Si dupac :!: .. dupaci nejazdia na fulloch :lol:


musim trosku spomalit, takze tazsi bajk ;o)
no ale uvidime, vsetko podla financii z poistovne ;o(
21.06.2011 - 21:54:59
00
wukie, tak to si asi siel aj okolo mojho domu, si mohol zakyvat :D
21.06.2011 - 21:56:12
00
Prišiel od Lesov "z hora" príkaz: demontujte pletivo.

Ked som tade siel cca na jesen 2009,tak bolo uz vtedy povalane, ale ako kde. Okolo Korenca som to musel obchadzat kade-tade. Bekaci tam neboli, ale daniele hej :D .. a povedla Korenca maju tusim domceky aj kroch-kroch namkaci.
21.06.2011 - 22:31:24
00
no parada, chystam sa tam v sobotu, hadam sa mi podari co-to odtiahnut nabok... :^)
21.06.2011 - 23:21:30
00
Zbytocna snaha, nepodari. Este to zhorsis. A nie je to take tragicke - staci ist trochu opatrnejsie.
21.06.2011 - 23:41:35
00
z pohladu poistovne nie ;o( smradi
no ale zvazujem, ci neist do fulla ;) predsa uz som panko v rokoch :lol:


Tak toto je aký výrok, že "pánko v rokoch" ;)
Len aby si neto, že ti to ide pomaly.
Ja mám fulla moju Skodu a HT Giant-a :P
21.06.2011 - 23:59:05
00
pekna trasa wukie ... od toho cisteho som raz poslal jednu partiu do lozorna ;-]] a iba som sa modlil aby som ich poslal spravne ;-] ale podla tvojej mapky som mla dobry odhad ;-]
22.06.2011 - 06:56:48
00
lapaloma: pekná trasa? no môže byť, trasa ma napadla po veľmi dlhom uvažovaní a študovaní mapy, že kam ísť na také dve a pol hodiny. A toto bolo jediné čo ma napadlo :)

Dimitrij: na odtiahnutie treba zobrať traktor :lol:

keso: no mohol som zakývať, len neviem kde presne :)

lto: ja som tam bol naposledy na jar 2009, raz pešo a raz na bicykli. Nič sa tam od vtedy nezmenilo.

A či je to tam ľahké alebo ťažké, to je na posúdení každého. Ja som niektoré úseky išiel vedľa bicykla. Riskovať tam nemienim.
22.06.2011 - 08:19:14
00
keso: no mohol som zakývať, len neviem kde presne :)


Prvy dom pri zjazde z Červeneho domčeka do Stupavy na pravej strane :)

Inak ak by neikto potreboval v tych koncinach po vyjazde napriklad wapku ci nejaky maly servis, kludne zazovnte ak budem doma rad pomozem \o/
22.06.2011 - 08:25:24
00
Inak ak by neikto potreboval v tych koncinach po vyjazde napriklad wapku ci nejaky maly servis, kludne zazovnte ak budem doma rad pomozem \o/


A cedulička pri ceste by mohla byť, že Cykloservis na Obore :lol:
22.06.2011 - 09:17:37
00
Prvy dom pri zjazde z Červeneho domčeka do Stupavy na pravej strane :)

Inak ak by neikto potreboval v tych koncinach po vyjazde napriklad wapku ci nejaky maly servis, kludne zazovnte ak budem doma rad pomozem \o/
Keď pôjdem nabudúce okolo pozriem sa ktorý že je to ten dom :) Ja si tam pamätám len taký divoko modrý :)
Ale pekné od teba, že si to tu napísal, možno sa to niekedy bude hodiť-ten servis :)
Wapka mi nehrozí, keďže nikdy nebudem tak špinavý aby som ju potreboval :lol:
22.06.2011 - 10:43:27
00
Keď pôjdem nabudúce okolo pozriem sa ktorý že je to ten dom :) Ja si tam pamätám len taký divoko modrý :)
Ale pekné od teba, že si to tu napísal, možno sa to niekedy bude hodiť-ten servis :)
Wapka mi nehrozí, keďže nikdy nebudem tak špinavý aby som ju potreboval :lol:


Ten "divoko modry" si pametas dobre :) to je presne on :D Len ak nahodou prides, pred mangelkou o tom ze je "divoko" nehovor :rofl:
22.06.2011 - 10:53:17
00
keso: sranda, že ako som sa trafil :) Všímam si čo je okolo mňa a teraz som to využil :lol:

k farbe:
Tak pardón :) nemyslel som to v zlom. Mne sa páči, farba nie je tuctová a aspoň sa ľahko zapamätá.


Dnes o 17:30 ak by sa chcel niekto pridať na "dúfam že ľahký" :lol: výjazd spod Červeného mosta smer Kačín-Malý Slavín a potom sa uvidí. Je to vlastne akoby predstavenie cyklookolia a možností na bicyklovanie pre tunajšieho člena, ktorý to tu dobre nepozná. Takže žiadne krkolomné trasy, niečo štandardné, aby vedel čo tu okolo je :)
22.06.2011 - 11:34:06
00
Dimitrij: na odtiahnutie treba zobrať traktor :lol:

heh to sa celkom hodi, traktor bola moja prezyvka na strednej skole.... ^_^

ale ako pisal Jezus, ak by som to mal len zhorsit tak sa toho radsej nebudem chytat, naposledy som tam bol pred rokom ale v zime....pletivo nebolo viditelne ani "cititelne"
22.06.2011 - 11:38:24
00
Dnes o 17:30 ak by sa chcel niekto pridať na "dúfam že ľahký" :lol: výjazd spod Červeného mosta smer Kačín-Malý Slavín a potom sa uvidí. Je to vlastne akoby predstavenie cyklookolia a možností na bicyklovanie pre tunajšieho člena, ktorý to tu dobre nepozná. Takže žiadne krkolomné trasy, niečo štandardné, aby vedel čo tu okolo je :)


Ak sa mi podari tak dobehnem, som v praci na biku(ako skoro kazdy den) cize ak to s tym batohom na chrbte zmaknem tak sa dostavim 8) Pohodovy vyjazd po praci nezaskodi....vcera som sa vykyblil na cervenej za Troma dubmi....
22.06.2011 - 11:50:46
00
keyboard_arrow_up