krasne foto, zrana v lese musela byt fajn atomosfera. inak trasa celkom štreka, ale ako vidim stalo to za to.

taketo zabery sem patria, takisto by bola skoda, keby tu neboli fotky z tvojich vyjazdov, urcite si ich vela foristov so zaujmom pozrie, aj ked tu niekedy chybaju reakcie. ak to bude mozne neskorsie Ta poprosim o par full size zaberov.
28.12.2012 - 10:40:44
00
vukie: dobre si spravil :nod: .. je to super :y: .. ale vrta mi hlavou ten vyhlad z Veterlina, na kote predsa nie je vyhlad smer Malacky, alebo je to este z cias, ked tam nerastli stromy ? :^)
Ta viditelnost parada .. a Branch .. to je potvora hrad, vidno ho zovsadial, dobre si to naplanovali.
28.12.2012 - 10:46:56
00
Super fotky a som rad, ze k dispozicii su aj mapy. Ked nie v zime, tak v lete tie trasy iste zopakujem.
28.12.2012 - 11:25:50
00
Pekna trasa,krasne foto,hlavne ta prva ranna sa mi paci. :clap:
Dopravne spojenia boli ake? Kedy si vyrazal Ba ?
28.12.2012 - 12:23:33
00
vukie:
Nadherne foto, vdaka zan. Nepisem sem po kazdom Tvojom vyjazde, ale kazdy si velmi rad pozriem... Chcem sa len spytat na vcerajiu turu, kedze cele toto som presiel na jesen, ale len opacne...:) Aky bol podklad..., je to sneh, ci lad ? Smyka to, ci sa v tom da v pohode chodit ? Hlbka snehu mi nevadi, skor ide o to, ci je to lad, alebo sneh v tych vyskach...:) Zajtra planujeme pesi vylet Pezinska Baba, Cmelok, Skalnata, Cermakova luka, Hubalova, A rozmylam pozriet Lacove skaly, tam chodi strasne malo ludi... Takze rad by som vedel, ako je to s podkladom snehu...:) Vopred dakujem za odpoved a za krasne fotky.
28.12.2012 - 12:38:30
00
Co je zac Lacove skaly ?
28.12.2012 - 13:00:45
00
vukie: Velmi ti dakujem, ze si ochotny sa podelit s fotkami, su neskutocne krasne a v dobrom zavidim za tie vyhlady, co si videl nazivo. Tie tvoje fotky by stali uz aj za knizku aj s mapami tras :)
28.12.2012 - 13:04:45
00
suhlasim ze by vukie mohol vydat knihu, urcite by som si ju kupil:)
28.12.2012 - 13:09:56
00
patooo:
Skaly, ktore su pod Vysokou, smer Kuchyna... malokto ich pozna.. asi jedine vukie...:)
28.12.2012 - 14:25:48
00
Vďaka za pozretie, podľa príspevkov usudzujem, že fotky a popis splnili svoj účel :)
Konečne som si mohol pozrieť naživo MK východ slnka nad hmlou, keďže stále len sledujem na hikingu.sk rôzne tatranskofatranské fotky, kde je niečo také štandard :lol: a už je to aj človeku ľúto. Nerád ďaleko cestujem, takže aspoň raz za rok sa aj MK kopce zľutovali :lol:

letuareg: kľudne, ale fotky sa budú musieť nanovo upraviť, upravené fullsized fotky neskladujem, zaberá to veľa miesta. Trasa bola síce krátka, ale na dané podmienky dostatočná.

lto: nerozumiem celkom tvojej otázke. Fotka 13, postaviť sa na tie skaly, nešmyknúť sa a fotiť. Nedokážem odfotiť niečo, čo sa nedá v skutočnosti vidieť. Ale tie alpské vrcholce ma milo prekvapili. Boli vidieť aj iné, ale tie som ešte nepomenoval.

silva: cez týždeň je to úplný luxus. Nejdem to tu vypisovať všetko, na cp.sk sa to dá pozrieť.
Vlakom 5:53 do TT, prestup na vlak do Smoleníc, 6:54 tam. Späť chodím najradšej cez Malacky, autobusové spojenie je vhodné, nádväznosť na vlak tiež. Keďže vystupujem v DNV, je to rýchlejšie ako sa odviezť na Patrónku a potom späť. Čiže 12:48 z Mikuláša do MA a vlakom do DNV, za 1:17hod doma, super spojenie. Nikdy som s takýmto cestovaním nemal problém. Auto je fajn, ale treba sa k nemu vracať, takto sa dá isť kamkoľvek.

Laco: dnes to ten dážď aj tak zmenil. Na začiatku pod betonárkou všade ľad, Záruby a okolie vyšlapené chodníky. Viac snehu len v závejoch na hrebeni Čela-Veterlína. Sneh nebol problém. Miestami boli vychodené chodníky ľadové, šmýkali sa. V smere dole kopcom je to jedno, vtedy sa najlepšie chodí krížom cez les.

grejs, delarosa, jurot: vďaka, ale sú to len obyčajné fotky z obyčajnej turistiky, pri menej tradičných podmienkach. Veľa ľudí ma pekné fotky, len sa s nimi takto neprezentuje. Mňa to baví a takáto spätná väzba poteší. Je jasné, že sú oveľa zaujímavejšie lokality, ale za tými treba cestovať, toto všetko je takpovediac pod nosom a to sa mi na tom páči.
Ak nie je sneh, všade sa tam dá ísť aj s bicyklom :lol:

Pomenovanie Lacove skaly som v živote nepočul. Ale keď som si to vyhľadal, tak je to ako píše Laco, pod Vysokou. Ono tam je tých skalných zoskupení množstvo, možno ak to presne vyznačíš na mape, bude to zrejmejšie. Ale podľa fotiek http://www.geocaching.com/seek/gallery.aspx?guid=83fc48a5-0d1b-4da0-99f2-495456df5ada mi to pripadá ako Stodôlky.

Na záver len odkaz http://www.kike.sk/speleopp/ v nedeľu je DOD v Plaveckej jaskyni.
28.12.2012 - 16:35:54
00
Vukie, vdaka za dalsi tip na vylet a inspirativne foto!
(Chvilu som pokladal pojem DOD v suvislosti s jaskynou za nieco ako Dungeons and Dragons...kym som neklikol link :rofl: )
28.12.2012 - 18:13:57
00
wukie: pytam sa preto, lebo kóta Veterlín vyzera takto, takze neviem z ktoreho miesta to bolo fotene :)

ps: sa dá ísť aj s bicyklom .. ano, ísť :lol:, to len pre pripadnych bike chtivych , nemenovanych :lol: zaujemcov o Veterlin a Celo :D

Prílohy:

P1110637~.jpg
P1110637~.jpg 409.23 KiB thumb_up0thumb_down

P1110638~.jpg
P1110638~.jpg 359.57 KiB thumb_up0thumb_down

28.12.2012 - 19:19:02
00
no toto, ultimatne fotky vukie.
ja som dnes bol len na studnicke, ale to uz fakt nema zmysel. ti ludia co maju oklincovane gumy tak sa isto vyblaznia od sanatoria na sever, lebo inak sa tadial neda ist :swear:
vidim to tak, ze zimu stravim v rakusku, podla mapy je tam este velmi vela cyklociest, kde som vobec nebol.

neviete niekto, preco to lesna sprava neodhrnula, ked ten sneh tam napadol? aspon usek sanatorium - pekna cesta. ved to je ta najoficialnejsia cyklocesta co tu mame, a oni sa na to vyseru, myslia si ze nikto v zime nejazdi. idem si tam just zajtra zlamat nohy a vysudim z nich aj gate :swear:
28.12.2012 - 22:12:39
00
pokial viem odhrna sa len Race na Javornik
28.12.2012 - 22:26:00
00
idem si tam just zajtra zlamat nohy a vysudim z nich aj gate :swear:

celkom vtipne len aby si aj uspel :lol: ale dobre na to ides kedze nic nemaju exekucne by si ziskal kusok lesa kde by si si nejaky ten singlacik postavil :D


Naposledy upravil matvej11 dňa 28.12.2012 - 22:30:00, celkovo upravené 1 krát.

28.12.2012 - 22:27:38
00
keyboard_arrow_up