lto ale tu sa jedna o cast ktora je medzi dvoma asfaltkami. Neviem preco potom robili asfalt na MS od Slivu? Bol by to fajn okruh bez velkeho prevysenia s lesom. Takto mozes ist max na Borinku co obnasa ist az na BK a cez medene hamre a kopce alebo az na Lozorno cez Salas. Kupovat dalsi bike koli par kilometrom asi nikto nebude a jazdit vela km na graveli po ceste koli tomu tiez nie.
25.11.2020 - 10:23:04
00
lto Nerozumiem preco tak casto inklinujes ku katastrofickym scenarom. Ani najzarytejsi ziletkar, ktory ma rad Karpaty by ich nechcel cele vyasfaltkovat, ale nejaka minimalna siet asfaltiek-spojnic by existovat mohla, uz len kvoli rychlemu pristupu RZPciek (resp. hasicov). Z nemocnice na Boroch to bude na Maly Slavin urcite blizsie ako z Kramarov, cez cely lesopark :-).
25.11.2020 - 10:37:31
21
scarinko a user_id začali by tam jazdiť autá (marianka - malý slavín a aj stupava - marianka)
aj tak sa tam občas vyskytnú :P
25.11.2020 - 10:54:48
02
tak to je jasne ze by tam museli byt zavory alebo nejake zabezpecenie, tam nie je o com.
25.11.2020 - 10:55:43
00
Čiže urobiť tieto dva úseky čisto pre žiletkárov? A kto a prečo by to platil a robil?
25.11.2020 - 10:59:43
02
preco cisto? MTB nevedia jazdit po asfalte? velka vacsina ludi na MTB (ja viem ze si to nechces priznat) jazdi len po asfalte lebo v lese by to nedali. Staci pozriet co vsetko chodi po MK. cestak po zvaznici nevie ale opacne to ide a funguje to. Vela ludi zo stupavy, zahorskej,lamaca, dnv atd nema inu cestu ako cez Strminu, Lozorno alebo Klanec ako ist do Karpat ak nechcu ist az cez patronku. Platit neviem, zalezi komu paria tie pozemky resp mozno BSK ak to pod nich este spada.
Ja ani nepredpokladam ze by nad tym dakto uvazoval len som to napisal ze by sa mi to pacilo a urcite by som nebol sam.
25.11.2020 - 11:09:31
02
Predstava, ze by sa to budovalo len pre "ziletkarov" je velmi zjednodusena. V civilizovanej krajine, ak vrchnost chce, aby sa ludia pohybovali medzi obcami na bicykloch a bezpecne mimo hl. ciest (hlavne medzi BA a jej satelitmi je dost husta premavka), tak sa im proste musia budovat aj asfaltove cyklotrasy. Asfaltove, lebo nie kazde bicyklovanie musi skoncit zaje-babranim sa od blata :-)
25.11.2020 - 11:16:57
08
no chlapci, posledné dva výjazdy v MK som mal defacto po asfalte. MTBčko kľudne zvláda aj asfalt :) občas lepšie ako byť zaje_babraný* až po uši

*ako naozaj to ten nadávkový filter trochu preháňa
25.11.2020 - 11:42:31
01
len pre vyvazenost nazorov, ja hlasujem proti asfaltovaniu ...
25.11.2020 - 11:52:17
05
ja hlasujem za asfalt s pumpovacimi vlnami a klopenkami :lol:
25.11.2020 - 12:03:09
05
Ze tento obrazok sem nepatri ?
Tento obrazok presne vystihuje to, ze Bratislavu a jej okolie /aj Karpaty/ totalne ***** vsetci ti "sedláci", co tu od revolucie bacuju.
Vsetci starostovia predali za 30 striebornych vsetky pozemky co sa dali a "developeri" dokoncili ich dielo. Historicka provincna Bratislava sa tak stala uplne nefunkcne mesto. Komunisti jej ustedrili prvu ranu Petrzalkou a zburanim podhradia a tito novodobí "sedláci" tymto Downtown_om.
Kto bude v tych vertikalnych kralikarnach byvat ? /ze Downtown :facepalm: /
Preco si myslia vsetci slovaci, ze Bratislava je pupok Slovenska ? No nie je.
To iste sa tyka aj poslednej oazy kludu, Karpat. Vsetko zastavat, vyasfaltovat a vybetonovat.
A teraz dajte tu o nostalgii a o tom, ze vratme sa do jaskyn a na stromy.

Prílohy:

ze_bratislava.jpg
ze_bratislava.jpg 248.5 KiB 1 thumb_up0thumb_down

25.11.2020 - 12:50:02
07
simecek nie ze by som suhlasil so vsetkym co sa z teba vysypalo, ale som rad ze si dal vediet ako to citis ;-] ja som toho mal na prvy krat tiez napisaneho trochu viac ...
25.11.2020 - 13:00:47
00
simecek napísal:
Ze tento obrazok sem nepatri ?
Tento obrazok presne vystihuje to, ze Bratislavu a jej okolie /aj Karpaty/ totalne ***** vsetci ti "sedláci", co tu od revolucie bacuju.
Vsetci starostovia predali za 30 striebornych vsetky pozemky co sa dali a "developeri" dokoncili ich dielo. Historicka provincna Bratislava sa tak stala uplne nefunkcne mesto. Komunisti jej ustedrili prvu ranu Petrzalkou a zburanim podhradia a tito novodobí "sedláci" tymto Downtown_om.
Kto bude v tych vertikalnych kralikarnach byvat ? /ze Downtown :facepalm: /
Preco si myslia vsetci slovaci, ze Bratislava je pupok Slovenska ? No nie je.
To iste sa tyka aj poslednej oazy kludu, Karpat. Vsetko zastavat, vyasfaltovat a vybetonovat.
A teraz dajte tu o nostalgii a o tom, ze vratme sa do jaskyn a na stromy.


A co je na tom obrazku zle? okrem skaredych HB Reavis opach. Bud sa bude stavat do vysky, alebo sa bude stavat do sirky a zlikviduje sa este viac lesa.
Vyskove budovy patria k mestam, a teba nemusi vobec trapit kto v nich bude byvat. Prazdne urcite nebudu, to sa neboj.

i0.wp.com
25.11.2020 - 13:27:58
07
Simecek byty v tychto vyskovkach su rozpredane ako teple rozky... viem to, lebo som staval Panoramu aj Skypark.... polovica klientov su slovaci a druha polovica klienti zo zahranicia za ucelom biznisu....
25.11.2020 - 14:18:14
01
scarinko napísal:
Mne by sa pacilo keby predlzili tu asfaltku z MS az do Marianky ale tak o tom sa mi moze len snivat 😁

lapaloma napísal:
a samozrejme vyasfaltovať aj odbočku k altánku a potom potiahnuť až na žltú značku a potom až do stupavy/na BK ... čo poviete? Ale tak do mariánky by to od veci nebolo

keď už tam budú tí asfaltéri, tak možu preasfaltovať aj Cerovku.... :lol:
25.11.2020 - 16:49:28
01
keyboard_arrow_up