scarinko napísal:
nebolo by odveci :) lebo ked mam po mackach obchadzat parik na horakoch ktori idu po tom hladkom cervenom tak ma ide roztrhnut

tak choď za nimi a nepredbiehaj ich :P
24.09.2020 - 07:56:57
03
na to ma cas asi len ten, kto ide len ku svojmu autu pri Cervenom moste :-D
24.09.2020 - 08:17:25
02
ako to vážne? ako si niekto dovolí ísť pomalšie ako ty na horáku po tej cestičke pre cyklistov? mal by si ich na tom cesťáku nabrať a poriadne ich dokopať a vynadať im, čo si t dovoľujú ... ako páni ... môžete kydať na ebajk alebo na koho chcete ale ja tvrdím už dlho, že najväčší hňupi jazdia na cesťákoch ... nedá sa to generalizovať ako to vy z obľubou robíte ale je tam jasne najväčšia penetrácia

ja už nemám ani chuť čítať niektoré tie diskusie okolo vodičov, tých čo kazia dobré meno ... ale prosím nezasierajte mi aj túto tému
24.09.2020 - 08:27:32
114
Tak necitaj ale podla mna je egoizmus ked clovek co ide na mtb ide po hladkom asfalte a vidi ze za nim je druhy na cestaku ale nepusti ho a chce aby ho obiehal po macacich hlavach. Ja na nikoho nekricim ani neburam. Max poprosim ci ma nepustia. Len mi to pride take ...
24.09.2020 - 08:35:13
00
Ak nezvladas zlava obehnut pomalsie iducich ucastnikov premavky, tak aspon zo seba nerob blbca na internete.
24.09.2020 - 08:39:13
022
Ešte máš možnosť, ak je práve voľný chodník, hopsnúť naň a obehnúť ich tadiaľ. Ten je dostatočne hladký
24.09.2020 - 08:41:15
02
Pozri ja som len napisal ze ak by sa robila revitalizacia cesty na zeleznu ze by som bol rad za rozsirenie toho hladkeho pruhu koli prejazdnosti aj bezpecnosti.
24.09.2020 - 08:44:34
02
scarinko napísal:
Tak necitaj ale podla mna je egoizmus ked clovek co ide na mtb ide po hladkom asfalte a vidi ze za nim je druhy na cestaku ale nepusti ho a chce aby ho obiehal po macacich hlavach. Ja na nikoho nekricim ani neburam. Max poprosim ci ma nepustia. Len mi to pride take ...


skus sa zamysliet nad tym, co pises. Idem po cervenom, mozno vcas zaregistrujem ze nieco za mnou hrkoce. Mozno nie. A ja sa mam teraz otacat dozadu aby som zistil ci to je cestak alebo horsky, prekrizit mu cestu a presunut sa na macacie hlavy, aby dotycny ma mohol obehnut sprava? A co ked ma chcel obiehat (ako normalny clovek) zlava? Zrazime sa kvoli tomu, ze nejaky blb na internete vie jazdit len po vyhladenej ceste?
24.09.2020 - 08:46:26
09
Nie o tom nehovorim, skor o tom ked idu 2 alebo 3 vedla seba, slusne ich poprosim otocia sa a vyfakuju ta aj tak lebo na 2,6" gumach sa naj vozi po hladkom ved vlastne pre to chodia do lesa a kupuju FS bajky

Co tak opacna strana? Ja na cestaku seknem koleso pripadne mi zajde do skary medzi tie macacie hlavy a pri predbiehani padnem a mozno zlozim aj toho predo mnou.
24.09.2020 - 08:51:38
00
Proste prehanas, ja tade jazdim stale, lebo blizko byvam. Tie macacie hlavy su peklo, a bolo by lepsie, keby tam neboli, ale fakt prehanas.
24.09.2020 - 08:56:59
03
Co prehanam? Napisal som to co ty, je to peklo a ak sa da tak to peklo co najviac zmiernit. Na co tie macacie hlavy? Len koli nejakemu sentimentu ktory aj tak nikto neriesi?
24.09.2020 - 09:06:09
00
Ja som chcel Stefanikovu magistralu prejst tento rok, zatial som sa k tomu nedostal. Vlakom do NMnV, pojazdit si aj tuto cast M. Karpat cez Cachticky hrad smer Bradlo. A potom smer P. Baba a domov. Rozdelit si to podla nalady, vykonu na rozne useky, turisticke tempo, mozno nieco vyniest, vzdy sa da zbehnut na asfaltku domov.
24.09.2020 - 09:11:15
01
scarinko napísal:
Co prehanam? Napisal som to co ty, je to peklo a ak sa da tak to peklo co najviac zmiernit. Na co tie macacie hlavy? Len koli nejakemu sentimentu ktory aj tak nikto neriesi?


mne sa napriklad paci ako to tam je spravene, podla mna to tam je fajn, netreba mat vsade hladky asfalt. Co sa realne stane ked chvilku pojdes pomalsie? Popripade niekoho poprosis aby sa ti uhol ked sa necitis na obiehanie po kockach.
24.09.2020 - 09:12:01
03
Tak na túto debatu si isto spomeniem, až budem najbližšie pozerať Paris – Roubaix... :D
24.09.2020 - 09:20:01
05
zasa debata kde všetci iní sú dilinovia len JA nie :) kto ide prvý drží si stopu a má na to právo, uhnúť sa je jeho dobrá vôla nie povinnosť.. platí to na aj na singloch aj všade inde a aj na ceste.. keď na to nemáš tak nepredbiehaj, nikto sa kvôli tomu že tebe treba kakať nemá prečo ohrozovať..
24.09.2020 - 09:27:09
04
keyboard_arrow_up