lto ja som asi mesiac dozadu viezol jednu babu z kozieho chrbata s autom na kosariska k sanitke.... babenka pod somarom treskla a vyklbila si rameno....prilba samozrejme ziadna.... ale kcicala mi v aute riadne :D
31.05.2020 - 00:01:16
04
Vďaka partií ktorá znovu oživila časť červeného trailu od Gbezovej studničky po Hrnčíra.
31.05.2020 - 07:36:34
01
ja toto nechápem, takýchto ľudí...to si hovoria homo sapiens...??? porozsýpané klince na Malom Slavíne...zapratané pri Pezinku...zapratané pri Bukovej...lanká natiahnuté...kompletne to už ľudom j*b* na mozgy...??? :fubar: :@
31.05.2020 - 09:13:53
03
double: mozno si ten chodnik zo Zarub, co vyhrabali uz pesiaci zrekvirovali a myslia si,ze je ich .. neviem. Je to divne, predsa to nie je strana, kade chodia turisti. Len ja, ked idem hrebenovku :D .. asi uz chodia .. uz tych zapratanych chodnikov a aj zvaznic vidim co raz viac. Ludia je velmi vela a hlavne ebikerov, ktori to maju odblokovane a jazdia hlava nehlava, je im vsetko jedno. Mozno to bude pricina.
31.05.2020 - 10:04:20
00
Veľa ľudí ako ja má.kameru a trailforks spopularnili trailovanie takže popri e-biku aj tieto dve veci. A samozrejme mentalita Slovakov. Ďalšia vec vírus vyhnal Slovákov do lesa a vidím že nikomu nevadí že si spravili ďalších xy chodníkov mimo turistickú trasu. Popod havranicu tu zvaznicu lesné stroje nedávno upravovali a spevnili takže zase časť vody po nej odtecie preč. No veľa ľudí sa ide odbavovať na nás pritom ďaleko väčšie resp neporovnateľne horšie veci robia iní. Ale je lepšie upozorňovať na.male.problemy aby sa zakryli tie väčšie.
31.05.2020 - 10:30:20
00
s tym virusom to bol docasny hype, vcera sme na panovej luke vecer okolo 18tej boli sami, ale v case zavretych auparkov tam byvalo 200 ludov ...
31.05.2020 - 12:35:57
00
no hlavne sa pokazilo pocasie, ochladilo sa, fuka, vcera predpovedali aj prehanky - v dobe koronanavalu do lesov bolo 25-28 °C, jasno a bezvetrie
31.05.2020 - 13:09:33
02
ivast: seci boli natlaceni na BK :D
31.05.2020 - 13:34:22
00
ono pricin bude viac, ja osobne som sa minal s bikerom co valil hlava nehlava zo Somara smerom na Tri kamenne kopce, niektori si pletu jazdu po TZ s pretekmi a preto sa ani necudujem ludom, ked maju taketo zazitky s bikermi, ze natiahnu konar cez chodnik
31.05.2020 - 14:29:05
02
Aj neebajkeri jazdia hlava nehlava. v poslednom case na trailiku nad asfaltkou od Slivu smerom na Zeleznu som stretaval niekolko bajkerov, co nespomalili a neuhli zo stopy ani milimeter, a ja uz pomaly vo Vydrici.
31.05.2020 - 14:45:29
01
Tie posledne dva urazy co tu boli (ta pani vcera a nehybny pan minuly tyzden) sa stali tam zo Somara na 3KK, rozmyslam ze preco prave tam, obe v blizkosti tej baziny.
Inak ten chalan, co toho pana nasiel, vcera na fb pisal ze zatial dycha na pristrojoch.
31.05.2020 - 14:51:19
00
hm, to sa trocha divim, ze prave tam sa vysypali.. na tej trase z BK na PB (resp skor opacne) je podla mna viacero miest kde sa da rozsekat, ale ze by zrovna hentam...
31.05.2020 - 15:02:57
00
cyros napísal:
ono pricin bude viac, ja osobne som sa minal s bikerom co valil hlava nehlava zo Somara smerom na Tri kamenne kopce, niektori si pletu jazdu po TZ s pretekmi a preto sa ani necudujem ludom, ked maju taketo zazitky s bikermi, ze natiahnu konar cez chodnik


ja sa cudujem, ved ked si nebodaj niekto nejaky ten konar nevsimne, a ani nemusi ist rychlo, moze sa dolamat, alebo zabit.
Cize kazdy zmrd, co take nieco urobi by mal skoncit za mrezami.
Tak ako sa ocakava od cyklistov aby boli ohladuplni (a uplne s tym suhlasim) tak isto by sa to malo ocakavat od pesich.
Ako zatial mam na 99% pozitivne skusenosti, spomalim, pozdravim, podakujem, mozno by stacilo len tak malo, a dalo by sa na chodnikoch spolocne zit.
31.05.2020 - 15:31:51
04
iron.hide napísal:
Tie posledne dva urazy co tu boli (ta pani vcera a nehybny pan minuly tyzden) sa stali tam zo Somara na 3KK, rozmyslam ze preco prave tam, obe v blizkosti tej baziny.


niekde v tom useku sa pred rokom a pol vysypal aj kamarat a zlomil si klucnu kost.
31.05.2020 - 15:49:03
00
iron.hide zhruba mesiac dozadu tam spadla baba bez prilby, teda pod somarom ale smer na BK.... mala stastne v nestasti.... ,,len´´ vyklbene rameno..
31.05.2020 - 15:54:12
01
keyboard_arrow_up