za to mozu iste tie tucne xc plaste, budem musiet prehodit na nejake tensie

Skor dezen, zas nejak vyrazne menej tucne plaste som nemal, ale mensi valivy odpor bolo citit.
09.04.2014 - 07:09:41
00
Lozorno trail s palo1707 a walec otestovaný, vrchná časť bola nad naše sily, podaktorý to zišiel "ležmo", podaktorí niektoré miesta zišli radšej "nožmo". Chce to viac skúseností ale aj tak si myslím, že tú ľavú točku nedám nikdy :tmi: Ale ďalšia časť po prekrížení cesty to už bolo perfektné, ešte šťastie, že walec nemal zapnuté video ale len foto lebo zvukové efekty, ktoré som v niektorých miestach produkoval boli už orgazmického charakteru :rock: . Pekne sa tam miestni vyhrali, klobúk dole. Fakt škoda, že to tak zrazu skončí, hľadali sme nejaké pokračovanie ale našli sme len makadam a asfaltku. Ale pri stúpaní hore , už na žltej pod skalou som si všimol, že je tam vyjazdený chodníček, ktorý sa zatáčal vľavo od žltej (niekde v miestach kde vyťahujeme papek z mojej prehadzovačky). Takže sa tam určite vrátime :muscle:
09.04.2014 - 07:46:16
00
astro: to vyzera na dobru trasu pre nocny vylet na Biofarmu (az bude v noci teplo) :lol:
09.04.2014 - 09:25:50
00
lto Biofarma je uz zaradena do planu vyjazdov, caka sa na teplejsiu noc prip. podvecer (presne ako pises) a samozrejme sa musime nejako zosuladit ;)
09.04.2014 - 09:30:27
00
lto toto som ja vravel včera, určite sa zosúladíme ako píše walec. Tento rok je vraj v ponuke cykloburger s kofolou. Ale kľudne tam pôjdem aj za denného svetla :sun:
09.04.2014 - 09:38:49
00
astro: to vyzera na dobru trasu pre nocny vylet na Biofarmu (az bude v noci teplo) :lol:

v tych klopenkach a zatackach vrele doporucujem svetlo na helmu nie na rajdy :lol:
09.04.2014 - 09:40:34
02
Prosím o radu, sú tieto cestičky prejazdné?

Prílohy:

g.jpg
g.jpg 360.47 KiB thumb_up0thumb_down

09.04.2014 - 09:44:51
00
Cykloburger :D to bude dobry humus..
09.04.2014 - 09:52:10
00
dartmoor: V Malych Karpatoch nie su ziadne neprejazdne cesticky :lol:
09.04.2014 - 09:54:16
02
Dobre tak odteraz budem jazdiť v tomto duchu, a ak neprejdem tak viem u koho budem reklamovať :D
09.04.2014 - 10:09:32
01
ta z Krasnan je uplne v pohode v sedle - je to dost vyjazdene/vychodene
09.04.2014 - 10:42:36
00
dartmoor: Jj, reklamacne konanie bude zahrnat vyjazd na Mojtinske singlace, kde ziskas uplne iny pohlad na prejazdnost singlacov :lol:. V pripade nutnosti navsteva brezovych porastov v Bukovskych Vrchoch + stara modra z Ulica do Topole a vrcholom bude prejazd starej modrej zo Spanieho Lazu do Hornych Plachtiniec :rofl:
09.04.2014 - 10:50:01
01
O prejazdnosti singlov mám nejaké vedomosti neboj sa ty nič, už som zažil že pri bajkovaní nad rajeckou lesnou cesta zrazu skončila a tak som si cestu musel urobiť sám ale to ešte na starom vraj celoodpuženom olprane :rofl: Nakoľko mi to stačilo tak preto som sa pýtal či sú naozaj prejazdné aby sa z plánovanej 2 hodinovej jazdy nestala 10 ako vtedy :D
09.04.2014 - 11:02:08
01
Sak prave, taketo cesty nenajdes v MK , stromy uz po polome odpratali, cez les prejdes na tom bajku, tak nie je problem :D Inak samozrejme som sa pokusal byt vtipny :lol:

Ale az teraz som si vsimol, ktore vlastne cesty chces ist, mas to znacit normalnou farbou, nie ciernou, kto si to ma vsimnut v tom cirkuse :D

Prava cesticka do Race by mala byt prejazdna, je to zvaznica, cast je dokonca viac-menej singlac, dolna cast je vyustenie singlaca okolo dierkovaneho kamena.

Prava horna je zvaznica a konci AM/EN singlacom, ktory planujem vydat ako gpx trasu. Perfektne zjazdne (ak nahodou nie je mokro a tahaju drevo :()

Lava dolna - zhora po zakrutu ok, dalsia cast smerom dole .. cca to bude podobne ako ta Rajecka lesna cesta, ale nebudes tlacit dlhsie ako 15 minut :lol: .. niekde tam ale je aj chodnik, musim to znovu ist pozriet ako to vyzera. Ale ta druha zvaznica vedla je ok.

edit: ten AM/EN singlac .. este nez nanho nabehnes, je tam odbocka, ktora vedie k skakaciemu singlacu, ktory nejaky ludia (bikemagazin/extremebike.sk) vybudovali asi pred 4-5 rokmi. Bol krasne zjazdny, vselijake zakruty/rebriky/tripody a pod. v akom je stave teraz neviem. Konci rovnako dole ako aj AM/EN zjazd, kusok nad sutrovou zakrutou Vydrickeho singlaca.
09.04.2014 - 12:46:53
01
Ok vďaka za podrobnejší popis :)
09.04.2014 - 12:53:29
00
keyboard_arrow_up