Isiel si smerom hore?
Stretol som tam 3 bikerov, ked som isiel dolu.
30.03.2014 - 14:19:45
00
ja som to tam vycistil len do takej miery aby som nemusel zosadat, odhadzal som najvacsie brvna a bordel, paci sa mi prave to, ze je to take zdivocele a nezjazdene, prijemna zmena po vyjazdenych bratislavskych cyklotrasach (a tiez som lenivy tam trepat hrable, co vas tu budem opijat rozkom) :-)
shmirgel, to si sa minal so mnou dnes, aj som sa divil ze tam stretavam bajkera, chalani sa smiali, ze niekto to tam pozna viac ako ja a ze ma lepsiu trasu, v jednom bode sme ta chceli aj sledovat :-) ... otazne je ze ci si to trafil, prvy krat ked som to isiel dole som prepalil jedno zasadne miesto a vysiel pri Rybnicku...
30.03.2014 - 15:12:54
00
ja som to tam vycistil len do takej miery aby som nemusel zosadat


Jasne a dik aj za to (hlavne tie brvna - neda sa netrafit :-) ). Myslim, ze to pomalicky ludia zacinaju vnimat. Ja som tam stretol tiez jedneho, ale dnes doobeda len hromadu lesnikov. Bajkery to casom mozno vyjazdia si myslim, lebo je to dost logicka trasa, ktora moze sluzit ako nastup na hromadu vyletov. Ak by ma ale cakalo viac kilometrov tak by som siel asi cez Rybnicek, ktory je pochopitelne pohodlnejsi.
30.03.2014 - 17:45:44
00
lesnici tam mali nejaky zraz, aj sme ich zdravili ale nemali z nas radost...
cez Rybnicek som zvykol chodievat, ale asfalt po start na ceste na babu mi vobec nesedi, jednak je to cesta, druhak motorky, snazim sa tomu vyvarovat, bez zosadania je este jeden dobry a rychlejsi vyjazd, ale je celkom strmy a lenivy som

Prílohy:

vyjazd na homolu.jpg
vyjazd na homolu.jpg 206.05 KiB thumb_up0thumb_down

30.03.2014 - 18:35:16
00
to si sa minal so mnou dnes, aj som sa divil ze tam stretavam bajkera, chalani sa smiali, ze niekto to tam pozna viac ako ja a ze ma lepsiu trasu, v jednom bode sme ta chceli aj sledovat :-) ... otazne je ze ci si to trafil, prvy krat ked som to isiel dole som prepalil jedno zasadne miesto a vysiel pri Rybnicku...

Ja som isiel praveze na Rybnicek. :)
Inak miestami je to tam fakt o hubu. Vybehnem tam asi niekedy s partakom a trochu poupratujeme.
30.03.2014 - 19:53:37
00
Hehe, rozmaznani malokarpatskym bikeparkom sme ;) ale respekt ked to date, ta stredna pasaz je vselijaka, na rybnicek si isiel od toho kamenneho utvaru co si postol fotku vo vedlajsej teme? Lebo teprve to je morda, par usekov som isiel vedla bajku
30.03.2014 - 20:27:57
00
jj, od tej skaly rovno dole a pesi som isiel tak tretinu, lebo som rano trochu sfukoval vidlu a kapanek som to prehnal :)
30.03.2014 - 20:31:46
00
paci sa mi prave to, ze je to take zdivocele a nezjazdene, prijemna zmena po vyjazdenych bratislavskych cyklotrasach

Aha! .. ak potrebujes nabrat cerstvy vzduch niekde v zdivocelych lesnych cestach, tak daj vediet :lol:
30.03.2014 - 20:56:18
01
Som nahodil a lto zabral ;) samozrejme som in
30.03.2014 - 21:22:16
00
Sak pockaj, poskladal som si svoj tank, ten prejde aj po modrej do Hornych Plachtiniec :lol:
30.03.2014 - 21:31:38
00
ten lozorno trail, on je vo vojenských lesoch, však? lebo som si to v sobotu vyskúšal zo skaly ... btw obrovský rešpekt voči iron hide-ovým jazdeckým schopnostiam ak toto šiel v noci ... ale potom som sa trochu zľakol že ma tam niekto zastreli a radšej som si to vyšlapal naspäť na zvážnicu a šup na košariská na kapustnicu
31.03.2014 - 07:11:11
00
Nie nie je
31.03.2014 - 07:52:03
00
Rajny
asi poznam, v smere od Kucisdorfu je to v podstate prva vazna krizovatka trojuholnikoveho tvaru, kde je normalne "trojuholnikovy ostrov" ako na klasickych cestnych krizovatkach. Tam si sa vydal rovno/vlavo , dostal si sa na konciaci hreben, kde popravej ruke su sutre, mozno aj plot sa mi mari, tam sa da ist dole dolava, alebo viac menej hore/dole doprava, tam si sa spustil dole dolava tipujem - a prave tuto cesticku nemam prejdenu, isiel som tu doprava a ta je celkom v pohode, ale nakoniec dojde na usek kde sa santili lesaci a zmeni sa to na mordu, na Rybnicek som sa sice dostal ale uz tam nechcem ist :-)
Triskac
cez vikend chodime vacsinou temnu stranu Karpat (od Baby v smere na sever) , Bratislavska strana byva uz nebezpecne preplnena (pre mna), potom skus nejake fotky/navody ako sa tam orientovat, vyzera to ze tam je viacej cesticiek... dik



Na skalu som trafil luxusne podla navodu Dana5. Nabuduce to mozno skusim cez Kosarisko. Len neviem co myslel tym sviezim stupanim lebo ak myslel ten stupak na cistinku k tym vysokanskym stromom kde som uz v prvej 1/4 nemal co zaradit tak to ma dosz zmiatlo :( . Ludi bolo malicko lebo som isiel hned z rana. Skala ako taka velmi pekne miesto ( lavicky aj super vyhlad) len ten trail som troska pobludil lebo sa niekde asi rozdvojuje a ja som sa dal dolava miesto doprava. Vyplasil som velku criedu jelenov a zisiel pri potoku kde stoji maringotka asi prerobena na vceli ul. Nebol som sam co vcera bludil lebo som stretol aj bajkera zo Stupavy ktory tiez hladal trail. Od toho ula do prava na asfaltku do lozorna je dost rubanisko. Niekto s motorovou pilou popilil velke kriky a supol ich na cestu.

Prílohy:

IMAG1105.jpg
IMAG1105.jpg 414.15 KiB thumb_up0thumb_down

IMAG1103.jpg
IMAG1103.jpg 610.26 KiB thumb_up0thumb_down

IMAG1104.jpg
IMAG1104.jpg 1.47 MiB thumb_up0thumb_down

31.03.2014 - 08:13:40
00
karpaty trochu inak :)
http://www.stoplusjednicka.cz/rumunske-pohori-caliman-na-nejvyssi-karpatskou-sopku
31.03.2014 - 11:50:03
01
...ale kalderu nema taku peknu ako polana :-)
31.03.2014 - 12:04:06
00
keyboard_arrow_up