Keď pozerám tie fotky tak dúfam že si robíte srandu ....Lebo inak asi ste ešte nevideli rozdrbany úsek od lesakov...Toto je lesná diaľnica...krásne sa to dá prejsť.Ked niekomu vadí trošku blatka a sem tam spadnutý strom( a niektoré sa v pohode dajú preskočiť)tak nech jazdí cestu ...To nieje útok na Vás iba konštatovanie faktu...
21.05.2018 - 06:54:05
07
AdamVandal napísal:
Onanovat nad asfaltom mozem srat, ked rozdrbu komplet vsetko. ***** Nesrovnal, co ma plnu hubu rekreacie. Tu je. Ta jeho rekreacia.

Kde si to fotil?
Sú to ešte Mestské lesy?
21.05.2018 - 07:29:45
00
Lesnypes. Tu nejde o trochu blata a par popadanych stromov. Tu ide o konstantnu devastaciu mestskych lesov. A bude horsie.

Milsu. Medzi Kacinom a Malym slavinom.
21.05.2018 - 07:32:03
00
mapa Mestských lesov
adamcaganster, asi už viem, kde to je. Smer z Malinského vrchu cyklotrasa smer Kačín.
Prikladám hore mapu Mestských lesov Bratislava. Mám taký dojem že fotený úsek ide mimo Mestských lesov.
21.05.2018 - 07:52:19
00
Hej, je to uz mimo Mestskych lesov, su to Lesy SR....tam tazba je uz bohuzial dlhsie....
21.05.2018 - 07:54:09
00
adamcaganster asi by bolo načim v tomto prípade stiahnuť nadávku na Nesrovnala :P
21.05.2018 - 07:57:40
00
Inak dnes dakto okolon16 tej z kamziku na tbk ?:)
A co sa tyka nadavky na nesrovnala pojdem sa dnes kuknut ako vyzera tbk 1 kde to ma podpalcom on...
21.05.2018 - 07:59:10
00
milsu
myslim ze nie, Neschopal a suita ktora sa ho ujala je pre BA katastrofa...(bez ohladu na aktualny stav v MLB)
21.05.2018 - 08:01:12
01
MageZ, rieši sa tu konkrétna cyklotrasa a Mestské lesy.
Tu neriešim a ani nechcem riešiť Nesrovnala v iných situáciách.
21.05.2018 - 08:11:08
01
Ok. Dik za info. Nepozeral som presne tie hranice. Nadavku som dal prec, aj ked suhlasim s MageZ. Ak sa bavime ale o konkretnom useku, tak nie je na mieste. Nebojte, este si to pripomenieme, ked sa vratia k Vydrici.
21.05.2018 - 08:17:48
01
Culex42 napísal:
skôr mi nie je jasné, že máme/čerpáme peniaze na nový asfalt do lesa, ale stovky kilometrov ciest 2. triedy medzi obcami sú horšie ako tankodrom

Neviem ci to nesuvisi s eurofondami .. jeden taky exemplarny priklad svojho casu bola cyklocesta Stupava-Devinske Jazero. Projekt az mnoho 100tisic euro, vycistili kroviny/stromy + nova asfaltka pre cyklistou a auta povedla si robijali podvozok na dierach . Aaale, to sa nemohlo, lebo peniazky boli dodane len na ucel vystavby cyklocesty. Podobne su na protipoziarne cesty kdekade po lesoch, aj ked to asi nebude tento pripad.

AdamVandal napísal:
Onanovat nad asfaltom mozem srat, ked rozdrbu komplet vsetko. ***** Nesrovnal, co ma plnu hubu rekreacie. Tu je. Ta jeho rekreacia.

Hehe .. tak zrovna toto nepovazujem za rozdrbanie, krasne hladke a ciste. Si nevidel este, co je rozdrbana cesta od lesakov :lol: .. skor je zaujimave, ze tazia kdekade a vela. A nielen po MK, ale vyklcovali kadeco okolo Dunaja, atd. Zrejme s heslo, kde nie je strom, nebude bobor :lol: /inak hento je ich oblubene miesto na zvazanie/.
21.05.2018 - 08:20:08
00
určite že to súvisí s eurofondami, to je jasné... ale tie by sa možno mohli dať čerpať aj účelnejšie. si naivne myslím... lebo z pohľadu kamarátsva je jedno, či sa asfaltuje cesta v lese alebo medzi obcami, robí to tá istá firma. v lese náročnejšie, mimo by zase mohol byť dlhší úsek. asi to bude tým, že vb lese to toľko ľudí nevidí...
21.05.2018 - 08:52:27
00
Samozrejme nemám naivnú predstavu o tom ako sa čerpajú euro a iné fondy ale prečo by sme mali hejtovať hneď všetko čo niekto urobí? Ten asfalt tam bol v zlom stave a je fajn, že sa urobil nový. Že sa za to mohli urobiť cesty II. triedy niekde v hornej dolnej? Ale jasné, mohli. Ale namiesto tých ciest II. triedy sa mohli kúpiť prístroje pre deti v detskom kardiocentre kde zachraňujú životy....a takto by sme sa mohli točiť dookola.
Slovač je žiaľ taká, večne nespokojná so všetkým.
21.05.2018 - 08:57:21
09
no ja neviem, ale bývalý pán úžasný ex premiér sa vyjadril že náš štát je v dobrej kondícii...tak by nemal byť problém aj na cesty také či onaké, aj na kardiocentrá, aj všeličo iné...
jedine že by klamal...???
ale to už je mimo tému...
21.05.2018 - 09:18:09
00
ja som to nebral ako hejt, skôr také rozčarovanie, že spraviť cestu, ktorú využíva násobne viac ľudí mi príde zmysluplnejšie ako požiarnu cestu v lese, hoci aj také treba
21.05.2018 - 09:32:00
01
keyboard_arrow_up