Tak ked budete chodit na tie bicyklove STK ku mne do dielne a moj kamos bude mat ako jediny certifikovany cykloskolu tak som kludne za to aby sa tieto podmienky zaviedli - priam si to zelam viac ako ty ! Nemam problem dat zarobit aj psychologom s tymi testami - podelim sa. Ked sa uz stat rozhodne zmykat nejaku skupinu ludi tak poriadne a hlavne nech to ma osoh - idealne financny pre kamosa!

Takto totiz rozmyslaju ludia co presadzuju podobne nezmysly ako si napisal ty.....
28.01.2020 - 17:38:14
04
milsu napísal:
triki ktorého J. Mrvu myslíš?


Toho ktorý sám seba definuje ako "naše karpaty".
29.01.2020 - 01:50:03
00
mlaco napísal:
Som si tam zvykol nechat nacapovat pitnu vodu. Uvidim ako budu na mna pozerat v tom nobl bufete.
Resp. nie je tam niekde tocka zboku na tento ucel?


Toto by aj mna zaujimalo, mate s tym niekto skusenost?
29.01.2020 - 07:02:50
01
O vode neviem, ale raz mi na malú kofolu chýbalo asi 10 centov (nemal som so sebou peňaženku). V novom bufete ma poslali do preč a vo Včelíne mi načapoval veľkú, že veď nabudúce mu tie drobné donesiem:-)
29.01.2020 - 07:47:39
08
juliusv napísal:
Toto by aj mna zaujimalo, mate s tym niekto skusenost?
Ja som tam bol na jesen a v pohode mi docapovali vodu aj do flase aj camelbagu. Osobne som to striedal raz tam raz tam, a s novym bufetom zlu skusenost nemam, jedine ked nemali fazulovu polievku par krat.
29.01.2020 - 09:22:47
01
ja som bol v tom novom bufete svedkom,ako si rodina z deťmi zabudla dole v aute peniaze,chalani im v pohode dali pitie a jedlo zo slovami-zaplatíte nabudúce ... inak dosť dobre nerozumiem,prečo sa tu píše o bojkote nového bufetu,ak som hladný,smädný a včelín je zavretý,tak si dám tam,v čom je problém ??? aby to nevyzeralo tak,že Včelín bol vo všetkom úplne najsuper a všetko ostatné sa bude bojkotovať :^)
29.01.2020 - 09:51:28
09
Dano5 napísal:
v čom je problém ???

nemaju Novopacke pivo :)
29.01.2020 - 09:58:13
00
ja viem, niektori by tam chodili aj keby ich obsluhoval Majko Kočnere a niekto nie.
29.01.2020 - 09:58:50
00
Mne tam pivo moc nehutilo, radsej v zapadnutom kute ... ale pagace mi budu chybat
29.01.2020 - 09:59:55
00
Mne dlho chutilo viac Svijany v Zapadnutom, ale nejako sa to obratilo. Ale Zapadnuty kut uz je nanic, ta fazulova polievka, co tam dlhe roky varili (a dost lacno) je uz uplne nanic.
29.01.2020 - 10:03:26
00
scarinko napísal:
ja viem, niektori by tam chodili aj keby ich obsluhoval Majko Kočnere a niekto nie.


Chatu Klinec vlastni Mesto Svaty Jur, ale nakupovat u najomcu ktory prevadzkuje Vcelin je politicky vporiadku.

Horaren a novy bufet vlastni presne to iste Mesto Svaty Jur, ale nakupovat u tohto najomcu je zle, lebo si to prenajima od Mesta Svaty Jur ktore stoji za I.Svatojurskou.

media1.giphy.com
29.01.2020 - 10:16:23
02
dôležité je,že aj po zavretí Včelína je možnosť sa na B.K. najesť,varia velmi kvalitne,všetko čo som si dal bolo TOP,napr. fazulová Jókai je neskutočná-dokonca majú niečo pod zub aj pre vegánov,pivo pekne do skla Plzeň,alebo 10 Gambrinus,občas aj IPA z remeselného pivovaru,všetko pekne do čistých sklených pohárov,tomu sa Novopacké do plastu nemôže rovnať ani náhodou,fakt nechápem tú zášť,do Včelíne som chodil rád,ale nie je od veci vyskúšať aj niečo lepšie...
vraj Včelín otvoria nový majitelia už v sobotu,no som zvedavý na ponuku a hlavne na kvalitu
29.01.2020 - 10:18:57
02
foobar ale to nie je podla mna to iste

co sa tyka druheho bufetu na BK, tak tam je to tak, ze to vlastni Mesto Svaty Jur, prenajima to 1.svatojurskej a ta nasledne pozemky a stavby prenajala Marianovi Longauerovi za ucelom prevadzky bufetu


Dano, tebe je jedno kto ti to jedlo a pitie preda? hlavne ze je dobre? raz, som tam bol, nebolo to zle, atmosfera ziadna, este tam bola aj zima.
29.01.2020 - 10:21:31
01
a ja len vzdy rychlo preletim okolo BK.
29.01.2020 - 10:34:10
010
scarinko napísal:
foobar ale to nie je podla mna to iste



Dano, tebe je jedno kto ti to jedlo a pitie preda? hlavne ze je dobre? raz, som tam bol, nebolo to zle, atmosfera ziadna, este tam bola aj zima.


100%tnym vlastnikom 1. Svatojurskej je Mesto Svaty Jur, takze podla mna je uplne jedno v ktorej prevadzke clovek nakupuje a profituju z toho v konecnom dosledku ti isti ludia. Tieto tvoje kriziacke vypravy su preto minimalne usmevne.
29.01.2020 - 10:37:13
06
keyboard_arrow_up