MageZ minule vytiahol na umyvarke z camelu hajzlovu kefu. On tam ma asi vsetko. :D
16.06.2016 - 15:38:06
06
Druhy pokus :D ... bude to s co najmenej textu a fotky su horizontalne ;)

Z Pezinka na Babu po modrej. Z Baby na Skalnate -> Cmelok (cervena) -> Zochoba chata (zlta) -> Velka homola -> Solcare -> Zumberg (cervena):

i.imgur.com

Hmla a vietor bol riadny

i.imgur.com

i.imgur.com

i.imgur.com

Zaverecny vystup na Skalnatu a na Skalnatej uz ziadna hmla

i.imgur.com

i.imgur.com

Studnicka na Cmelku

i.imgur.com

Pekny singlac na Zochovu chatu

i.imgur.com

Toto je uz zo Zochovej chaty smerom na homolu po cervenej

i.imgur.com

Na homole ziadne foto. Bola tam nejaka skola. Hluk, v rukach mobily a mladeznicka hudba nahlas. Nezdrzal som sa dlho :D

Pezinok v pozadi

i.imgur.com

Este jednu studnicku som objavil ako som siel po cervenej z homoly na Humberg

i.imgur.com

A potom po tej studnicke je tam paradny singlac. Par mansich skokov skore som dal aj viac krat :)

i.imgur.com

41.9 KM / 1282 elevation ... riadne som sa zapotil ale stalo to za to :)
16.06.2016 - 15:55:16
016
...hajzel kefa , pílka ...To musí byť nejaký inštalatér , nie?
16.06.2016 - 15:56:40
03
jj, stary bike z lesenarskych trubiek a novy z novoduru :D
16.06.2016 - 16:44:59
00
čoby, hodinový manžel. :lol:
16.06.2016 - 16:51:59
00
dnes s large-om sme pojazdili na 5bojarskom, krasnanskom a zakoncili sme to bluetrailom. Pacil sa mi aj ked som ho siel radsej opatrnejsie. No jednu klopku som nejak nezvladol a chcel som zastat, ale nevydalo a slapol som do prazdna :-D a trocha sa vyvalal. Poznacil som sedlo, ale inak v pohode. large dik za predskakovanie a instruktaz :-)
16.06.2016 - 19:50:57
02
tak ja som este kukol to hlavko doma tak som zvedavy ci tie pazvuky ustanu ked som skusal len tak potlacit vidlu predtym tak bolo pocut, po vycisteni a dani trosku vazeliny sa zdalo ticho.. dik za spolocnost :handshake: a som rad ze to vyslo sak aj nabuduce ked budes mat takyto kratsi den mozno sa mi tiez podari skorej ako o 4tej..foto nemame ale na prekvapenie bolo vela blata na zacaitku krasnaskeho a aj nad horanou sa drzali mlaky tak isto aj na blue.. takze umyvacka prisla vhod. najvacsie prekvapenie bolo ze na bikroske pri iuvente bola zdvihnuta startovacia rampa a teda sa nedalo ist skakat :(
16.06.2016 - 20:00:04
01
som sa dnes po dlhsej dobe vybrala po cervenej tz na Babu
od Strateneho kuta to vyzeralo ako tankodrom, otocila som naspat a z 3KK do VO, kde ma na asfalte stihli na dzipe dobehnut vojaci pri odbocovani na Prepadle, ale neriesili ma nastastie

Prílohy:

DSC_0269.JPG
DSC_0269.JPG 405.76 KiB thumb_up0thumb_down

16.06.2016 - 20:04:08
00
Konecne partak co ma odprevadi skoro az ku vchodu :-D

silva rada do buducna, keby ta chceli riesit musis len bez varovania razne zavelit NA MOJ POVEL! KONCIT! POZOR! CELOOOM VZAD! POCHODOOOM CHOD :-D
16.06.2016 - 20:05:45
02
ja ze som mala ist rychlejsie, aby ma nedobehli :)
ale teda normalne isli s vyradenou rychlostou za mnou, lebo som ich vobec nepocula, az ked boli dva metre za mnou
16.06.2016 - 20:18:58
00
Zrejme este nedostali pokyn brat vojnovych zajatcov :lol: .. bol som minule po dllllhom case a som nechapal .. cele to tam vycistili , zrejme chystaju tu velku luku na manevre :(
16.06.2016 - 20:30:25
00
To su ale svine ti vojaci, stavim sa ze mna by zbalili.
Inak teraz v noci nad lamacom som zacul z tmy velmi zvlastny zvuk, skoro som sa na mieste posrau. Nastastie to bolo v zjazde, tak som len povolil pud sebazachovy a zisiel som to jak aaron gwin :P
17.06.2016 - 00:20:02
00
Hosť napísal:
som sa dnes po dlhsej dobe vybrala po cervenej tz na Babu
od Strateneho kuta to vyzeralo ako tankodrom, otocila som naspat a z 3KK do VO, kde ma na asfalte stihli na dzipe dobehnut vojaci pri odbocovani na Prepadle, ale neriesili ma nastastie


No to ano, siel som tade. Smerom na Konske Hlavy tak su vsetky znacky pozatierane bielov farbou a veselo sa tam tazi/tazilo drevo. Bolo/je to tam ako po vychrici. Keby to nepoznam tak neviem kade. Bolo to fotene 12.6. od vtedy som sa tade neodvazil ist ....

i.imgur.com

i.imgur.com

i.imgur.com
17.06.2016 - 08:21:09
00
Jezus napísal:
MageZ minule vytiahol na umyvarke z camelu hajzlovu kefu. On tam ma asi vsetko. :D


:D vsetko este nie,to bude mat, az ked zoberie aj tu postel s "prislusenstvom" :D
17.06.2016 - 08:43:39
00
phobus napísal:
Smerom na Konske Hlavy tak su vsetky znacky pozatierane bielov farbou.

Zistím u Laca, či to je obnova značenia, alebo ...
17.06.2016 - 09:49:23
00
keyboard_arrow_up