sa tyka Donadoneho zrejme nic ine nezazil tak pre neho bolo toto N°1 :D



Je uz sice trosku po termine ale Drotar co ty furt zaparas?

"ze jediny my sme tam dali nejaky ride" normalne ma tato veta pobavila
Ved ty si jediny na svete co dava nejaky ride ostatny su nikto a nic to len ty si cyklisticky BOH a vsetko co ty povies a spravis je dobre a spravne a vsetko ostatne posles do bikerskeho pekla lebo ty to tu cele riadis.
Vychodne slovensko a hlavne spis by nevedel co je to bicykel nebyt teba a tvojho homosexualneho LAPIERA snobskeho.

Ti prezradim o com a pre koho bola ta akcia na Slovinkach

Bola pre kazdeho a aj pre teba, ale nie len pre teba a takych co sa potrebuju driapat 150km po lese na bicykli. Na to su zavody maratony a neviem co.

Bola to akcia pre tych blbov co su schopny presediet cele dni doma v zaprdenej bytovke pred telkou a nebyt piva gulasu a tomboly tak ich nikam nikdy nedostanes.
A TERAZ SA PODRZ
Akcia bola hlavne pre decka prave hore spominanych blbov ktorym nevadi ze ich deti su chorlave lemry co sa od pocitacov a televizorov ani nepohnu. Aspon boli von na cerstvom vzduchu apobehali si. Videli sermiarov a cyklotrialistov a mali z toho zatzitok ale ty to nepochopis lebi ty si dieta bol uz straaaasne davno. (Nechcem tym naznacit ze si stary *** )
Na slovinky na bociana sa chodi uz 15 rokov a nikomu tam nic neprekazalo az si prisiel TY BOH vsetkch bikerov najvacsi na svete DROTAR z NOVEJŠI a tebe sa to neretalo, lebo sa nesutazilo o bike za 3000€ a nedalo sa oficialne nabehat 1000 000km.

A co to malo s bocianom? To ze sa to malo konat pri tej chate ako 14rokov predtym, ale nasiel sa jeden tebe podobny (mozno ich bolo aj viac) a hovoril si ochranar prirody a zakazal tu akciu pri chate, lebo tam hniezdi nejaky dravec a vraj by ho to rusilo.
Zaujimave je to, ze dravy vtak cele doobedu kruzil prave nad lukou kde sa akcia musela presunut (na poslednu chvilu) a nevyzeralo to ze je vystresovany.

Ale podrobnosti by ti vedeli poskytnut organizatori toho podujatia a nie ja.

Ak mas este nejaku zaujimavu poznamku, alebo sa chces nieco opytat tak kludne napis a rad ti odpoviem ak budem vediet a ak nie tak ti to skusim zistit.

PS. tvoje akcie a aktivity nikto neponizuje , neodsudzuje a ani nekritizuje tak maj respekt k snahe inych, lebo to zrejme nerobia pre seba a svoje vlastne dobro ale pre potesenie a dobro vsetkych. A ked si proti niecomu tak tam nelez a chod sa vozit po lese...
24.10.2009 - 02:50:41
00
To tá zlosť v Tebe bublala päť dlhých mesiacov, kým si prišiel na to, ako sa zaregistrovať, aby si to tu zo seba vyzvracal?
Pekný výkon :bow:
24.10.2009 - 09:03:30
00
[quote=""]Je uz sice trosku po termine ale Drotar co ty furt zaparas?

homosexualneho LAPIERA snobskeho.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dosť neskoro reaguješ ale dobre................
Pokial si to tam organizoval tak musiš rátať aj s takými to príspevkami...ale..presne ako píšeš cyklistika je pre všetkýýýýýých a ked tam prídem aj na babkinej ukrajine toť bicykel made in CCCP pre mladšiu generaci tak to môže biť každemu "scheis egal" jedno a ked tam prídem co i len z Krompach co predpokladam bol aj zamer organizatorov tak je to fajn.........ono tu Spiš partiu som viac menej zorganiz.ja co potom som musel rieši núdzovu variantu ale som sa tam nakoniec dostal... a stretol som tam kolegu s partiouz Kropach a mne sa to pačilo a či to bolo na bocanovy alebo ne bocanovy to som mal táááááááák hlbko v prdeli ako nič ine na svete.... :fubar: :fubar: takže bikovaniu zdar aj ke len rekreačnému........
24.10.2009 - 09:20:29
00
Mat na fore celkovo 3 prispevky a z toho 2 dost jednoznacne vypovedajuce o urovni autora je celkom uspech. ciky, tesim sa na Tvoje dalsie perly. A skus si najprv nabuduce precitat pravidla fora kym zacnes pisat, aby tu po Tebe aj nieco zostalo na pamiatku a nemuselo to byt vymazane: announces/forum-mtbiker-sk-pravidla-diskusneho-fora-t11356.html

1. Príspevok napáda alebo znevažuje iného člena komunity.
7. Príspevok pol pridaný za účelom provokácie alebo vyvolania roztržky (flame).
24.10.2009 - 10:58:36
00
Mat na fore celkovo 3 prispevky a z toho 2 dost jednoznacne vypovedajuce o urovni autora je celkom uspech. ciky, tesim sa na Tvoje dalsie perly. A skus si najprv nabuduce precitat pravidla fora kym zacnes pisat, aby tu po Tebe aj nieco zostalo na pamiatku a nemuselo to byt vymazane: announces/forum-mtbiker-sk-pravidla-diskusneho-fora-t11356.html

1. Príspevok napáda alebo znevažuje iného člena komunity.
7. Príspevok pol pridaný za účelom provokácie alebo vyvolania roztržky (flame).


1. Tak tu asi neplatia rovnake pravidla pre vsetkych uzivatelov.
2. neviem ako dokazes sudit cloveka podla 3 prispevkov, vobec ma nepoznas.
3. Nikoho nenapadam, neprovokujem a ani nevyvolavam roztrzky. Obhajujem niekoho kto bol napadany.

Dakujem za reakciu a prajem vela prijemnych cyklozazitkov.


Naposledy upravil ciky dňa 24.10.2009 - 13:40:00, celkovo upravené 2 krát.

24.10.2009 - 13:21:01
00
To tá zlosť v Tebe bublala päť dlhých mesiacov, kým si prišiel na to, ako sa zaregistrovať, aby si to tu zo seba vyzvracal?
Pekný výkon :bow:


Prepac, ale precital si si aj prvu vetu co som pisal?

Ja nesom ten co sedi na forach cele dni a nic ine nema na praci.
Ked si pozries kedy som to pisal (cas) tak som sedel v noci pri pc lebo inac cas nemam a v piatok ked sa moji rovesnici oziaraju tak ja som radsej doma a oddychujem po tazkom prac. tyzdni.

Zial az teraz som si nasiel cas navstivit forum na MT a nasiel som prispevky ktore boli pisane uz davno tak prepac, od treraz si spravim viac casu na MTbiker.

Ale aj tebe nech sa dari ja ti nic zle neprajem ani nikomu inemu a neuveris ani drotarovi len ma jednoducho nasral svojim pohrdanim ostatnymi. Ja jeho camp nekritizujem. Kazdy nech sa bicykluje tak ako to ma rad, a nech sa zucastni tam kde si mysli ze je to pre jeho "krvnu skupinu"

Trochu ucty k praci a snahe inych. Je len hrstka ludi co sa vobec odhodlaju nieco robit a organizovat.
24.10.2009 - 13:33:15
00
Príspevky Cikyho mi niekoho pripomínajú pred časom tu už bol niekto podobný a ja si myslím,že to je ten istý :n:
24.10.2009 - 17:11:35
00
Je uz sice trosku po termine ale Drotar co ty furt zaparas?
Nezaparal som, ja som len komentoval to co som videl. 50% zo zucastnenych boli ožratí tak kde je ten krasny umysel pre deti atd ? Ak toto ma byt nejaky vzor pre tie decká co sedia v zaprdenych miestnostiac pri pocitacoch, tak nech radsej tam aj ostanu ako maju vidiet takuto športovo-kulturnu akciu.
....... len ty si cyklisticky BOH...........
To mas odkial ? Nikdy a nikde som toto o sebe netvrdil.
Vychodne slovensko a hlavne spis by nevedel co je to bicykel nebyt teba a tvojho homosexualneho LAPIERA snobskeho...................
Vyrobky Lapierre sa predavaju volne na Slovensku a moze si ich kupit ktokolvek. Snobske biky su tie co stoja vylestene v obyvacke s cedulkou o ich cene. Ja moj runtujem dostatocne. Snobsky som odjazdil 7 pretekov v CMS s celkom dobrym vysledkom a tento rok mam najazdenych fakt snobskych 5 200 km ;)
Bola pre kazdeho a aj pre teba.........
Bola pre verejnost, bol som tam a stačilo :n:
az si prisiel TY BOH vsetkch bikerov najvacsi na svete DROTAR z NOVEJŠI a tebe sa to neratalo............
Nerataju sa mi verejne "ožran" akcie zakryte dristami že sa to robi pre deti :n:
ale nasiel sa jeden tebe podobny..................
S ochranarmi ma teda nespajaj.
Ale podrobnosti by ti vedeli poskytnut organizatori toho podujatia a nie ja.
Tak preco sa k tomu vyjadrujes a odkial beries vsetky tie dristy o mojej osobe ?
PS : Styl prispevku pana "ciky" je velmi podobny vyrokom urcitych bikerov, ktorí nielen mne ale nam vsetkym v klube zavidia a kde mozu tam nas ohovaraju a očiernuju. A čo sa tyka Cyklo Campu v Poračskej doline tak tuto akciu ohodnitili ucastnici :y: Takze pan "ciki" prajem ti menej jedu v srdci a na jazyku a vela stastnych a peknych kilometrov na akciach typu KTP. A dovol aby som mohol verejne na tomto fore prezentovat moje nazory. Od toho toto forum je.
25.10.2009 - 11:16:42
00
:lol: :lol: :lol: :rofl: :rofl: :rofl: :D :D :D
25.10.2009 - 13:53:06
00
keyboard_arrow_up