Lto co to prepanaboha je, a este po asfaltke :D tak sa mi uz dlhsie zda ze tento rok trenujes na nieco velke...
-Btw aspon mas ten gerlaching

Inak moj vcerajsi plan bol okruh cez Sklennu Hutu, Skalku, Hubalovu, Cermak, P.Babu atd... no smerom tam som siel po ceste cez Modru a tak mi napadlo ist kuknut Tesaka a jeho akciu. Stretol som tam viacero foristov, no aj tak som to radsej nemal robit, lebo som tam skysol pri :beer:, co ine sa dalo cakat vsak :D
Z povodneho planu tak zostalo len torzo a bol som rad ze som sa cestou domov vystveral aspon na Homolu


Naposledy upravil iron.hide dňa 16.08.2020 - 11:54:58, celkovo upravené 1 krát.

16.08.2020 - 11:44:27
03
Trenujem na ebike :lol:, sak som ich stretol dost a povacsinou to rubu hore asfaltom asi v turbo mode - aj kolobezky tam bezne stretavam .. hore snezienkou neni sanca /mozno ti najlepsi by dali .. aj ked neviem/ .. ale na starom moste su prevazne bez sance :D. Ale s tym oslepovanim druhych, ci blikacky , ci kolobezky to je moc :/ ... a v Petrzke mi nejaky pajac na kolobezke este vbehol aj do protismeru na cyklochodniku, esteze som siel len zlahka uz. Asi si budem musiet kupit 1500lm Fenixa a zostrelovat ich :D .. gerlaching ma ale nejak neberie, zas nejaka vyzva velka to nie je. Everesting ale nedam, na to nemam, som moc tazky a moc pomaly :)
16.08.2020 - 11:52:49
00
lto napísal:
juliusv: cez VO, po ich asfaltke :lol: .. alebo dolom cez Slnecne, ale to je obchadzka

cez VO nejazdim, a dolom cez slnecne chodim z PB naspet do BA, dole po modrej TZ, na Zilovej sa napojim na zltu TZ, cez Reisinger, Kolarske, popod Senkarku neznacenymi cestami sa napojim na cestu pod serpentinami na Somar a dalej popod Maly Javornik na BK. Cez tyzden po praci po cervenej TZ na pivo na Babu a takto naspet, nerad chodim po tych istych cestach v ramci jedneho vyjazdu.
16.08.2020 - 18:25:08
00
Ano, tak to je to najlepsie .. VO tiez nechodim, odkedy sa tam zacali nanovo roztahovat, este ked to bolo mrtve som chodieval tou asfaltkou .. od Kosarisk na Konske sa takto dalo prejst velmi rychlo.
16.08.2020 - 19:04:10
00
inac kto na Krasnanskom uz v dolnej casti na pumptracku odsekol cast jedneho bumpu a urobil z toho skokansky mostik?
16.08.2020 - 21:09:02
00
lto napísal:
..... .. gerlaching ma ale nejak neberie, zas nejaka vyzva velka to nie je. Everesting ale nedam,


veru ten gerlaching je v pohode, ved tolko vyskovych sme casto mali na nasich vyjazdoch.
podla mna je skor vyzva ta druha podmienka - ze to musi byt na jednom kopci jednou trasou hore aj dole, to by ma asi nikto neprinutil :)
Ked uz, tak vyzvou pre teba by mohol byt "mont-blanc-ing".
4810 vyskovych metrov uz znie lepsie ;)
17.08.2020 - 00:18:01
00
iron.hide napísal:
podla mna je skor vyzva ta druha podmienka - ze to musi byt na jednom kopci jednou trasou hore aj dole, to by ma asi nikto neprinutil :)

Ani mna .. doteraz to bolo nemozne .. uz len 3x otocit snezienku bol nadludsky vykon .. ale jedna sa mi teraz do kopcov ide dobre, ale hlavne ked na cloveka vselico zacne padat, tak jedna z veci, co pomaha je tocit nieco monotonne .. stredu 1x, stvrtok 3x a sobotu 17x :D .. cca po 12-13tom raze som uz mal hlavu v pohode :D .. ale tiez 4x som teda dotocil, aby bolo 3k. Najhorsi bol predposledny, zrazu som dako nevladal. Posledny pohoda. A este siesty krat, to mi zrazu vybehli tepy o 15 hore a zacalo mi byt blbo, ale Plzen to poriesila :lol:

Ale double mi pisal, ze ak buduci rok neotvoria RO , UA, tak to so mnou asi zle dopadne :lol: :D
17.08.2020 - 08:17:40
00
neviem ako vcera s komarmi to bolo na kamziku, ale z karlovej vsi smer na dlhace to bol des. repelent vobec nepomahal (2 rozne na sebe) a sedeli na mne za jazdy aj 4-5 smradi, zastavit sa vobec nedalo to ich lietal okolo cely roj pripraveny sadnut.. takto zle to uz nebolo roky
17.08.2020 - 09:01:00
01
iron.hide napísal:
Lto co to prepanaboha je, a este po asfaltke :D tak sa mi uz dlhsie zda ze tento rok trenujes na nieco velke...
-Btw aspon mas ten gerlaching

Inak moj vcerajsi plan bol okruh cez Sklennu Hutu, Skalku, Hubalovu, Cermak, P.Babu atd... no smerom tam som siel po ceste cez Modru a tak mi napadlo ist kuknut Tesaka a jeho akciu. Stretol som tam viacero foristov, no aj tak som to radsej nemal robit, lebo som tam skysol pri :beer:, co ine sa dalo cakat vsak :D
Z povodneho planu tak zostalo len torzo a bol som rad ze som sa cestou domov vystveral aspon na Homolu



.... ale 100rokov sme sa nevideli a ani dalsich fajn ludi z fora si na kope nestretol pri dobrom pivku.... ja som rad ze si sa ukazal a dakujem za navstevu..... a este tu ostava tajomna neznama zo zaveru vecera.... snad sa odtajni raz :-)
17.08.2020 - 22:46:46
00
large cely Kamzik po BK rovnako zle s komarmi, to Matuskove ze to vykape do 2 tyzdnov bol len zly vtip. Necudo ze potom celym lesom rozvoniavaju zakvitnute repelentky.
18.08.2020 - 08:27:30
00
uz boli medzitym vykapane a dlhsie bol klud, teraz prisla dalsia vlna..
18.08.2020 - 08:40:04
02
iron.hide napísal:
-Btw aspon mas ten gerlaching

nikam som vyjazd nehlasil a oni mi to pridali ako gerlaching :D :tmi: :^) :?: .. ale sak dobre, no ..

Btw, komare v sobotu prakticky ani neboli, ale tato druha vlna, tak to je drsne. Predtym to boli take pidi komariky, ani na mna moc nesli a ked uz, tak len chvilu svrbelo a bol klud. Ale toto tu .. no uff.
20.08.2020 - 14:26:14
00
Inak fakt, sobota cik pauza pri Vydrici, ani jeden na mna nesiel. V nedelu uz sajgon.
20.08.2020 - 14:44:47
00
A teraz maju aj suprove to pocaise, furt leje a je teplo .. bude asi aj tretia vlna :D .. asi im pomaha aj ten covid :lol: .. mali by im povinne dat ruska nosit, to by tak nelietali :D

edit: dokonca mam aj mam zmenenu ikonu ako uspesny gerlaching :o :o :o . A pritom som o to nestal... Teraz neviem, ci mam byt rad, alebo nie. Lebo 2700 vyskovych je prd. Ziadna vyzva to nie je /ani 3500/.... akoze ano, pre netrenovanych je, ale ti by mali byt radi, ze su radi :lol: /ale fakt , ze ano/. Secja, co jazdia pravidelne nejaky cas a maju nieco natrenovane, toto spravia lavou zadnou... hej, chapem portal a jeho angazovanost v tomto .... Lenze naozaj .. je to tak trochu .. trapne... hlavne preto, ze barskto jazdi polku toho parkrat do tyzdna po praci ;)
20.08.2020 - 15:04:20
00
potvrdzujem tie komare, to uz je iny level. Bol som dnes v luznych lesoch pri Dunaji, nohy ruky aj krk mam zozrane, no liezli uz aj do usi a nosa, fakt je lepsie radsej vobec nestat.
A to si neviem predstavit co musi byt pri Morave. Tam dostat defekt, tak si rovno volam vrtulnik, nech mi zachrani holy zivot :D
20.08.2020 - 22:52:39
05
keyboard_arrow_up