scarinko nie moc šťastné myslenie.. pre toto sme presne tam kde sme, lebo ani na volby ľudia nechodia pretože "môj hlas aj tak nič nezmení"
02.07.2019 - 11:15:17
01
ale ja chapem co myslite ale podla mna by to platilo len ak by ten bufet ta 1.svatojurska aj prevadzkovala.
Takto len chudak najomca ktory si to od nich len prenajal ma mensi obrat a ti co ich tak nemame radi to maju uplne na haku
02.07.2019 - 11:18:47
00
CraObs Nie len pre to ludia nechodia volit, Mnohi nechodia volit aj pre to, ze nemaju koho volit, pripadne neveria, ze hra nejaku rolu to kto je pri koryte. Ale to je OT.

scarinko Uz som sa to pokusil vysvetlit, Ten chudak najomca je len clovek co to dostal aby to rozbehol a niesol riziko podnmikania prvy rok, dva. Potom ho bud vyrazia, alebo mu zdvihnu najom proporcionalne k tomu kolko ma trzby. Cize podla toho kolko terasz zartobi bude 1 SVJ pitat nasledujuce roky. Ak mu chces pomoct, zniz mu obrat, mozno mu nezdvihnu najom. :)
02.07.2019 - 11:25:11
01
to mas nejako overene alebo si to len pocul z tretej ruky? pokial dobre vidim citat to PDF tak ma zmluvu na 5 rokov a dvihat najom mozu len o vysku inflacie.
Ale fakt by som chcel vediet aky vysledok(vystup) ocakavate od toho ze tam nebudeme chodit my? tych zvysnych 70-80% ludi co nechodia na forum a je im to uplne u prdele tam chodit bude.
02.07.2019 - 11:28:23
00
Mozno, ale niekto co dokaze pretlacit taky podnik na tak lukrativne miesto urcite nie je blbec. A podpisat zmluvu na xy rokov u novej prevadzky je definicia idiotizmu. Jedine ze by to nikto prevadzkovat nechcel... a to je asi v tomto pripade tiezs vylucene. Za dalsie 10 800Eur je smiesna suma. Bufety bezne robia cez 500E zisk denne cez sezonu. Cize jedine ze by to bol nejaky otca svagra kona brat niekoho z predstavenstva 1SVJ potom mozno. Ale to je o dovod na viac to sabotovat.

Vystup: Bude sa mi lepsie holit v zrkadle, ked mi zo seba nebude nevolno. Podporim Vcelin, kde mi aj pre 10 rokmi urobili v zime caj, aby som nezmrzol. A budem moct s kludnym svedomim kazdemu povedat, ze tam nema chodit.
02.07.2019 - 11:36:12
02
Kenai, to su len dohady ze to je niekto znamy. Moze a nemusi. Brat to takto utokom bez potvrdenych info je trochu naivne nie?
Ale tak kazdeho vec. Hovorim, ja som tam este nebol len sa mi velmi nevidi tento hejt trochu od boku.
02.07.2019 - 11:38:33
00
toto je hrozne konštruktívne, ako píše scarinko väčšina ľudí na bielom kríži netuší nič o vlastníctve toho bufetu a väčšine z tej väčšiny by to tak či tak bolo jedno a tých 15 ľudí z fóra sú prenajímateľovi/vlastníkovi bufetu šumafuk. Ja osobne aj do včelína chodím najradšej len tak do 11tej kým tam nie sú davy a tou oblasťou čo najrýchlejšie prefrčím preč od ľudu
02.07.2019 - 11:41:15
03
Bol uz niekto u Slivu? Ake to tam je? Co tam capuju, da sa tam aj najest?
02.07.2019 - 11:43:04
01
scarinko Ano su, vychadzam len z predpokladu, ze ak nieco chodi ako kacka, vyzera ako kacka a kavaka ako kacka, trufnem si povedat s velkou istotou, ze to bude kacka. Ale je pravda, ze dokaz na to nemam. Ja si kladiem inu otazku, ak je co i len 1% predpoklad, ze svojim nakupom podorim filozofiu s ktoru nesuhlasim, preco by som tam mal nakupovat ? Tym skor, ze mam 50m vedla alternativu, ktoru podporit chcem.
02.07.2019 - 11:54:37
02
ty vidis kacku ja krokodila, kto ma pravdu? :)
ok mame na to iny nazor takze kazdy nech robi po svojom
02.07.2019 - 11:56:36
00
lapaloma napísal:
toto je hrozne konštruktívne, ako píše scarinko väčšina ľudí na bielom kríži netuší nič o vlastníctve toho bufetu a väčšine z tej väčšiny by to tak či tak bolo jedno a tých 15 ľudí z fóra sú prenajímateľovi/vlastníkovi bufetu šumafuk. Ja osobne aj do včelína chodím najradšej len tak do 11tej kým tam nie sú davy a tou oblasťou čo najrýchlejšie prefrčím preč od ľudu


Dajme tam, reklamu: So sipkami. Klubovna Vcelin (sipka v lavo), Horaren 1. Svatojurskej (sipka v pravo). :) Prispejem 20E
02.07.2019 - 11:57:12
00
scarinko aky "hejt"? kiez by nejaka aplikaca za kazde pouzitie tohto idiotskeho bezobsazneho vyrazu vypalila jednu po papuli..

Co je na tom nepochopitelne ze nechceme podporovat kseftarov a 1.svatojursku? Ten clovek vedome plati desatisice eur 1. svatojurskej, vedome im robi promo. To su fakty. Podpisane na zmluve.

Pre mna by bolo idealne keby tam vobec ziadny bufet nebol. Stacila by studnicka. :)
02.07.2019 - 11:58:07
04
ale tak chod plakat tomu co tam ma bufet ze preco je jelito a ze ty nemas rad 1.svatojursku lebo nici lesy a ze chces aby tam nemal bufet a nepodporoval ich.
On ti na to prdi, je mu to asi jedno a slobodne podnika. Keby tam nebol on, bude tam niekto dalsi atd. Predpokladam ze chodis vsade peso lebo MHD prevadzkuje Dopravny podnik co je statna firma a tu riadi Fico a ten je zly takze? Rovnaka analogia.
02.07.2019 - 12:08:25
00
Nezosmiesnuj sa este viac, si uplne mimo. MHD neprevadzkuje Dopravny podnik. Dopravný podnik Bratislava nie je statna firma. Nemas argumenty, len taras hluposti...
02.07.2019 - 12:14:12
03
vlastne mas pravdu ako vzdy :)
http://firmy.transparency.sk/view.php?id=41
02.07.2019 - 12:17:01
00
keyboard_arrow_up