palleper, neviem, ci sa planuje este nejaky iny testovaci termin, ale predpokladam, ze vlek bude "fungovat" castejsie (aspon to je zamer). Inak, aby tu nevzniklo nedorozumenie, aj ked som raz ruku k dielu prilozil (rad pomozem, ked mi to rodinna situacia dovoli), tak nie som sucastou teamu, co sa tam o to stara. V kazdom pripade, vzdy, ked sa nieco nove dozviem, tak sa tu o to podelim.

halopici, ake trailbuilderske faily mas na mysli? Kludne napis v com vidis problem, nech to mozem posunut kompetentnym osobam :-)
05.05.2021 - 09:25:45
01
Klopky tam kde v nich ani nejdes. Ten prvy skok je taka karpatska klasika. Na rovine sa uslapat na smrt a potiahnut tak ze na dopade uz nebudes mat ziadnu rychlost. Dopad je navyse postaveny na nejakej starej lesackej ceste (ak si dobre pamatam) a skor ci neskor sa tam ten lkt vrati. Ten dropik dole je fajnovy ale teda dopad som tam zatial nenasiel a su to strasne bomby. Ta dvojvlna horekopcom zase taka klasika. Tam kde potrebujes naberat rychlost ju stracas. (kazdy skok ta spomaluje)

Ale tak ako som pisal, casom sa to vyprofiluje si myslim. Dobre je ze to je "trail" aspon s casti s normalnym sklonom kopca a nie rovina. A posledny skok je naozaj dobry, rychlost z klopky idealna, proste tak to ma byt.

No a este mi tam chyba nejaka logika vyslapov. Alebo to bude len taky mini bajkpark s vyvozom?
05.05.2021 - 10:22:11
00
Hej keby sme stavali trail z vacsim sklonom tak by si ho presiel za minutu preto je schvalne natiahnuty, ja si myslim ze v klopkach je dost rychlosti problem bude v tebe ;) ale dakujeme za kritiku. Planujeme tam dalsich xy trailov ale malo casu a vela robotyy. V Sobotu 8/5 sa bude dat vozit aj s vlekom za 5€ na cely den.

halopici napísal:
Klopky tam kde v nich ani nejdes. Ten prvy skok je taka karpatska klasika. Na rovine sa uslapat na smrt a potiahnut tak ze na dopade uz nebudes mat ziadnu rychlost. Dopad je navyse postaveny na nejakej starej lesackej ceste (ak si dobre pamatam) a skor ci neskor sa tam ten lkt vrati. Ten dropik dole je fajnovy ale teda dopad som tam zatial nenasiel a su to strasne bomby. Ta dvojvlna horekopcom zase taka klasika. Tam kde potrebujes naberat rychlost ju stracas. (kazdy skok ta spomaluje)

Ale tak ako som pisal, casom sa to vyprofiluje si myslim. Dobre je ze to je "trail" aspon s casti s normalnym sklonom kopca a nie rovina. A posledny skok je naozaj dobry, rychlost z klopky idealna, proste tak to ma byt.

No a este mi tam chyba nejaka logika vyslapov. Alebo to bude len taky mini bajkpark s vyvozom?
05.05.2021 - 10:58:47
00
A co je zle na minutovom dobrom traily? Toto su podla mna prave tie faily. snazit sa spravit vsetko na jednej trati. Sam pises ze ich mate v plane viac. Tak naco natahovat (miestami nezmyselne) cierny narocny trail len aby si siel o 30s dlhsie a spravit zneho kockopsa. Naco robit skoky tam kde absolutne nepasuju. Dobry trail nemusi mat vsetky mozne prekazky.

Vsimol som si ze babske traily moc nevstrebavaju akukolvek kritiku tak som sa do tohoto moc nechcel pustat. Ale ano, urcite je chyba vo mne ze neviem jazdit. A teda ajked sa tam u vas asi moc casto vozit nebudem tak vam fandim. Stale totiz dufam ze raz konecne kvalita prevazi nad kvantitou. Lebo momentalne je stav taky ze traily pribudaju pomaly kazdy den(myslim na karpaty). Ale dobre traily spocitam na jednej ruke....
05.05.2021 - 11:21:23
00
juliusv napísal:
, teraz to skusim obist tou zvaznicou nad nou hore smerom na cervenu TZ a pripadne sa vratit dole po zltej TZ, tento usek som este nesiel.

Obe tie lesne cesty (aj ta menej jazdena cez luky) na Cerveny kopcek su fajn, aj ked nejeky ten rok, dva som tam nebol. Zvacsa pokracujem potom dalej cez Javorinu na cervenu TZT.
https://www.freemap.sk/?map=15/48.379913/17.179356&layers=Xs0
05.05.2021 - 11:21:28
01
halopici napísal:
A co je zle na minutovom dobrom traily? Toto su podla mna prave tie faily. snazit sa spravit vsetko na jednej trati. Sam pises ze ich mate v plane viac. Tak naco natahovat (miestami nezmyselne) cierny narocny trail len aby si siel o 30s dlhsie a spravit zneho kockopsa. Naco robit skoky tam kde absolutne nepasuju. Dobry trail nemusi mat vsetky mozne prekazky.

Vsimol som si ze babske traily moc nevstrebavaju akukolvek kritiku tak som sa do tohoto moc nechcel pustat. Ale ano, urcite je chyba vo mne ze neviem jazdit. A teda ajked sa tam u vas asi moc casto vozit nebudem tak vam fandim. Stale totiz dufam ze raz konecne kvalita prevazi nad kvantitou. Lebo momentalne je stav taky ze traily pribudaju pomaly kazdy den(myslim na karpaty). Ale dobre traily spocitam na jednej ruke....


najvyssi cas prilozit ruku k dielu a vytvorit nieco kvalitne ... btw ktore su vlatne tie lepsie ?
05.05.2021 - 11:29:49
00
halopici napísal:
A co je zle na minutovom dobrom traily? Toto su podla mna prave tie faily. snazit sa spravit vsetko na jednej trati. Sam pises ze ich mate v plane viac. Tak naco natahovat (miestami nezmyselne) cierny narocny trail len aby si siel o 30s dlhsie a spravit zneho kockopsa. Naco robit skoky tam kde absolutne nepasuju. Dobry trail nemusi mat vsetky mozne prekazky.

Vsimol som si ze babske traily moc nevstrebavaju akukolvek kritiku tak som sa do tohoto moc nechcel pustat. Ale ano, urcite je chyba vo mne ze neviem jazdit. A teda ajked sa tam u vas asi moc casto vozit nebudem tak vam fandim. Stale totiz dufam ze raz konecne kvalita prevazi nad kvantitou. Lebo momentalne je stav taky ze traily pribudaju pomaly kazdy den(myslim na karpaty). Ale dobre traily spocitam na jednej ruke....


To nieje ilegalny trail,my ho nemozme tahat kade sa nam zachce, my sme extremne obmedzeny priestorom kadial to tahat naprikald v prilpade ciernej sekcie. Uprimne ***** vie kazdy ale radi ta privitame na brigade ;)

A podla coho sa podla teba posudzuje dobry trail ? Lebo to co mam rad ja nemusi vyhovat tebe a naopak, my sme nemali abmiciu srpavit flow trail ktorý zides s prstom v zadku, ale skor taky na ktorom sa trochu naucis/zdokonalis techniku. Kritiku od teba zoberiem ked prides aspon na 5 brigad :) alebo nas vklude zavolaj na tvoje trialy.. Nic nerobit a kritizovat vie kazdy. Mne ked sa nepaci trail tak ho proste nejazdim, a nebudem nakladat na niekoho pracu ved vzdy je lepsie jazdit nieco ako ist po turistickom chodniku.

PS: vklude mozme ist niekedy pojazdit tie pomale klopky ;)
05.05.2021 - 12:15:06
04
Dakujeme za kritiku is the new A ty si co spravil pre slovensky hiphop... klasika...
05.05.2021 - 12:29:09
05
Klud 🙂 , ja som halopici poprosil, nech prezradi, co sa mu nepaci, lebo kazda spatna vazba je dobra (aj ta kriticka), ale netreba sa kvoli tomu hadat. Myslim, ze cim viac roznorodych trailov, tym lepsie, ale je pravda, ze bez vleku je “prva” v podstate nejazditelna.
05.05.2021 - 12:37:33
00
len pre zaujimavost nove info z Panovej luky ...

Prílohy:

IMG_20210504_165553.jpg
IMG_20210504_165553.jpg 832.71 KiB thumb_up0thumb_down

05.05.2021 - 13:04:02
04
Nikdy som nestretol odvazacov smeti, zato polovnikov a odvazanie dreva velakrat. Ti rusia viac :lol: /drevari/. Oni si vazne myslia, ze si ludiapo sebe poberu odpadky ? Nie, nechaju to tam, bude to este horsie... vsak sami na to pridu velmi rychlo.
05.05.2021 - 13:09:37
01
akurat ze ta fotka je z cesty kadial chodia polovnici (lesna cesta na ktorej je teraz ta nova cervena TZ) takze pochybujem za stav cesty sa zlepsi, zato tipujem ze nie vsetci si budu odpadky nosit domov
05.05.2021 - 13:10:35
01
Jasne, ze nebudu. Prazdne obaly su predsa tazsie ako tie plne :lol:
05.05.2021 - 13:15:38
04
fotka je z pristresku na Panovej luke, je to na modrej TZT z Racanskeho amfiku pod Draci hradok ...
05.05.2021 - 13:22:25
00
ludia sa opakovane stazovali na rozryte luky okolo smetiakov, ktore boli sposobene pravidelnym vyvazanim...
05.05.2021 - 13:23:56
02
keyboard_arrow_up